Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nadmiar seksu a depresja


zibimark

Rekomendowane odpowiedzi

wole AKMS. bo nie jęczy,nie trzęsie się,nie wypuszcza z siebie różnorakich płynów.nie denerwuje tymi prostackimi reakcjami.po drugie on niewie i niewidzi kiedy z niego strzelam.

 

 

Definicja seksu z tego mogła by powstać propozycja "seks to kontakt dwoje ludzi podczas którego dochodzi do trzęsienia się słychać odgłosy jęku oraz wypuszczane są wszelakie płyny ustrojowe na koniec zachodzi prostacka reakcja " to jest straszne :mrgreen::mrgreen::mrgreen: jestem za seksowi mówimy STOP :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha leze i kwicze ...normalnie tarzam sie po podlodze AHAHAHAHAHAHAHAH poprawili mi humor na cały dzien ahahahahahahaha Nieboszczyk rulez hahahahahahaahah :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

hueh.... to jako przedstawicielka pewnej czesci zgromadzenia czatowego pt.Nerwica , Depresja, systematyczna Onanizacja ...pojde sie zonanizowac mam nadzije ze bozia mnie nie opierdoli .....

 

buhahahahahahaha :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, tu się nie ma z czego śmiać seks to zło jak widzisz kilka tych postów dało mi do myślenia a na tym czacie to macie jakąś sektę seksoholików :mrgreen: a wydawałyście się takie grzeczne dziewczynki :mrgreen:

 

nieboszczyk, tylko co zrobić np . dziś wieczorem jak mi sie zachce wycieczka na szczelince może zakończyć się niepowodzeniem bo przecież One nie są czynne 24/7 chyba że to taki planowany rodzaj seksu czyli mówisz 26 idę postrzelać to tak jak bym ja sobie powiedział 26 będę uprawiał seks ale SPONTAN co nie ;)

 

pajak, ano pewnie ja dziś skocze się wyspowiadać ,że oddycham , jem, i w ogóle że istnieje :mrgreen:

 

Korba, z tego co napisałaś wnioskuję ,że spotykamy się o 14 pod konfesjonałem bo też musisz się wyspowiadać "za tą osobistą próbę" tego zła :mrgreen:

 

 

Azotox, co do tego czy coś mi zaszkodziło to już dawno chyba lub od zawsze tak mam :mrgreen:

 

SEKS STOP !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seks jest złem i przede wszystkim trzeba się spowiadać z tego że się go uprawia, mało - trzeba się spowiadać nawet jak się o nim myśli !!! :P

 

O Boze, a mozesz ma pajaczku powiedziec czy masturbacja tez zalicza sie do seksu.

Jesli tak to ja jestem powaznie przestraszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego AKMS nie zaciska sie na mnie jakimiś zwieraczami i nie zasypia natychmiast po opróżnieniu całego magazynka.słuzy tylko mnie i skutecznie mnie rozładowuje.nie skupia sie tylko na sobie i własnych doznaniach i nie uwidacznia ich tak bardzo.jego obsługa nie powoduje bólu serca ani duszności ani bólu żołądka.jednyne jego reakcje to głośny huk,silny odrzut,płomień wylotowy, szczęk zamka,rzucanie łuskami na wszystkie strony.takie reakcje są fajne bo są dynamiczne.ale przedewszystkim AKMS niewie że go użytkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seks jest złem i przede wszystkim trzeba się spowiadać z tego że się go uprawia, mało - trzeba się spowiadać nawet jak się o nim myśli !!! :P

 

 

I tak non stop siedzieć pod konfesjonałem i się spowiadać?

 

Korba, Lola, Sebcio, Ridllic - idę wam zanieść kanapki do konfesjonału. Zajmijcie mi miejscówkę.

 

nieboszczyk, nie wie, że mnie obsługuje? Eeeeee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne.podczas sexu jeden i drugi wie o tym samym.tyle że tylko jedna strona ma z tego przyjemność i osobliwe doznania poprzedzone charakterystycznymi reakcjami.drugi służy do rozładowania napięcia u pierwszego.podczas obsługi AKMS jest zupełnie odwrotnie.ja sie ciesze z efektów a AKMS niewie że z niego korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że tylko jedna strona ma z tego przyjemność i osobliwe doznania poprzedzone charakterystycznymi reakcjami.drugi służy do rozładowania napięcia u pierwszego.

 

damn..... a my na pewno mówimy o seksie między dwojgiem ludzi czy może o seksie z gumową lalą......?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×