Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Sosnowiec]


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Postanowiłem odnowić temat :)

W dalszym ciagu szukam kogoś do pogadania Jest ktoś chetny??

Ostatnio oddzywał sie ktos do mnie na gg ale stracilem numer

 

A może dołączysz do nas? My mamy spotkanie teraz w niedziele o 16 w Parku W Chorzowie pod żyrafą... W końcu z sosnowca nie jest tak daleko.... Przemyśl to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaycie :)

Przeczytałam wszystkie posty i widzę, że najbardziej polecacie psycholog na Kisielewskiego. Czy możecie podać dokładne namiary na przychodnię (tel. numer ulicy i która to przychodnia) oraz nazwisko tej dobrej psycholożki? Bedę wdzięczna za info.

3majcie się

Pozdro :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post.

 

Była tu mowa o poradni na Kisielewskiego - czy to normalne, że trzeba tam tyle czasu czekać na wizytę? Mnie powiedziano, że najwcześniejszy wolny termin (do różnych lekarzy) jest dopiero pod koniec maja.

 

Umówiłam się jednak na szybszą wizytę w poradni Feniks. Mam obawy odnośnie konieczności codziennej terapii, wydaje mi się to mało realne, no ale zobaczymy. Mam też pytanie - czy ktoś miał może kontakt z dr Rojkowską?

 

Mam jak na razie same beznadziejne doświadczenia z lekarzami, które sprawiły, że darowałam sobie terapię, ale jest już coraz gorzej i chyba naprawdę nie mogę dłużej czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , to też mój pierwszy post ;)

Co do ośrodka Feniks w Sosnowcu, to naprawdę polecam, jest bardzo dobry. Terapia jest codziennie w ramach oddziału dziennego przez trzy miesiące. Normalna terapia co tydzień jest też, ale płatna. Ja korzystałam z usług Feniksa, ale nie była to terapia codziennie.

Co do Pani Barbary Rojkowskiej, to nie jest ona lekarzem, ale psychoterapeutą i też szczerze polecam :) Akurat z nią miałam kontakt jakiś czas :) Bardzo fajna i otwarta osoba, a do tego profesjonalna :) Pozdrawiam i życze powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , to też mój pierwszy post ;)

Co do ośrodka Feniks w Sosnowcu, to naprawdę polecam, jest bardzo dobry. Terapia jest codziennie w ramach oddziału dziennego przez trzy miesiące. Normalna terapia co tydzień jest też, ale płatna. Ja korzystałam z usług Feniksa, ale nie była to terapia codziennie.

Co do Pani Barbary Rojkowskiej, to nie jest ona lekarzem, ale psychoterapeutą i też szczerze polecam :) Akurat z nią miałam kontakt jakiś czas :) Bardzo fajna i otwarta osoba, a do tego profesjonalna :) Pozdrawiam i życze powodzenia :)

 

 

O jak miło,ja też korzystam z usług Feniksa w Sosnowcu od początku tego roku i naprawdę nie narzekam,leczę sie u pani Jawor i muszę przyznać że bardzo fajna kobitka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dla zainteresowanych;), lub wymagających wizyty u psychiatry .

Sosnowiec -Zagórze ul .Kisielewskiego (przychodnia).

W chwili obecnej przyjmują dwie (nie jedna) Panie doktor,przez co też czas oczekiwania na wizytę znacznie się skrócił.

 

Tel do rejestracji:(32)263-24-84

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BŁAGAM O POMOC,

Mam na imię Gosia, pomagam mojej kochanej przyjaciółce odnaleźć psychoterapeutkę z Sosnowca a mianowicie Lucynę Mrozińską. Jeśli ktokolwiek ma na nią jakieś namiary to BARDZO PROSZĘ O POMOC! Ona ma do niej nr ale chyba jakiś nieaktualny bo sprzed 6 czy 7 lat a bardzo pilnie musi się z nią skontaktować. Za pomoc z góry bardzo dziękujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja mieszkam w sosnowcu. znam dobrych psychologów z sosnowca, co przyjmują w sosnowcu....jak co to pisz na priv, Pozdrawiam, głowa do góry

 

[Dodane po edycji:]

 

Poradnia Zdrowia Psychicznego na ul Hallera- przedewszystkim polecam. Pracują tam fachowcy....certyfikowani psychoterapeuci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Podajecie tu wiele ośrodków w Sosnowcu, jednakże jakby ktoś miał to wszystko podsumować, to gdzie iść? I ile za taką wizytę się płaci, czy wymagana jest jakaś zgoda, jeśli jest się niepełnoletnim?

