Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam i o zdrowie nie pytam


noonelucky

Rekomendowane odpowiedzi

mam na imię Paulina i nie oczekuje wielkiego odezwu z waszej strony. Nie mogę przed moją rodziną i przyjaciółmi pokazać swoich słabości więc wypłakuje się tutaj. Wszystko zaczęło się w 2009 kiedy zostałam napadnięta, moją psychika siadła. Chodziłam, krótko do psychologa, tam wypłakałam się ale tak naprawdę nie wydobrzałam. Dziś borykam się z pogardą do siebie i do ludzi. Kiedy nie zdałam matury z matematyki, pomyślałam,ze nic nie jestem warta ale nawet gdy już ją zdałam dalej nie wiedziałam co mam robić w życiu, choć wszyscy oczekiwali tego ode mnie. Dziś mam 20 lat i napisałam pierwszy list pożegnalny, od 2 tyg ktoś w głowie zadaje mi pytanie "jak się czujesz" a ja bez chwili namysłu odp "jak śmieć" w to wszystko wdał się alkohol, który tylko pogarsza sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie w gim po raz pierwszy zapisano mi tabletki na uspokojenie. Przy pierwszej kłótni najpierw z nauczycielem z potem z matką zażyłam 10x więcej niż zalecił mi lekarz, ale wtedy przespałam kilka godz i obudziałam się bez szwanku na zdrowiu. W sumie żałowałam, żę tak się stało, nikt nie zauważył mojej próby przemówienia.

 

-- 30 paź 2012, 01:41 --

 

psycholog wzbudzał we mnie złe emocje, może się przestraszyłam, że komuś wreszcie się otworzę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×