Napięcie w pracy

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Napięcie w pracy

przez Luke Kossak 15 kwi 2016, 18:04
Cześć

Czy moglibyście opowiedzieć o waszych sposobach radzenia sobie z napięciem w pracy oraz podać metody koncentracji jakie pomagają wam skupić się na wykonywanej pracy wśród plątaniny natrętnych myśli oraz napięcia?

Ostatnio nasiliły się do niewyobrażalnych granic lęki przed popełnieniem błędu (sprawdzanie po kilka razy brak pewności siebie, brak decyzyjności a niestety mam stanowisko analityczne) oraz myśli o tym jak zareagują na efekty mojej pracy przełożeni i współpracownicy (lęk przed gniewem innych) iż moja praca zostanie skrytykowania, które zniechęcają do podjęcia działania ?

Leczyłem się na nerwice natręctw kila lat temu (Przerwałem zarówno terapie jak i branie leków obecnie staram się wrócić do obydwu od jakiegoś pół roku silne nawroty). Jakie leki pomogły na podobne objawy?

Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
12 kwi 2016, 21:53

Napięcie w pracy

przez ladywind 29 kwi 2016, 18:27
Mnie kiedys bardzo pomogła paroksetyna. Wyciągła mnie z nerwicy natrectw. Niestety podczas sytuacji stresowych wracała, moim błedem było tez przerywanie leków po uzyskanej poprawie, co było ogormnym błędem, gdyż choroba wracała z dużą siłą.

Jesli nie próbowales paroksetyny to mógłbys spróbowac tego leku lub klomipraminy i najlepiej jakbys był pod opieką lekarza który zna sie na leczeniu tej choroby, aby umiał dobrac odpowiednie leki i bys był stale pod kontrola. Bez tego i jesli sie przerywa leki, mozna stracić wszystko na co sie pracowało.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652
Offline
Posty
7568
Dołączył(a)
02 lut 2012, 21:32

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Przeskocz do