Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zaczynam :) hehe xDD A co chesz stanać do walki ? :)

Po prostu dziwi mnie że mężczyzna w takim wieku mógłby być tak cnotliwy :) Ale zeby mi sie nikt nie obrazil ;P

 

[Dodane po edycji:]

 

Ale na pewno to zwykła literówka .

Chojrakowa. Będzie dobrze . Nie martw sie. A jak sie nie zjawi to osobiście wsiąde w pociąg i pojedziemy razem do Hamleta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, szczerze wydaje mi sie że jesteś najzwyczajniej w swiecie homoseksualista, bo po prostu babki cie nie kręcą. Napisaleś ze miałes doświadczenie ... czy to oznacza, że tylko raz w życiu uprawiales sex :o?:)

 

Chodziło mi ogólnie o doświadczenie ;) Z drugiej strony nie obracam się w środowisku gejowskim, żeby mieć seks codziennie.. ten ciotowaty świat mnie nie kręci.

Tak na terapii powiedziałem, że jestem prawdopodobnie homoseksualny.. a skończyło się na tym, że trochę jestem bo taki jestem a trochę bo heteroseksualizm jest zbyt powszedni, a wiec "komercyjny" dla mnie :mrgreen: tak przynajmniej mi powiedziała terapeutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, no to fajnie to określiła. Ale jednak coś w tych Borderach jest że "żeby zycie mialo smaczek, raz dziewczyna raz chłopaczek". Tylko że u nas to też pewnie jakiś chory objaw.

 

[Dodane po edycji:]

 

chojrakowa, tylko nie popadaj w panikę ... Mnie nie lubisz ? Przecież niedługo otwieramy wspólny interesik. Mam juz kule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ??? Co nabroiłem ? Przechodziłem przez most kolejowy i zlapały mnie gliny ... Piłem alkohol w barze a później śpiewałem w rynku na fontannie :P tutaj dostałem ostrzeżenie. Co jeszcze ?

hmm. Zrobiliśmy z kolegami w szkole bombe dymna i odpaliliśmy na lekcji. Była ewakuacja z sali. Tutaj chcieli wzywać policje. A wy ?

 

[Dodane po edycji:]

 

aree1987, hehe było było. A co chętny abym pokazał ci prawdziwe życie erotyczne ? hmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ??? Co nabroiłem ? Przechodziłem przez most kolejowy i zlapały mnie gliny ... Piłem alkohol w barze a później śpiewałem w rynku na fontannie :P tutaj dostałem ostrzeżenie. Co jeszcze ?

hmm. Zrobiliśmy z kolegami w szkole bombe dymna i odpaliliśmy na lekcji. Była ewakuacja z sali. Tutaj chcieli wzywać policje. A wy ?

 

aree1987, hehe było było. A co chętny abym pokazał ci prawdziwe życie erotyczne ? hmm.

 

A ja wylądowałem pobity na komisariacie przez 2krotne utrudnianie wejścia na teren komisariatu. :mrgreen: W szczególy sie nie bede wdawał. :P No ale to było po klonach wymieszanych z alkiem.. To były czasy.

 

Hehe wiesz za młody jesteś poza tym ja jestem niedostepny jak na bordera przystało. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Widzisz to właśnie mi sie border wlaczył i znów to uwodzenie ludzi. Ale nic by z tego nie było bo mialeś ten stusunek w ciezarówce a ja jestem okropnym hipochondrykiem i umarł bym ze strachu ze masz HIV

 

Tu to umiesz ludzi pocieszyć.. Raczej nie mam no ale jest ryzyko jest zabawa. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

milano3, te rozmowy o seksie to może już sobie darujmy . :D

 

Ok to może teraz konflikty z prawem? Do dalej przyznawać się kto kiedy coś nabroił. :mrgreen:

 

Może to nie jakieś konflikty , ale dawno temu miałem kilka epizodów - conajmniej oburzających".

 

Rozbiłem 2 fiaty 126p , zawsze po pijanemu :( 1 raz 2krotne dachowanie i głęboki rów przy ok. 100-tce licznikowej ( po trzeźwemu bym się zabił zapewne )

2 raz prosto w drzewo ok. 60 km/h ( przód cały do wymiany -po uderzeniu tył aż się podniósł i opadł - tak się zaparłem o kierownicę , że miałem siwe barki/łopatki , wybiłem rekami szybę - poza tym nic więcej mi się nie stało ... Jeździłem na motocyklach czasem 150 konnych po lorafenie :( ( tracąc czasem świadomość na sekundy jadąc ponad 200 ).

 

Lecz - teraz małe sprostowanie , obecnie czuję się jako tako lepiej , obniżyłem ilość zażywanego Lora 2 krotnie ( 2 - 4 mg/ dobę ! ) , szukam dziewczyny ( 1 zaprosiłem na sylwka ) , mam nadzieje , że jutro będę miał dobre - w miarę umiarkowane - samopoczucie .

 

Pozdrawiam Wszystkich i życzę udanego SYLWKA ( mam tylko nadzieję , że nie dostanę jakiegoś napadu ciężkiego "odrealnienia ) ! Chciałbym kochać i być kochanym - niestety nigdy nie udało mi się znaleźć odpowiedniej partnerki ( a to też jedna z moich jakby fobii ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Borderzy są tacy niedostępny ? Hmm. nie wiem . Ja tam potrafie chyba każdego omotać, jak się uprę oczywiście. :) Nie wiem czym to idzie, ale jakoś przyciągam ludzi.

 

 

3mają ludzi na dystans, kiedy ktoś jest zbyt blisko zagraża destrukcją osobowości bordera, no i te maski nigdy nie wiesz co sobie taki border o tobie myśli naprawdę ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze prawda. Ale ja bardzo szybko angażuje się w związki ;- )

 

Pewnie też bym się angażował ale nikt nie spełnia moich standardów, a jeżeli ktoś by spełniał to na starcie mówię sobie że ja ich nie spełniam dla tej osoby.. wiec jesli chodzi o zwiazki to czysty seks, bez zaangażowania emocjonalnego bo potem to już tylko odrzucenie..... coś czego bym nie zniósł.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, może stawiasz za wysokie wymagania ? No ja za młody? Oburzające ?

 

 

Może i stawiam do seksu nie stawiam tzn musi mi sie podobać gość, ale związek to przecież coś wiecej a wokół mnie same przyziemne osoby, pokolenie mtv i innych viv. Poza tym kto mnie zrozumie jeśli sam siebie nie rozumie no kto??

 

No jesteś za młody 2 lata mniej i by mnie do pierdla za pedofilie wsadzili. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, Pier... głupoty. Była masa starszych i są na wolności. Ale dobra... Nie namawiam do zlych rzeczy. Poza tym za 2 miechy skończe 18 :P

więc nie jest źle .

Ale to co chcesz być wiecznie sam bo wokół ciebie pokolenie mtv ? Są dużo bardziej wartościowe osoby. Wystarczy sie rozejrzeć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to co chcesz być wiecznie sam bo wokół ciebie pokolenie mtv ? Są dużo bardziej wartościowe osoby. Wystarczy sie rozejrzeć. :)

 

Nie chce być sam.. I nie wyobrażam sobie życia w samotności prędziej strzele samobója, oddając się wcześniej wuazdanemu hedonizmowi. :mrgreen:

Mam wrażenia, że najlepiej zrozumie mnie osoba tak samo zaburzona jak ja. Ale z drugiej strony przecież to nie normalne i wogole nie realne zeby takie osoby się dogadały w związku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×