Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć!


Cile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, którzy odwiedzą ten temat, i całą resztę też. Mam 19 lat i pochodzę z miejscowości <100tys

 

Zarejestrowałem się i zacznę odwiedzać wasze forum bo minimalnie podniosła mnie na duchu tak wielka powszechność chorób psychicznych itp, to że jednak nie jestem wcale taki osamotniony i mogę teraz z kimś o tym pogadać, albo przynajmniej mieć pewność że ktoś zwróci uwagę, że coś piszę.

 

Moje problemy wynikają (wg psychiatry) z sytuacji rodzinnej i dzieciństwa, na co ja niestety wpływu wielkiego nie mam...

tak w skrócie diagnoza: depresja, lęk napadowy, natręctwa, myśli samobójcze, nerwica

Poza tym jakoś żyję, trochę się przyzwyczaiłem, trochę mnie denerwuje dodatkowo to wszystko, męczę się sam swoim stanem. Ciągły niepokój itd, myślę że objawy mniej więcej czytającym są znane. Łykałem tabletki przez pół roku i dopiero jak odstawiłem to poczułem się trochę lepiej (samo to że nie czuję działania po tak długim czasie wyprowadzało mnie z równowagi), wiem poza tym że teoretycznie odstawiać ich nie powinienem, chodziłem do psychologa, ale każda wizyta wywoływała u mnie stres więc zacząłem go unikać, wydaje mi się że mi po prostu nie przypadł do gustu i chyba poszukam niedługo innego, tak samo z psychiatrą

 

tak poza chorobami, staram się zachować pozory normalności (jeśli można kogoś chorego nazwać nienormalnym oczywiście ;>) Miałem dziewczynę ale odszedłem bo nie miała ochoty znosić moich problemów, twierdząc że to ja muszę się zmienić, jestem właśnie miedzy maturami, skończyłem liceum z wyróżnieniem (nie mam jednak ochoty iść na studia, tu już wchodzą w grę lęki itd.), na brak znajomych nie narzekam, lubię sport i w ogóle ale co z tego skoro z niczego nie umiem się cieszyć, zero motywacji do czegokolwiek, to co robię wynika z tego że nie mam do roboty nic innego, boję się że tak to będzie długie lata wyglądać

 

miło mi was poznać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×