Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, tak przyznaje o Tobie i Aranjani pisałam i co z tego? miałam prawo po Twoim i jej zachowaniu. Nie przypominasz sobie? ja po awanturach najczęsciej wyrabiam sobie opinie o ludziach ;) Może przypomniec Ci pasnij sie khaleesi w łeb. wyrobiłam sobie o Tobie opinie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ale sama na sile trzymalas z rottenem i nagle wjezdzalas na innych. Z tego co mi wiadomo to Aranjni chciala wyskoczyć z toba na kawe a ty sie wystraszylas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby się o kimś wypowiadać, trzeba znać dokładnie całą sytuację, a nie jakieś plotki "przychylnych" osób. Najtrudniej zachować obiektywizm i nie łykać plot jak bocian żaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ale sama na sile trzymalas z rottenem i nagle wjezdzalas na innych.

Bo sądziłam,ze jest wobec mnie fair? Dlatego broniłam go. Wierzyłam mu tak? ja jestem lojalna.

magnolia84, tak tylko widzisz on mi przedstawiał pewne sprawy tak, zę były logiczne. przejrzałam na oczy jak napisałaś coś o czym wiedział tylko on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, a daj spokój ja nigdy nie udawałam z nimi wielkiej sympatii więc o tej parze za dobrego zdania nie mam i co wolno mi. Oni o mnie tez pisali

 

gdyby nie to ze mam troche honoru w przeciwienstwie do innych zacytowalabym Twoje pw do mnie. Jakos kiedys darzylas mnie sympatia... ciekawe kiedy to sie zmienilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie proszę. Każdy popełnił jakiś błąd i nie wytykajmy już tego sobie, tylko wyciągnijmy z tego lekcję, nie obgadujmy, nie ufajmy ślepo każdemu i miejmy choć trochę dobrej woli do tego, żeby oddzielić to grubą krechą i zacząć od nowa, bez uprzedzeń i kłótni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×