Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 16 sty 2015, 16:58
meczy mnie dziaj to napiecie

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 16 sty 2015, 17:00
witajcie:)

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 sty 2015, 17:05
zaczarowanaaa, :papa:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zebrec 16 sty 2015, 17:10
zaczarowanaaa, witaj. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 16 sty 2015, 17:12
zapewne bardzo tęskniliście :):):):P

Spamowa wyspa

przez Zebrec 16 sty 2015, 17:14
zaczarowanaaa, oczywiście. ;)

Przed chwilą skończyłem wprowadzać do systemu ankiety dotyczące monitoringu sądów na studia. Cieszę się, bo myślałem, że już nigdy tego nie skończę. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 16 sty 2015, 17:16
W końcu do domu :yeah: Miłego popołudnia wszystkim :papa:
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2015, 17:18
Człowiek tylko do rossmanna wyszedł, a tu tyle popisane...

Zalatana23, platek rozy, Hej Dziewczynki!!! To widzę dziś wszystkie miałyśmy dzień biblioteczny :D Ja chciałam też pożyczyc tą Platkową książkę, oczywiście zapomniałam nawet tytułu... Polecajcie mi książeczki, bo ostatnio mam takie zaciemnienia, że w bibliotece stoję jak taki głuptak i nawet nie wiem do jakiego działu pójśc, chociaż mała ta moja placówka( np.słabiuteńki dział psychologiczny). Z tego ogłupienia wzięłam Clarksona i nowego D.Browna, już naprawdę byłam w desperacji... Zapomniałam wszystkich nazwisk i tytułów. Ale haloo, podobno dziury w mózgu miały mi się cofnąc, a tu jakaś koopa!

amelia83, no kochana jakie dobre wiadomości, nawet już termin masz terapii! :great: Do marca zleci...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 16 sty 2015, 17:26
kosmostrada, też mam dziury w mózgu;/ napada mnie wtedy strach ale chwila minie i dalej jakos to leci:)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2015, 17:32
zaczarowanaaa, okropne to jest co? Jakoś zaczynam sądzic, że niestety, ale jednak nastąpiły jakieś nieodwracalne zmiany w mózgu z powodu depresji i głębokich lęków.Od października przecież funkcjonuję i nie zauważyłam, ażeby to się cofało... :(
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 16 sty 2015, 17:33
kosmostrada, jest okropne ale miejmy nadzieje ze odwracalne :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sty 2015, 18:05
zaczarowanaaa, witaj i czuj się u nas dobrze :papa:

Witam ponownie :papa:

Czuję nareszcie weekend :great: Po pracy poszłam od razu do kauflandu zrobić większe zakupy, żeby jutro nie biegać /nie lubię tłoku przy sobocie/.
Przytachałam dwie olbrzymie torby zakupów na piechotę... spociłam się jak mysz, calutkie plecy mokre... oj ja głupia :hide: :time:
Teraz odpoczywam po obiedzie i po tym dźwiganiu... to nie na mój kręgosłup takie "mocarzenie".
Jutro w takim razie, jeśli wyjdę, to tylko na spacer dla relaksu i zdrowia. Teraz też włączyłam pranie, będę miała z głowy :roll:

Dziury w pamięci również mam, ale /jak widzę na przykładzie w pracy/ coraz mniejsze. Szybciej ogarniam teraz sprawy, niż przed braniem esci. Nawet koleżanka liczy na moją pamięć, "ciebie zapytam, bo na pewno wiesz i pamiętasz". Zaskoczyła mnie :shock: ale fakt, pamiętałam.
Tak, że nie martwcie się Dziewczynki, powoli zaczynają się łatać te dziurska i refleks lepszy. Chociaż... każdy dzień jest inny i bywa różnie :bezradny:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2015, 18:12
mirunia, Cześc Słonko! A to żeś się natachała! Niedobrze, bo wiem jak robię duże zakupy i tylko muszę je przynieśc do i z samochodu, to już mój kręgosłup się buntuje. Jeden plus, że masz z głowy i pewnie wszystko kupiłaś i nie będziesz latac do sklepu po kilka razy, bo np. śmietany zapomniałaś kupic ( jak to ja latam jak głupek, dobrze, że spożywczak mam w kapciach). A jak się w weekend dopieścisz, jakieś pyszności w planach?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sty 2015, 18:23
kosmostrada, :mrgreen: :mrgreen: a żebyś wiedziała, że śmietany nie kupiłam :time: czyli jutro w kapciach do sklepiku :mrgreen:

No otachałam się, aż mi się rączki od reklamówek wcisnęły w dłonie. :evil:

Jutro pichcę medaliony z indyka z warzywami. Kupiłam takie ładne kawałki indyka - pn. medaliony i zrobię ucztę drobiową. Nie wiem jeszcze jaką zupę, może pomidorówkę /dawno robiłam/, więc śmietana potrzebna :D

A Ty Kochana co planujesz na jutrzejszy i niedzielny obiad i w ogóle jakie plany na weekend?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Sortuj wg