Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czytanie od tyłu.


Bazyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Od dawien dawna ( w przybliżeniu okołu dwunastu last) kryję się gdzieś tam pod moją kopułą dziwny nawyk czytania różnych rzeczy od tyłu. Siedząc na kanapie wiem jakiej firmy czy marki jest każdy sprzęt RTV/AGD czy choć jakiegoś jogurtu czy napoju który stał dzień wcześniej na stole. Oglądając program telewizyjny na kanale TVN czy TVP jestem w stanie oglądać i gdzieś z boku składać różne kombinacje z w/w programów - TVN - NVT - VTN - VNT - TNV - NTV. W domu przypominam sobie reklamy na bigboardach i treść w nich zawartą ( już wiem gdzie jest lepszy abonament telefoniczny). Idąc ulicą, również czytam różne wyrazy od tyłu. Mam w głowie milion cyfr które nie mają znaczenia dopóki nie przypomnę sobie gdzie je widziałem - np. długo mieszkając w jednym miejscu, zerkałem za okno i utrwalił mi się numer bigbordu pod który trzeba zadzwonić żeby wywiesić tam reklamę. Pamiętam czasy oglądania kreskówek Cartoon Network i starałem się przeczytać wszystkie od tyłu wraz z angielskimi nazwami. Chore. Nie mówię że jest to męczące, choć nie zacznę robić jakiejś czynności dopóki nie poskładam kombinacji zdań. Coś mi sugeruje że leży na tle nerwowym. Dodam również że w wieku wczesnoszkolnym posiadałem tiki z którymi do dzisiaj walczę bez brania jakichkolwiek leków - po prostu, mówię sobie, nie rób tego i staram się tego nie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jezu ale problem. Ja też tak czytam jak mi się nudzi podczas jazdy tramwajem, albo próbuję układać inne słowa z dostępnych liter jak np widze napis hurtownia to sobie układam w głowie wyrazy (warto, nora, wino itd) po prostu jak mózg jest znudzony to sam sobie wymyśla rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×