Sama nie wiem, czy odważę się sama iść gdziekolwiek, aczkolwiek od pewnego czasu, czuję, że coraz bardziej staję się apatyczna, wszystko wydaje się monotonne, umiem przesiedzieć całe dnie w domu rycząc przed kompem w sumie z nijakiego powodu. Sądzę, że chyba najlepszy by był psycholog, ale sama nie wiem. Poradzilibyście coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eirienen,

 

Zapewne nie ubezpieczasz się sama ? Wydaje mi się że pozwolenia będzie potrzebne , jestem z Będzina , mogę Ci powiedzieć że jest tu taki dobry gabinecik psychologiczny , a koszta są różne każdy gabinet ceni się inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych ;)

 

Przychodnia www.nasza-przychodnia.pl

Zagórze ul.Kisielewskiego.

Obecnie przyjmują dwie panie doktor (psychiatra) -niestety czas oczekiwania na pierwszą wizytę dość długi (ok 4 mies),

trzy panie psycholog (tu z kolei są terminy bardzo krótkie).

 

Raz w tygodniu (piątek) odbywa się terapia grupowa w godzinach wieczornych (najprawdopodobniej psycho-dynamiczna ,choć nie mam 100 %-owej pewności)

Na terapię kwalifikuje psycholog.

 

Nr.do rejestracji: (0-32) 263-24-84

 

Wejście od tyłu przychodni (poradnia zdrowia psychicznego).

 

Ze swojej strony mogę polecić Panią dr. Annę Chojnacką-Gabryel ,przyjmuje w poradni zdrowia psychicznego na Pogoni ul.Hallera.

Tel.: 32 266 39 69

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

specjalnie zalogowałem się na to forum aby się podzielić negatywnymi odczuciami .

 

Cierpię na problemy psychiczne ale jeszcze nigdy i nigdzie nikt mnie tak nie potraktował jak w przychodni w Sosnowcu na Hallera .

 

Zaczynając już od rejestracji to pół roku trzeba czekać na wizytę poprzedzoną przyjściem do okna rejestracji . Nie jestem wymagający ale zwracam uwagę na bardzo niemiłą obsługę . Każdy kto się pojawi aby wyznaczyć termin nie może liczyć na miłą rzeczową obsługę . Przede wszystkim utożsamiając się z ludźmi chorymi psychicznie można jeszcze bardziej się poczuć chorym i wyjść z siebie .

 

Nie mam doświadczenia z innymi lekarzami psychiatrami ale nisko oceniam całokształt pracy Pani dr Anna Chojnacka-Gabryel . Przede wszystkim Pani doktor nonszalancko zaczyna pracę po długim czasie od zadeklarowanej godziny na drzwiach gabinetu . Ten czas spóźnienia nie jest w jakimkolwiek stopniu wykorzystywany na przygotowanie do pracy .

 

Jeśli już zostaniecie przyjęci do w/w to uwagę niemiły grymas twarzy Pani doktor co by bardziej świadczyło w domyśle "po coś tu przyszedł , marnujesz mi czas itp." Proszę się liczyć z faktem że diagnoza może być szybka w postaci " proszę iść do innego ośrodka lub itp "

 

Jeśli już jesteście uparci i chcecie się leczyć to możecie liczyć na słowa musi się Pani /Pan sam wyleczyć , wszystko zależy tylko od Pani /Pana " to wszystko zależy od nas samych . Najlepiej jak się pacjent pojawi za rok (może jeszcze będzie żył ).

 

Jeśli ktoś już przychodzi w stanie psychicznym , psychiatrycznym szczęśliwie doczekał się konsultacji medycznej na pewno niemiło zostanie zaskoczony że tak powiem odbity od ściany a jego stan może się jeszcze bardziej pogorszyć . Mógłbym rzec że dobity .

 

Stanowczo odradzam w/w lekarza - może inni są bardziej przystępni i fachowi ale jakbym był samobójcą to tylko po takiej wizycie skończył szybciej dzieła .

 

 

To są moje odczucia . Podejrzewam że wielu innych pacjentów może to samo powiedzieć . Mam swoje doświadczenia .Odradzam bo strata czasu a jeszcze bardziej można wpaść w problemy .

 

Miałem do czynienia z różnymi lekarzami także psychiatrami , psychologami ale jeszcze nikt nigdy nie doprowadził mnie do takich refleksji.

 

 

I tak kończę ten wywód . Życzę wszystkim powrotu do zdrowia i stanięcia na nogi .

 

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z Sosnowca, cierpiałam przez 2lata na depresje obecnie moja mama ma problemy słyszy głosy jesli ktoś z was przez to przechodził i leczył się to napiszcie do mnie chetnie porozmawiam i dowiem się co nie co na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×