niekontrolowany płacz podczas spotkań z partnerem

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez anonim123456 21 mar 2012, 16:01
podczas spotkań z partnerem, płaczę. nasz związek to raczej związek na odległość. widujemy się co tydzień lub co dwa tygodnie, mieszkamy w innych miastach. zazwyczaj przyjeżdża na weekend, przyjeżdża w piątek wieczorem i w poniedziałek rano odjeżdża. w sobotę wieczorem zaczyna się mój płacz, który staram się powstrzymywać. płacz wywoływany jest myślami, że za chwilę partner zniknie i znów się długo nie będę z nim widzieć.
chce się cieszyć z tych spotkań, a nie tłumić płacz, a potem się wykręcać dlaczego się rozbeczałam.
Ostatnio edytowano 21 mar 2012, 20:11 przez Lilith, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono dział

przez depresyjny86 22 mar 2012, 03:59
Jednym zdaniem: albo coś zrobicie żeby widzieć się częściej,albo niestety lepiej żebyś zerwała......bo się zadręczysz tylko.
:)

przez tahela 22 mar 2012, 05:33
Tęsknisz i myśłisz o nim to normalne, e chce Ci sie płakac, Ty Darek nie badź taki madry zerwać jest naprościej a później można całe życie załować, dogadywać sie i tyle,
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pasman 22 mar 2012, 07:23
Anonimka, może twoje życie w tygodniu jest zbyt samotne. Co odreagowujesz w weekendy.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez ajajaj89 22 mar 2012, 09:33
człowiek nerwica napisał(a):Jednym zdaniem: albo coś zrobicie żeby widzieć się częściej,albo niestety lepiej żebyś zerwała......bo się zadręczysz tylko.

Dobrze gada - to nie jest problem psychologiczny, TO JEST ŻYCIE!!
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez depresyjny86 22 mar 2012, 14:58
Tahela - no to przecież mówię,żeby się dogadali jakoś i rozwiązali problem z odleglością itp,a jak nie rozwiążą,to po co to dalej ciągnąć?

-- Cz mar 22, 2012 3:06 pm --

Ona będzie tęsknić,płakać i męczyć się żeby w piątek lub sobotę przyjechał jej facet, i co ? i wtedy już na drugi dzień będzie cierpieć,bo przecież będzie wiedziała,że niedługo znowu będzie musiał jechać..

A w ogóle to,nie rozumiem ludzi jeżdżących po 200-300 km tylko po to by jechać do dziewczyny,ee i to jeszcze do jej domu gdzie są rodzice itp itp itp itp.Dla mnie to przesada.
:)

przez rabbithearted 22 mar 2012, 17:05
Mam identycznie... szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, żeby mój związek dalej pozostał związkiem na odległość, bo albo ja zamęczę jego, albo siebie samą.
http://www.pearlsvision.blogspot.com
Ot, taki blog :)

/
paroksetyna 20 mg
terapia poznawczo-behawioralna
remisja od 06.2017! :)

przez Ivaaa 25 kwi 2012, 19:25
A może tak skupić się na "tu i teraz", kiedy widzisz się z partnerem? Rozumiem, że nie zawsze jest możliwość mieszkać blisko siebie,a próbowaliście rozważyć jakieś rozwiązania w tej kwestii?

Sortuj wg