Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUWOKSAMINA (Fevarin)


Lu_80

Czy fluwoksamina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluwoksamina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      41
    • Nie
      10
    • Zaszkodziła
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Tez mnie ciekawi jak duza jest sedacja w wysokich dawkach powyzej 150 mg? Z tego co wyczytalem to podobno mozna laczyc fluwoksamine z buspironem w celu potencjalizacji jej dzialania, jednak tylko tak wyczytalem nie wiem na ile sie to sprawdza w praktyce? Co do kastravji to skoro najmniej kastruje ze wszystkich lekow to znaczy ze nawet lagodniejsza jest niz wenlaflaksyna a to jest na plus wg mnie. Pytanie jaka dawka zacznie dzialac? Lusesita Dolores na co chorujesz ze musisz brac fluwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pawel.770 napisał:

Tez mnie ciekawi jak duza jest sedacja w wysokich dawkach powyzej 150 mg? Z tego co wyczytalem to podobno mozna laczyc fluwoksamine z buspironem w celu potencjalizacji jej dzialania, jednak tylko tak wyczytalem nie wiem na ile sie to sprawdza w praktyce? Co do kastravji to skoro najmniej kastruje ze wszystkich lekow to znaczy ze nawet lagodniejsza jest niz wenlaflaksyna a to jest na plus wg mnie. Pytanie jaka dawka zacznie dzialac? Lusesita Dolores na co chorujesz ze musisz brac fluwo?

Obsesje a Ty?

Edytowane przez Lusesita Dolores

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mowic za niedlugo lekarzowi o tej fluwoksaminie. Czy faktycznje ona ma duzo mniejsze skutki uboczne funkcji seksualnych od innych SSRI czy roznica jest subtelna? Dodam ze bede musial brac wysokie dawki czyli tak 200 mg lub wiecej wiec czy faktycznie sie oplaca? Jesli nie to chyba zostaje mi setralina co o tym myslicie? 

Najbardziej martwi mnie ta sedacja... i jak na fluwoksaminie jest ze splyceniem afektu czyli zamuleniem ale nie takim nasennym tylko emocjonalnym? Czy fluwoksamina bardziej niz inne SSRI wyplukuje emocje??? Bo na tej 60 mg duloksetyny to teraz jest jakas tragedia, juz lepiej bylo na escitalopramie 20 mg. 

 

Nie wie co tu robic, czy nie ma takiego SSRI ktory nie zaburza libido, nie wyplukuje emocji i dziala na OCD?

 

Prosilbym o odpowiedz jakie macie opinie na ten temat oraz czy nie lepiej zastosowac cos innego tylko co? To dla mnie wazne bo nie chce wiecej razy zmieniac antydepresanty.

Edytowane przez Pawel.770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu pewien lekarz mi powiedzial ze fluwoksamina nie wywoluje sennosci tylko aktywizuje czlowieka? Co o tym myslicie? Jak powiedzialem lekarce ze wyczytalem ze ona seduje i zamula to mi powoedziala ze to paradoksalna reakcja... Ja juz tego nie rozumiem... Wszedzie pisze ze to lek sedujacy i zamulajacy, wczesniej ktos tu napisal ze sedacja jest delikatna a lekarz mowi ze ona aktywizuje. Czy ktos mi powie prawde jak jest w koncu tak w rzeczywistosci? Wenlaflaksyna i fluoksetyna aktywizuja, setralina tonizuje a jak jest w koncu z ta fluwoksamina? Masakrak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zadnych mdlosci ani nic, na poczatku jakies oslabienie mialem i pobudzenie jednoczesnie. Teraz jest ok ale problem w tym ze wystepuje wysokie splycenie afektu, emocje zamulone niestety... na duloksetynje bylo inaczej ale mniej. Jak wejde na wieksza dawke to myslicie ze bedzie gorzej z emocjami??? Nienawidze tego splycenia afektu ale coz takie sa te zamulacze... no i libido spadlo drastycznie, na duloksetynie miale nieporownywalnie wieksze ale nie czulem pociagu do kobiet a teraz jest pociag do kobiet ale libido kiepskie... 

 

Tak wogule to jaka dawka jest najwieksza na nerwice natrectw 200 mg czy 300 mg tego leku bo na ulotce pisze ze 200 mg a w necie ze 300 mg?

Edytowane przez Pawel.770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×