Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


Cindy28

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Mam na imię Agnieszka i leczę się psychiatrycznie od ponad 12 lat. Diagnoza- zaburzenia schizoafektywne. Obecnie mam remisję, sama mieszkam, utrzymuję się i pracuję:) Od dłuższego czasu zmagam się z problemem zakupoholizmu, a może po prostu czasem wpadam w większą lub mniejszą manię, sama nie wiem. Czytałam na tym forum o tym problemie(zakupoholizm) i pomyślałam, że może ktoś będzie mi w stanie pomóc. Do lekarza chodzę regularnie, leki biorę systematycznie. Chodziłam na terapię psychologiczną, ale psycholog musiała zrezygnować z prowadzenia mnie z powodów osobistych( chciała podwyższyć kwalifikacje i przejść na oddział leczenia nerwic, ja nie mam nerwicy, no może oprócz nerwicy natręctw) I tak zostałam bez psychologa a drugiego jeszcze nie znalazłam. Przeraża mnie fakt czekania dwóch miesięcy w kolejce. Jestem teraz w trakcie zmiany miejsca zamieszkania(to samo miasto ale zmieniam pokój, przeprowadzam się gdzie indziej) W sumie to nawet nie wiem gdzie. Mam niewiele dochodu(renta i zarobek) a do tego prawie 8tys zł kredytu. Wymyśliłam sobie, że od 1lipca pojadę do szpitala ale rodzina mnie przekonała, że to nie jest dobre rozwiązanie. A zupełnie nie mam pomysłu, jak wybrnąć z tych zadłużeń i z tego przymusu robienia zakupów. Zakupy to mój sposób na życie. Tylko w sklepach czuję się tak pewnie. A potem, jak widzę te wszystkie raty to mnie to przeraża. Nie myślę o śmierci, kilka razy próbowałam się zabić i mi to wystarczy. Poza tym wiem, że to tylko pogorszyłoby sprawę, bo moja rodzina musiałaby długi pospłacać...

 

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×