Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Poczułem się strasznie oszukany gdy mama mi nie chciała oddać 30 zł za zakupy do szkoły, bo uważa że mi nie byly potrzebne kredki, korektor i długopis ( tu testuję was, czy będziecie się śmiać ).

NAstępnie poczułem się odrzucony i porzucony kompletnie, gdy tato powiedział, ze nie kupimy żadnych fajerwerków, tak się napaliłem i miałem olbrzymie nadzieje :((

 

Nie rozumiem ? Mówisz serio z tymi fajerwerkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miewam ogromnie często takie fantazje i usilnie próbuje je spełniać. Czesto też proszę partnerów aby mnie bili i najczęściej robią to.

 

[Dodane po edycji:]

 

Uwielbiam. I jutro musze kupić. Czasem mam nadzieje, że źle je odpali i fajerwerka rozpier... komuś szybe ale tak aby nie było na mnie :D wiem wiem, głupie pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, ja nie jestem bi, ale wiem, że nie da się żyć w związku z kobietą, ja nie mogłem się zadowolić z dziewczyną a poczas mojego pierwszego razu z rozpaczy myślałem o mężczyźnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, nie, ja nie jestem homo ja ich nie kocham, to tylko i wyłącznie pociąg seksualny uczuć nie ma ani nawet nie podobają mi się mężczyźni.

Byle bym się bał albo nie, w zalezności od tego w jakim byłem nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, owszem, a najbardziej gdy "przedmiotem" są osoby niejako zakazane i niedostępne :?

robię sobie tym krzywdę i mam powód do karania się (do dumy jednocześnie też). po prostu upadlam się czując przy tym dziką przyjemność. przystopowałam teraz z mężczyznami (kobiety już mam za sobą), bo jestem w dość kiepskim stanie i zwyczajnie nie mam siły.

poza tym chciałabym aby ktoś mnie pokochał, a kto pokocha śmiecia i dziwkę i chorą psychicznie w jednym? NIKT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×