Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc?


mojswiat1482

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciala bym pozostac anonimowo powiem tylko ze mam na imie Karina i nie jestem pelnoletnia. Tak na prawde jestem tutaj po to zeby sie dowiedziec czy moge jakos sobie pomoc lub czy inni moga mi pomoc . . Mam strasznie trudna sytuacje w domu tzn: Ojczym jest alkocholikiem pije codziennie bez umiaru, matka nie radzi sobie z tym rownierz zaczyna pic. . Kiedy jestem w domu szarpie sie i z matka i z ojczymem, nie moge patrzec na to co sie dzieje i chce jakos pomoc mojemu bratu ktory ma 4 lata. W szkole rownierz mam problemy zachowuje sie nagannie, nie ucze sie mam wszystko w d**** i czekam na koniec swiata. Tne sie pije w nadmiarze pale . . . Czzesto swoja energie wyladowywuje na scianie przez co mam poranione kostki, rece . Nie mam ochoty zyc .! ;( Mam mysli samobojcze nawet 2 lub 3 razy probowalam to zrobic ale za kazdym razem cos mi mowilo nie rob tego .. pytalo mi sie co pomysli sobie rodzina jak trudno bedzie mojemu bratu .. Co mam robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Bardzo cierpisz i przechodzisz wewnętrzne cierpienie. Karino, nie wiem czy dobrze myślę, ale wydaje mi się, że możesz być DDA. Ja sam jestem DDA i DDD, dlatego takie moje skojarzenie. Myślę,że powinnaś poszukać gdzieś pomocy - zapisać się do psychologa albo na terapię.

A może jest ktoś w rodzinie, choć jedna osoba, z którą mogłabyś pogadać, poszukać wsparcia?

 

pozdrawiam , trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×