Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzaleznienie od zolpidemu i alkoholu


Elem1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam powazny problem proboje sobie jakos poradzic ale lipa. Od 2 lat jestem uzalezniony od zolpidemu , biore dziennie po 3-4 tabletki. Do tego jestem alkoholikiem pije bardzo duzo , ciagi alkoholowe itd potem kilka dni przerwy i znowu. Jak nie pije biore relanium i ten zolpic na spanie. Jak jestem pijany to biore wieksze dawki zolpidemu dla lepszego uczucia eufori itd. Chce z tym jakos skonczyc. Ostatnio wyladowalem na detoksie na kilka dni dawali mi promazin jako zastepczy lek. Niechcialem tam siedziec bo lekarz mowil ze potrwa to z miesiac. Przepisal mi promazin 3 tabletki dziennie. Czy ktos mial podobny problem? dodam ze jak odstawiam alkohol mam wymioty zespol abstynencyjny i silne napady leku paniki po takich tygodniowych mieszankach. Jak z ty m skonczyc ? Najlepiej w domowy sposob bo nie chce mi sie siedziec w zamknieciu iles miechow ;/ Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elem1234, Najlepszym sposobem jest 2 miesieczna terapia dzienna w warunkach ambulatoryjnych. Nie ma w sumie nic dobrego zastepczego. Jesli pracujesz mozesz na taka terapie chodzic dwa razy w tygodniu po 3 godziny. To jedny sposob aby nie siegac po alko i leki w sytuacjach stresowych, zaraz po tym jak cos cie wkurwi, dla relaksu i cos tam w sobie poukladac i odkryc czemu sie w zasadzie pije i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszanka zolpidemu z alkoholem to wyjatkowy debilizm. Zrobilem tak kilkakrotnie i nigdy juz nie sprobuje. Kac jest o wiele gorszy niz po samym alkoholu - przychodzą stany majaczeniowe, paranoiczne, silne objawy przypominające grypę, panika. Poza tym - nie wiem dlaczego - biegunka. Postanowilem, ze nie bede laczyl tych substancji.

 

Za to zolpidem jest substancja, która ciagle odkrywam i mam nadzieje, ze uda mi sie wykorzystac ja jako zamiennik alkoholu, bo dziala na mnie naprawde niesamowicie - nie tylko wyluzowuje, ale wręcz odrywa mnie od samego siebie. W nadchodzacy weekend nie wypije w ogole alkoholu, za to sprobuje dwoch tabsow Nasenu i pojde sobie na miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem teraz prawie miesieczny ciag alkoholowy + branie duzych ilosci zolpi dzisaj przerwalem nie wypilem nic to byl koszmar teraz dopiero 4 tabletka zolpi pozwoli mi zasnac. Od jutra zamierzam sie leczyc i calkowicie rzucic to swinsto. Mam przepisane promazin jelfa 50 mg 3 tabletki na dobe zeby odstawic zolpic. Do tego mam chyba nie wyleczona nerwice. Niewiem czy mozna do tego dolonczyc jeszzce anafranil sr 75 on mi bardzo pomogl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×