Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Wim ,ze to przykre .I prosze mi wierzyć mi jest równie przykro to pisać .

 

Ktoś z forum ,dziś na GG zwrócił mi uwagę ,a raczej zapytał czy ja tez widzę co się dzieje .

Że niektórzy dostają osty i bany a inni za celowe działanie nic nie dostają .

Czy tez zauważyłem ze oprócz mnie jedynie Korba potrafi zobaczyć różnice miedzy wrednym wstrętnym działaniem .

A zaburzeniem emocjonalnym ?

Na początku nie wiedziałem o co chodzi ale szybko zostałem uświadomiony na przykładzie laudy i Thazka .

 

CYTACIK" jak by mi ktos napisał , czy twój ojciec jest u dziwki ,tez bym się wściekł i nawrzucał w rajtuzy "

 

i po kolei kary w efekcie ban . No cóż ,ja tu nie pisze czy zasłużony czy nie . Bo nie w tym rzecz .

 

Next -Thazek . W prosty przejrzysty sposób napada na Izę . Zarzuca jej tak paskudne rzeczy związane miedzy innymi z moderingiem .

I nic się nie dzieje ...hmmm ,trudno tego nie zauważywszy . I faktycznie ,właśnie to zauważył .

Sa tu równi i równiejsi ,wcale nie pisze o moder kontra użytkownik . Tylko użytkownik i inny użytkownik bardziej lubiany przez

moda/ modów .

 

wg życzenia wytłumaczyłem na tyle na ile mogę ,nie mam ochoty rozpętywać tu awantury . Pisze bo chcieliście wiedzieć ,co się stało .

 

Profilu nie likwiduje , chce mieć kontakt z co niektórymi . Ale udzielać się też już nie będę . Nie widzę w tym sensu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki popieram ostatnio została zbanowana dziewczyna którą poniosły nerwy w utarczce z modami a to chyba forum dla ludzi nadpobudliwych.Dziewczyna napisała że pierwszy raz od półtora roku uśmiała się do łez i wiem że nie z powodu wypowiedzi modów.

LitrMaślanki trzymaj się i niepoddawaj się w walce o Swoją miłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, trochę tego nie rozumiem... wiecie, gdzie pisać skargi.

a nie - gadacie sobie prywatnie, a jak przyjdzie co do czego to nie powiecie tego komuś wprost, tylko wymaścicie posta w obronie osób zbanowanych oraz o tym, jacy to moderatorzy nie są źli.

są pewne granice. a skoro one zostały wyznaczone poprzez ostrzeżenia i bany to chyba do czegoś są, nie?

co innego jak ktoś ma to w dupie i przychodzi od razu z bojowym nastawieniem, tylko po to, żeby dokończyć swoje zdanie i pokazać swoje racje.

to nie przedszkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, tak, bo Thazek jest uwielbiany przez moderatorów :lol:

Zakład, ze jakby dostał ostrzeżenie to wtedy zamiast twojego postu widniałby tutaj jego, jak to on dostaje osty bo go moderatorki nie lubią - a on nic nie zrobił złego, niezgodnego z regulaminem. Poza tym, z całym szacunkiem, z racji tego, że z lakudą łączą cię jakieś związki ( nie wnikam jakie - nie moja sprawa) to też nie masz do tego dystansu ...... przy pierwszej konfliktowej sytuacji podwinąłeś ogon i zrezygnowałeś z moderowania.....to nie jest takie łatwe prawda? Ale najłatwiej jest wytykać błędy.....

Ja tak to widzę :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum jest ok... jedynie z pracy pani a może panny _modliszki to już nie ... czyta co czyta a widzi czego nie ma i zamyka wątek .. na agresywne teksty nie odpisuje do właściwych adresowiczów tylko wszystkich zjeżdża poczym wątek zamyka, czy na tym polega właściwa moderacja ? - poniżej zostawiam link...

 

czy-prostytutka-zas-uguje-na-taka-mi-o-t27025-70.html

 

P.S

a może zaniżone poczucie własnej wartości doskwiera ? :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro za złą moderację uznajesz chęć zakończenia oceniania tej dziewczyny i danie jej możliwości do tego, by sama się wypowiedziała zanim ludzie coś dopowiedzą za nią... :bezradny:

 

skoro na brak reakcji ze strony moderatora sam próbuję reagować poczym bezpodstawnie zostaje przejechany razem z wszystkimi (wszyscy do jednego worka ) .. a zresztą...

 

P.S

właśnie wyrazimłem swoją uwagę dot.pracy forum ... od tego chyba ten wątek , nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś się w bezsensowne dyskusje nie wdawać, chwilę później sama bym sprawę załatwiła.

nie wiem czy bezsensowna skoro po kimś jadą - mam udawać że nie widzę ? ...

