Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam żadnych benzo - więcej ubocznych efektów niż pozytywnych. A Clonozepam to już w ogóle hardcore...

 

Daj spokój jest sylwester :mrgreen: Hardcore to jest Rohypnol a nie klony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za małolata to sie mineralke piło z nalewką co by bąbelki uderzały. Wtedy do był odlot;) Ahhh to było czasy. Szlajanie sie z jabolami po parku.. Się działo 10 lat temu :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwester lepiej spędzić z alkoholem niż z benzo. A piszę tak, bo mam traumę w związku z benzo. Wychodzenie z tych leków to kilka najgorszych dni w moim życiu było...

 

Ale ja ich nie używam stale tylko na specjalne okazje podpierdzielam mamusi. ;)

 

No i 3mg już w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest ta bezsenność. Resztę objawów da się złagodzić... Dobra lepiej nie mówić o lekach. Uwieńczeniem tego roku, będzie pita wyborowa samemu, do ekranu. No w sumie jaki rok, taki sylwek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, Biedulko, łączę się z Tobą w bólu, mnie też dziś cholernie boli kręgosłup, jak nigdy. :shock::evil: Jak nie masz nic w lodówce to lepiej się teraz zgarnij i coś kup, będziesz mieć to za sobą, wyjdziesz na chwilę na świeże powietrze, no a jutro sklepy będą pozamykane, musisz mieć co jeść... U mnie w mieszkaniu alko też nie ma i dobrze, bo jeszcze bym się skusiła a potem niźle to odchorowała. :pirate:

Słyszę jak już nie daleko fajerwerki odpalają...

Jakoś tak smutno mi się zrobiło. Tak jakby wszyscy oprócz mnie byli weseli, szykowali się na imprezy, zamierzali się świetnie bawić, a tylko ja sama jak ten palec w mieszkaniu siedzę i nawet nie zamierzam doczekać do północy. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×