Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znów tu jestem...


rixaa

Rekomendowane odpowiedzi

No hej .. dlugo mnie nie bylo tutaj. Troche sie pozmieniało, byłam w UK przez 2 lata.. gdzie mialam terapie na moje dolegliwosci lękowe.. pomogło dużo.. ale teraz się pochrzaniło jak to w zyciu bywa, musialam sie wyprowadzic bo moi "przysli tesciowie" zalezli mi za skore.. i siedze w polsce.. do UK wracam we Wrzesniu ale do wujka... Marze o jakims wyjezdzie choc na chwile sie oderwac ale przeszkadza mi znow strach ! Boje sie ze bede miala znowu ataki paniki .. kilka juz mialam ostatnimi czasy.. Zowu wrocilo:( I znowu ta glupia mysl ze sie udusze, przestane oddychac:((( najbardziej boje sie podrozy !;( jak zawsze :( ehhh licze na mile slowa

Pozdrawiam Was nerwuski:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, rozumiem co przezywasz w zwiazku ze strachem przed podrózowaniem. Ja ostatnio w samolocie myslałam ze umre ze strachu, a jak sie gdzieś jest z daleka od domu to pojawia sie strach ze cos akurat sie wydarzy.Ale nie marnuj swojej wiedzy wyniesionej z terapii, postaraj sie wyciszyć. Mi raz sie to udaja, a raz nie. powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, co do strachu przed podróżą.... Mam dokładnie tak samo, tylko z trochę innego powodu... Otóż ja się boję zwymiotować, ale co za tym idzie - mam napady paniki przez to... A jutro jadę z chłopakiem nad morze i nie wiem, jak to przeżyję :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×