Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nikogo nie strasze. Ja podaje po prostu czyste fakty. Gdzieś czytałem że u 65% ludzi z psychozą, obraz Boga, Wiary, modlitwy jest znacznie zaburzony. Niejednokrotnie ludzie tacy widzą w innych ludziach zło czy oskarżają ich właśnie o szatańśkie zycie. Byłem w szpitalu psychiatrycznym przez 4 tyg. i uwierzcie mi że naoglądałem się masy podobnych przypadków.

 

[Dodane po edycji:]

 

Basiu postaram sie nie przecholować z zabawą w kotka i myszkę. Kurde czy to nie przypadkiem Border mi się włącza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, nie wiem, byćmoże tak jest ale nie widzę jakiegoś innego zdania, które by zostało stłumione, poprostu czuję jakbym je przejął.

milano3, bo świat jest przez niego stworzony i on kontroluje wszystko, nie mógłbym się określić Jezusem, gdyż to jest Bóg a ja nim nie jestem, święty też nie jestem...

Jestem grzesznikiem, jak każdy z nas.

 

Asiu,, ja od początku zycia nie miałem znajomych przyjaciół, nie mam przyjaciół kiedyś miałem podstawówce namiastkę przyjaciela, ale nigdy więcej to się nie powtórzyło, no i to było w klasach 1-4/5. W szóstej już się pogorszyło.

 

[Dodane po edycji:]

 

paradoksy, Zdania na temat czego?
zdania na każdy temat...

zawsze Krzyś wkleja cytaty z Biblii, wynosi swojego Boga na piedestał, pisze do innych, że mają szatańskie życie, bo nie ma w nim Boga.. :o no sorry, ale coś jest nie tak

 

Masz rację, to było zdecydowanie za mocne i przeprosiłem Milano 2 x razy za to.

Przepraszam jeszcze raz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, no baaardzo. W końcu jest modelem ... ;) 186 cm wzrostu, brunet, ojciec Hiszpanem... No ale... ;/;/

A może wy pokażecie mi swoje zdjęcia ? Wiem że jest taki temat ale nie będe tam szukał was ;) No więc ja zaczne od swojego profilu na maxmodels.pl tylko sie nie śmiac . xD

http://www.maxmodels.pl/milano3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę takie uciekanie z jednego zaburzenia (obłędu) do drugiego. Brak życia w realu, rekompensuje wyimaginowanym guru, popadając w jakąs paranoję religijną, a kontakty z ludźmi zastępuje forum. Do czego to ma dążyć Vi., ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, ja też mam podobne odczucia. To na pewno nie prowadzi do niczego dobrego. Albo Vi. wkońcu bardzo się zawiedzie na swoim guru, albo będzie wierzyć do końca życia w to, że może ocalić świat od zła i szatana.

 

[Dodane po edycji:]

 

Skąd wiesz, że cie ścigają ? Może to także twoje zaburzone pole widzenia świata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, bo gdy przechodzę koło nich to się śmieją, głupio krzyczą "Krzysiu, co słychać"

Zaczepiają mnie jakieś obce osoby.

 

Bóg nie obiecał mi, że mnie uratuje, ja mam nadzieję na zmartwychstanie :)

 

Wujek_Dobra_Rada, rodzice chcą sprzedać mieszkanie, ale przychodzą ludzie i jakoś nie mogą kupić.

Chodzę na terapię, może tam się zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., a Ty pisałeś coś że masz bordera? A stawiałeś się coś tym co Ci wpierdziel chcą dać? W ogole z osób się tu udzielających z tego co piszesz mam wrażenie, że byłbyś ostatnią osobą, którą podejrzewałbym o borderline. No ale to tylko moje spostrzeżenie a nie żadna naukowa diagnoza.. W ogole co Ci jeszcze stawiali za diagnozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, stawiali na zab. depresyjno- lękowe (to ze szpitala) wcześniej ADHD, podejrzenie schizo oraz CHAD-u.

 

Stawiałem się kiedyś, teraz zbyt się boję.

Czemu miałbym nie być borderem ?

 

[Dodane po edycji:]

 

paradoksy, po śmierci oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, stawiali na zab. depresyjno- lękowe (to ze szpitala) wcześniej ADHD, podejrzenie schizo oraz CHAD-u.

 

Stawiałem się kiedyś, teraz zbyt się boję.

Czemu miałbym nie być borderem ?

 

Wiesz nie wiem ale brakuje w twoich wypowiedziach jakichś skrajności. Trzymasz się jednego cały czas, brak impulsywności, no chyba, że się tak świetnie tu na forum maskujesz. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., Też miałem kiedyś oprawcę w szkole. Był nim do momentu gdy nie rozwaliłem mu łeb. Często dużo daje postawienie na jedną kartę. Można dużo zyskać. No a ryj nie szklanka, nie zbije się;) Zresztą ostatnio widzę pewną tendencję. Prawie na każdej imprezie były jakieś przepychanki. Zrobiłem się 2 razy większy i wszyscy jacyś tacy mili... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym bilblia jest chyba pierwszym tak wielkim dziełem, nakłaniający do nienawiści na tle religijnym. Teksty ala ''kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie'' itd.... Napewno wyrządziła więcej zła, niż Mein Kampf Hitlera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, No nie będziemy się rozpisywać. Metafora - metaforą, podżeganie do nienawiści swoją drogą.

 

A dodam tylko, że ten koleś co mu rozwaliłem łeb. Jest do dziś moim dobrym kolegą :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

aree1987, To w głowie zrobi mu się monty python

[videoyoutube=WlBiLNN1NhQ][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×