Piszący też człowiek i dostrzega nie kiedy ospałość innych , być może nawet znudzenie ... :P

 

Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum jest ok... jedynie z pracy pani a może panny _modliszki to już nie ... czyta co czyta a widzi czego nie ma i zamyka wątek .. na agresywne teksty nie odpisuje do właściwych adresowiczów tylko wszystkich zjeżdża poczym wątek zamyka, czy na tym polega właściwa moderacja ? - poniżej zostawiam link...

 

czy-prostytutka-zas-uguje-na-taka-mi-o-t27025-70.html

 

P.S

a może zaniżone poczucie własnej wartości doskwiera ? :!:

 

 

Niestety popieram. I to nie jest tylko moje zdanie.

Wiele osób pisało to na PW, ale nie wiem czy powinnam napisać kto. To nie o to chodzi. Fakty są faktami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano nie było.......

Ludzie generalnie strasznie się tu wczuwają.... i ja mogę to zrozumieć, ale żeby się obrażać, kłócić, pisać "skargi" - czy "wy" macie tylko to forum? Ja wiem że ono jest ważne, także dla mnie, ale troszkę dystansu, to tylko forum internetowe....to ono powinno być dodatkiem do reszty a nie na odwrót...... zawiązują się tu znajomości, nawet są pary - ok, tylko jak dotąd nic z tego dobrego nie wniknęło .... nie lubicie kogoś to to olejcie dajcie go do ignorowanych, nie lubicie moderatora - to też się nie spinajcie i róbcie swoje, nikt za "darmo" z tego forum nie wywala a w przypadkach uzasadnionych daje się drugą szansę......staramy się jak możemy, moderator też człowiek i może mieć swoje przekonania nie zawsze "poprawne politycznie" - i co ? Ma się z nimi wstrzymywać, bo powinien być stonowany, grzeczny i idealny...... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu znalazłam miłość swojego życia, dzieki forum Tomka, wyszłam z depresji, zrozumialam chorobe, poznałam (choć tylko wirtualnie) zajebistych ludzi, mam sentyment i choćby nie wiem co sie tu działo, zawsze będe tu wracać i wspominać mile.

Nie pozbędziecie sie mnie :PP

Sama byłam moderatorem i rozumiem, że nie każdemu się dogodzi, kłócicie się, stawiacie na tylko swoje racje, modzi ogarniają cały ten bajzel, żeby przyszły użytkownik czytał same merytoryczne info a nie kłotnie o dupe maryny.

Też nie jestem świeta i też nie raz dokłądałam swoje 3 gorsze do niektórych tematów, ale po to jest forum, debata, dyskusja, rozmowa, ale po ludzku ... czasem z naszymi zaburzeniami to trudne jest, ale ważne żeby czasem dać sobie na wstrzymanie i na spokojnie przeanalizować .

Uwielbiam Was :)

 

-- 13 mar 2011, 09:21 --

 

P.s linka, nie pisz, że są pary i nie wyszło nic dobrego, u mnie wyszło same dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odchciewa mi się pisać i moderować jak czytam niektóre posty

niektórzy myślą, że moderator to chyba bot, co tylko usuwa niepotrzebne wątki, spam i wszystko się samo robi

otóż, moi drodzy, moderator to zwykły człowiek, który MA PRAWO wyrazić SWOJĄ opinię

obraziłam tam kogoś? nie wydaje mi się.

oceniłam zachowanie -owszem. ale co, nie mam do tego prawa?

mam mieć zdanie, takie żeby pasowało użytkownikom, bo mam funkcję moderatora?

napisałam co mi się nie podoba i co o tym sądzę. i dostałam za to baty. bo co? bo jestem moderatorem.

niektórzy muszą sobie po prostu dać na wstrzymanie bo dyskutowanie z kimś, kto uważa, że tylko on ma rację jest całkowicie bezproduktywne :roll:

inni niech się nauczą czytać, bo wynurzają błędne wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jansol, :lol: 99% użytkowników tego forum ma na koncie posty tego typu.....i co w związku z tym? Myślisz, że jak wkleisz tu linka to nagle wszyscy się rzuca na kogoś? Ci których to interesuje to już przeczytali, ci którzy chcieli już się wypowiedzieli a ci którzy mają to gdzieś nie przeczytają i dalej będą mieli to w poważaniu..... :bezradny:

 

-- N mar 13, 2011 12:17 pm --

 

jansol, to może na przyszłość zajmij się sobą zamiast ułatwiać coś wszystkim innym ..... 8)

A czym Ty się teraz różnisz - od tego co zarzucasz paradoksy, :lol: robisz dokładnie to samo...oceniasz, mało tego "organizujesz lincz" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×