Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie drobne pytanko. Może sprawa nie jest szczególnie istotna, ale już dawno temu zwróciło moją uwagę, że licznik wyświetleń dodawanych przez użytkowników zdjęć w formie załącznika funkcjonuje jakoś dziwnie :?. W niektórych przypadkach wręcz informuje o zerowej liczbie wyświetleń, pomimo że określony plik został dodany ładnych kilka miesięcy wcześniej i informacja taka jest zupełnie niezgodna ze stanem rzeczywistym. Mógłby mi ktoś udzielić w kilku słowach wyjaśnienia odnośnie zasady działania tej funkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydawało, że jeżeli zdjęcie ma mniej niż określone wymiary licznik pokazuje każde wyświetlenie strony, jeśli jest zaś zdjęcie jest większe, to wtedy licznik pokazuje jedynie liczbę wejść (otworzenia w nowym oknie) "na" zdjęcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jaka cholerę ,utworzono temat " off top z homoseksualizmu...."?

Czy nie po to ,żeby można było w nim toczyć dyskusje poboczną ?

Pytam bo po prostu nie rozumiem , skoro w takim temacie za posta o tematyce związanej z homoseksualizmem ,rozdawane są osty .

To może nie otwierajcie takich off topów z tematów,co?

W zasadzie jak się tamten temat przeczyta to osty należały by się w nim 80% uczestników włącznie z modami .

 

Jeszcze jedno pytanie

Czy wywalając coś z tematu ,nie było by fajnie skonsultować tego z autorem ( jeżeli jest on aktywnym użytkownikiem)

Możliwe ,że milan3 ,nie uważał tak jak admini ,możliwe ze ten kierunek rozwoju tematu odpowiadał mu . Strasznie przez ostatnich kilka tygodni zrobiło się ciasno na forum . ( atmosfera zgęstniała)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, Twój post był najpierw w temacie WŁAŚCIWYM (obecnie zamkniętym), potem dopiero został przeniesiony do "off-topu z tematu".

Więc nie dostałeś ostrzeżenia za off-top w off-topie, tylko za kontynuowanie niepotrzebnych zaczepek w temacie wiesz jakim i wiesz też ile razy pisane tam były upomnienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P rozmowie z modem na PW .Pewne sprawy sie wyjasniły . WIec pierwsze pytanie jest juz nie aktualne .

Drugie aktualne.

 

Coś jeszcze ,wybieram temat i mam komunikat . Wybrany temat nie istnieje . Wybieram temat i otwiera mi się jakiś inny . najczęściej jeden w górę albo jeden w dól .a czasem zupełnie inny .

Czy problem leży po stronie kompa ( tzn mojej) czy po stronie silnika forum? ( to właśnie powód mojego osta ) szkoda ale przeżyje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie muszę się przedstawiać. Przysięgam, że to moje ostatnie podejście do tego forum. Zostane wyrzucony, to więcej nie wracam do tego tematu.

Chciałbym się odnieść do pewnego absurdu z udziałem moda o nicku Linka. Rozumiem, że moje poczucie humoru nie zostało docenione. Nie miałem na celu dezorganizacji wątku ''zaburzenia osobowości''. Tylko, że absuradalne jest to, że gdy chciałem coś powiedzieć natychmiast dostałem bana, po czym, żeby dokończyć myśl, musiałem założyć konto (nawet 2) i dostałem bana za posiadanie 4 kont :mrgreen: No ludzie...

Tomku widzisz takie absurdy i nie grzmisz? Przyznaje, że usunąłem dosyć impulsywnie swoje normalne konto (Wujek_Dobra_Rada), ale to nie jest do k$#y nędzy forum o elektronice, samochodach czy innych duperelach! Tu siędzą ludzie z problemami, a jednym z nich jest właśnie ta impulsywność mojego charakteru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, Usunąłem konto po niesłusznie przyznanym ostrzeżeniu (w moim odczuciu). Wkurwiłem się poprostu. Po czym założyłem ''głupie konto'' co by coś głupiego napisać. Dostałem bana (mimo, że miałem czynne tylko na ten czas jedno konto, a regulamin to dopuszcza). Dostałem kolejnego bana. Założyłem kolejne konto by móc coś napisać. Kolejny ban :mrgreen: Mimo, że ciągle miałem aktywne tylko jedno konto, Pani Linka (czy Korba, nie wiem kto mnie banował ale chyba Linka) dostałem ostatecznie bana za używanie 4 kont :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incinerator,

 

 

11. Użytkownik ma prawo usunąć swoje konto co jest równoznaczne z wykasowaniem danych podanych przy rejestracji z bazy.

11.1 Użytkownik ma prawo założyć nowe konto do trzech razy w ciągu jednego roku.

11.2 Osoby, które notorycznie będą usuwać konta (powyżej 3 razy) i zakładać nowe nie będą mieć dostępu do forum.

11.3. W przypadku usunięcia konta do którego jest przypisane ostrzeżenie, ostrzeżenie przechodzi na nowe konto które założy ta sama osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incinerator, ja jak zostałem nie słusznie zbanowany bo przez pomyłkę dostałem 2 osty na raz to dostałem takiej kurwicy że masakra, wtedy pomyślałem sobie że tak wyprowadziłem kogoś z równowagi że zlekceważył w mojej sprawie przepisy forum, na szczęście okazało sie że to była pomyłka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incinerator, Wujek...

 

11.2 Osoby, które notorycznie będą usuwać konta (powyżej 3 razy) i zakładać nowe nie będą mieć dostępu do forum.

 

tyle ode mnie.

 

tak w ogóle. Co Ci odbiło żeby zakladać takie konta i pisac takie posty...? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incinerator,

Przyznaje, że usunąłem dosyć impulsywnie swoje normalne konto (Wujek_Dobra_Rada), ale to nie jest do k$#y nędzy forum o elektronice, samochodach czy innych duperelach! Tu siędzą ludzie z problemami, a jednym z nich jest właśnie ta impulsywność mojego charakteru...

Czyli Twoim zdaniem powinienem usunąć Moderatorów z osób funkcyjnych a sam powiedzieć Ci, że dobrze, że zakładasz po kilka kont żeby siać zamęt?

Aha...

No to trudno, ale widzę i nie grzmię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×