Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie miałem na myśli, że super bpd tylko tłumaczenie brzmi "tylko bpd" w sensie, że przywiązany jestem i nie chcę żadnych innych zaburzeń.

Spokojnie, może pójdź spać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, nie wiem o co ci chodzi ? Czuje się indywidualista, ale wcale mnie nie cieszy fakt że mam zdiagnozowane Borderline. Po prostu się śmieje ze tego bo coż mi pozostało ? Nie wiem czy napisałaś to z ironią ?

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, cieszę się.

Mmm pierwsze lody przełamane :D haha xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu, przykro mi, spróbuj zaakceptować siebie ... :(

 

milano3, tak bez powodu, chyba odbija im się moja prośba o fajerwerki a słuchałem muzyki i zamiast poprosić o ściszenie od razu mi dokuczają,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, Nie wiem, powiedziałem o nich tylko kilka razy ledwie i jak odmówili to dałem spokój.

 

Mam 17 lat, zobacz moje zdj nas ostatniej stronie w ludziach z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, ale do takich rzeczy to się raczej nie przekonuje i nie namawia, nie da się, bo to są sprawy natury biologicznej. Ja się łamałam długo, że kobiety (z czarnymi włosami) też mi się czasem podobają, ale w końcu zaakceptowałam to.

 

[Dodane po edycji:]

 

milano3, fajnie wyglądasz. :) Co Ty się łamiesz, że brzydki jesteś, ładne zdjęcie :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Vi., co zrobiłeś, że Cię rodzice zwyzywali? Bo coś musiało poprzedzić ich wybuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, nie wiem, nie mam pojęcia powiedziałem mamie, że mnie obraziła to odpowiedziała, żebym się do niej nie odzywał. :(

 

milano3, Nie umiem ocenić wyglądu, a ty mój ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, mogę zapytac czy jesteś bi ? Bo moja terapeutka twierdzi, że u Borderów skrajność w orientacji jest bardzo częstym zjawiskiem i jestem ciekaw. Tak z facetami jest łatwiej. Nie muszę o nich zabiegać. Idziemy do łóżka i tyle. W ogóle ja uwielbiam sex pod każdą postacią. xd Kocham jak facet mnie uderzy z całej siły w twarz. To chyba także jakieś zboczenie. Może cos z autodestrukcji ?

 

Wiesz nie wiem czy jestem bi, gdyż mam doświadczenie homoseksualne a hetero niet. W ogole nie wiem czy to, że nie chce doświadczenia hetero to jest świadome czy może jakiś podświadomy lęk.

U mnie co do ryzykownych zachowąń to seks bez zabezpieczeń z zupełenie obcą osobą w ciężarówce w nocy. Do tej pory nie wiem czy coś nie złapałem z resztą nawet nie chce wiedzieć heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×