Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pusto.


Hollow

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie.

 

Nie jestem tu całkiem nowy, ale... coś się kończy. Coś się zaczyna.

Z ludźmi jak z lekami. Tak cholernie ich potrzebuje. I przyprawiają o mdłości. Co oczywiście nie jest ich winą.

 

Udowodniłem sobie niedawno, że potrafię normalnie funkcjonować. Robić rzeczy dotąd niewyobrażalne. I co? I nic. Znów umieram ze strachu. W nocy ułożyłem list pożegnalny. Dzięki temu zasnąłem spokojnie.

 

Pusto. We mnie. Boli.

 

F***!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy się.

 

Dokąd muszę iść, to wiem. Mniej więcej. Nie od wczoraj.

Teraz jednak idę w tym kierunku, choć powoli. Bardzo powoli. Gwoli ścisłości, to pełznę. I toczę żałosną walkę z grawitacją. Muszę, bo - mam nadzieję - to już ostatnia szansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Nadzieja. Chodziło o to, żeby nie mieć wyjścia. O sytuację, kiedy można tylko wygrać, lub umrzeć.

Tak się poczułem kiedy zostałem sam. Dlatego się ruszyłem. Dlatego boję się szukać oparcia w ludziach, choć tak bardzo ich potrzebuję. Boję się, że zobaczę uchylone drzwi. I przegram.

Nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!

Sądzę, że najlepiej nie dawać sobie czasu na niepotrzebne myślenie, nie zostawać sam na sam z tym co przytłacza, bo to nigdy nie prowadzi do czegoś dobrego. Ja też miałam takie problemy, wiele myślałam i to nie zawsze było pozytywne... Jednak teraz staram się organizowac sobie czas na tyle, by nie mieć chwili na wyłączenie się. Szkoła, praca i ludzie z którymi można być, nie zawsze mówiąc im że dziś też jest źle. Dla mnie wystarczy już czyjaś obecność i sprawy codzienne. Zajęte ręce= wolny umysł, skupienie na tym co trzeba zrobić, a nie na tym co będzie jeśli zrobie to źle, czy nie dam rady. Musimy zacząć wierzyć w siebie, a to dużo daje.

Życzę Ci, byś znalazł swój "złoty środek" i zapomniał- pozbył się tego co nie jest dobre. Nie zamykaj się w "hermetycznym światku", ono pochłania pozytywne myślenie...

Powodzenia i pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Shadow!

Christ, ale miałem wczoraj jazdę... Fakt, musiałem się trochę znieczulić (najsłabsze bezno) na początku, żeby nie wypluć obiadu, ale... wytrzymałem. Jak gdyby nigdy nic. I jeszcze było nieźle. A potem...

Nie czułem się szczęśliwy, ale... psiakrew, to było...

Dobra, dobra, zobaczymy co jutro powiesz, hollow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie był zły dzień. Choć nie znalazłem dziś pretekstu, żeby wyjść na zewnątrz i chyba lekki benzodiazepinowy dołek...

Nawet nieźle.

...tylko musimy w to uwierzyc.

Goddamn... Chciałbym tylko być pewien, że już się nie cofnę. Bo przecież nie mogę. Ale nie wystarczy się nie cofać, ciągle trzeba... głową w mur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Why can't we not be sober?

...nucę sobie słuchając Apocalyptiki... Piękna muzyka przypomina piękne chwile. I nawet nie boli ta tęsknota - przeciwnie, dla tych chwil warto żyć. Dla najpiękniejszych słów jakie słyszałem i tych, których nikt mi jeszcze nie powiedział.

 

(...)

 

Wciąż Apocalyptica - Farewell. Równie dobrze może się okazać, że to tylko zbędna szamotanina, takie geny i już... Mam nadzieję że szybko się okaże, jeśli faktycznie...

W końcu to też piękne - że w każdej chwili można odejść.

 

(...)

 

Teraz Cohkka.

Światełko w tunelu...

Dlaczego nie śpię? Dlaczego, k***, jestem tu sam?

Światełko w tunelu... Niech mnie wreszcie zapierdoli ten pociąg.

 

W sumie to jest lepiej niż zwykle... tylko tak trochę łzawo...

Cohkka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×