Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem drugi sezon Watahy. Lepszy od pierwszego, lecz finał sezonu zbyt chaotyczny. W pewnym momencie już nie wiedziałem o co tam chodzi :mrgreen: . Na szybko chyba chcieli pozamykać niektóre wątki. Trochę absurdu też się znajdzie, ale tragedii nie ma.

 

Co mnie wkurzyło?. Uwaga spoiler :!:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--->Romans Ukrainki z brodatym. Nie wiem po jaką cholere to zrobili. Kobieta ma męża, syna. Chce z nimi być bezpieczna, myśli o nich, a idzie spać ze swoim 'bohaterem'. Strasznie przedmiotowo nią potraktowali. Po co?. Atak narodowców na obóz to już w ogóle mokry sen scenarzysty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolf Creek (2005)

Wolf Creek 2 (2013)

 

dosyć stare filmidło, ale mnie tak wczoraj naszło na odświeżynki! ;)

najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że owe filmidła zainspirowane są prawdziwymi wydarzeniami! :mrgreen:

chyba! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem supergirl, tu podali top 10 seriali https://www.telemagazyn.pl/artykuly/seriale-o-superbohaterach-top10-seriali-z-superbohaterami-w-rolach-glownych-ranking-58603.html nie wiem czemu jej tam nie uwzględnili, ogląda się lekko i przyjemnie, serial w stylu flasha.

Za słabe zebrał oceny i go hejtują, dlatego się nie zmieścił w rankingu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrival (2016)

 

http://www.filmweb.pl/film/Nowy+pocz%C4%85tek-2016-712896

 

Szukałem jakiegoś zapychacza czasu przy którym nie będę musiał za wiele używać szarych komórek. Patrzę na streszczenie fabuły, statki kosmiczne lądujące na ziemii = Independence Day odcinek 321, znaczy się będzie sztampa, eksplodujące wieżowce, masowa panika i "dzielni amerykanie". Czyli mózg może dalej leżeć w pawlaczu w przedpokoju, nawet bez jego udziału zajarzę o co w filmie chodzi.

A tu klops.

Po jakichś 20 minutach seansu trzeba było uruchomić puszkę między uszami która nawet teraz - godzinę po obejrzeniu filmu nadal huczy z przegrzania.

Fani katastroficznej rozjebundy raczej będą rozczarowani. Natomiast osoby które lubią filmy w stylu "Interstellar" napewno znajdą tu sporo materiału do rozkmin na temat czasu, kondycji ludzkości, lęku przed innością i - o dziwo - miłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Trzy billboardy za Ebbing! Missouri. Dosłownie mnie wbiło w fotel. Film jest świetny i gra aktorska była rewelacyjna. Ilość czarnego humoru jest zadziwiająca ale na szczęście pozwala dalej skupić się na filmie. Mam nadzieję, że dostanie statuetkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie oglądam przede wszystkim:

 

:arrow: Agenci T.A.R.C.Z.Y.

:arrow: DC's Legends of Tomorrow

:arrow: Teoria wielkiego podrywu

:arrow: Młody Sheldon

:arrow: Dragon Ball Super

:arrow: Boruto

:arrow: Fate (skończyłem Apocryphę, jeszcze nie zacząłem nowej serii)

 

W marcu będzie nowa Jessica Jones.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam:

-> Shameless (obecnie 5 sezon)

 

Oglądałam:

-> The Expanse (ale przerwałam na początku drugiego sezonu, muszę wrócić BARDZO POLECAM jest na Netflixie)

-> Dark (też Netflix, genialny dla mnie:))

-> Riverdale (ale mnie znudziło)

-> Agents of Shield (ale jest przerwa)

-> Zbuntowany Anioł (ale wymiękłam przy 99 odcinku, chyba nigdy tego nie pooglądam od początku do końca xd)

-> The Gifted (ale finał już mnie nużył)

-> The Magicians (ale coraz bardziej obrzydliwy się robił i główni bohaterowie zaczęli mnie irytować)

 

Zamierzam oglądać:

-> Altered Carbon

-> Agentów jak wrócą

-> dalej Shameless

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" jest filmem nietuzinkowym, wartym obejrzenia.

Osnuty wokół mojego ulubionego tematu: ego i jego falowanie: od zwierza - do istoty ludzkiej, a czasem też w odwrotną stronę.

 

Dzięki za wskazanie, super_Tadeusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kilkanaście filmów wojennych:

Bitwa o Ardeny

Bitwa o Midway

Cienka czerwona linia

Dni chwały

El-Alamein

Helikopter w ogniu

Jarhead-Żołnierz piechoty morskiej

Stalingrad

Most na Renie

O jeden most za daleko

Pearl Harbor

Pluton

Szeregowiec Ryan

Upadek

Wróg u bram

Byliśmy żołnierzami

Ofiary wojny

Szyfry wojny

Na razie to tyle, jakby co, to kiedyś wrzucę więcej tytułów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead - półmetek obecnego sezonu. Aż żal komentować. Dla tego serialu nie ma już ratunku...

 

Santa Clarita Diet - Dla fanów Zombieland obowiązkowo. W sumie taki serialik o zombie bez zombie. Za to kilka scen gore się znajdzie

 

Zabieram się za Pakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktos jakis dobry film? akcja,thiller!!

 

Polecam jak najbardziej obejrzeć hiszpański thriller z 2016 r pt. Contratiempo (The Invisible Guest). Jeden z najlepszych jakie ostatnimi czasy widziałem. Oprócz tego bardzo dobry jest też Black Butterfly (2017). Zaskakujące zakończenie.

___________________________

spalanie tłuszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×