Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak zainteresowania od kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, User1903 napisał(a):

Tak, to portal stricte pod szukanie seksu przygodnego.

I sądzisz, że tam powinieneś szukać wartościowych kontaktów? 

Brak odpowiedzi z tego portalu bierzesz za wyznacznik podczas gdy tutaj dostałeś prawdziwą i szczerą opinię a inne dziewczyny wyraziły chęć zobaczenia Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sprawdzałem "co w trawie piszczy" w mojej okolicy, kiedy nie było ogłoszeń tych, co do nich chodziłem (sprawdzonych div).

 

2 lata temu korzystałem z Tindera, albo Badoo. Nie pamiętam. Miałem raptem 6 par maks, z czego połowa nie odpisała, a druga odpisała "z łaską". Nie wiem, czy wspominałem o tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, User1903 napisał(a):

Ja tam sprawdzałem "co w trawie piszczy" w mojej okolicy, kiedy nie było ogłoszeń tych, co do nich chodziłem (sprawdzonych div).

 

2 lata temu korzystałem z Tindera, albo Badoo. Nie pamiętam. Miałem raptem 6 par maks, z czego połowa nie odpisała, a druga odpisała "z łaską". Nie wiem, czy wspominałem o tym. 

 Wysłałeś fotkę i temat wątku stał się nieaktualny. Masz zainteresowanie u kobiet, na forum 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, User1903 napisał(a):

2 lata temu korzystałem z Tindera, albo Badoo. Nie pamiętam. Miałem raptem 6 par maks, z czego połowa nie odpisała, a druga odpisała "z łaską". Nie wiem, czy wspominałem o tym. 

Czasem piszesz jak królewicz...z takim podejściem to nie licz na parowanie się. 

Oceniłam Cię bardzo pozytywnie a ty to zlałeś...znudziła mi się taka  konwersacja.

Sam zniechęcasz do siebie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, User1903 napisał(a):

Nie uczestniczyłeś wczoraj w temacie, dlatego

Ostatnio mnie mniej na forum i nadrabiam trochę dzisiaj. 

9 minut temu, Melodiaa napisał(a):

Jak dla mnie na jej pw już powinna być Twoja fotka ;)

No nie? Ja też tak uważam 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, User1903 napisał(a):

@Melodiaa

 

Ale o co Ci chodzi. Przez parę miesięcy miałem 5-6 tylko, dlatego usunąłem aplikację. Nawet z żadną nie pogadałem. Królewiczowaniem nie nazwałbym tego. 

 

@Szczebiotka

 

Nie uczestniczyłeś wczoraj w temacie, dlatego.

Jesteś chłopaku wygodny. Brakuje Ci chęci, bo jak by Ci zależało to byś na głowie stawał żeby osiągnąć cel, ale po co , kiedy płace i mam i to bez starania, a takie rzeczy co opowiadasz próbowałem, ale nie wyszło, więc po co się starać to gadka palacza, próbowałem rzucić, ale nie dałem rady i palić jest wygodnie, tak jak Tobie idąc sobie na dziewczyny. Pójdziesz sobie i masz spokój, bez zobowiązania i starania , więc, why not i nie pisz, że tak nie jest bo, albo próbujesz usprawiedliwić się, bo wygląd , bo sraczka, albo sam sobie chłopaku oszukujesz dla wygody i wszystko się zgadza 🙏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, User1903 napisał(a):

Dziękować ludziom to nauczony jestem w realnym świecie.

ale istnieje coś takiego jak netykieta internetowa i szacunek do drugiej osoby.

Ja też cię skomplementowałam ,a nie usłyszałam ani dziękuję ani pocałuj mnie w dupę. 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, User1903 napisał(a):

Ja do tej pory nie poznałem tutaj odpowiedzi, czemu ja muszę wykonać pierwszy zawsze, a nie może to jakaś dziewczyna. 

Nie musisz. Inni ludzie mają gdzieś, czy będziesz w związku czy nie. Powinieneś wykonać ten pierwszy krok dla samego siebie, bo z tego co piszesz, chcesz kogoś poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, User1903 napisał(a):

 

@DEPERS

 

Ja do tej pory nie poznałem tutaj odpowiedzi, czemu ja muszę wykonać pierwszy zawsze, a nie może to jakaś dziewczyna. 

Dostałeś , tylko nie możesz się z tym pogodzić, że nawet głupi paw musi pomachać piórkami, żeby pawica nadstawiła dupy. Paniom też mówisz, że Ty tylko leżysz, a one mają skakać? Takie geny i takie wychowanie kulturowe, że nie zawsze, ale to faceta urzeka kobieta i zaczyna się o nią starać, a paw nie posypie pszenicy samicy żeby się nadstawiła. Jesteś niżej niż zwierzęta? Twój sposób na kobietę mogę śmiało porównać z pierwszym samochodem którym się jeździ po zdaniu prawka, jeśli będzie z automatyczną skrzynią biegów, to już się manualem nie chce jeździć, dlaczego? Bo jest nie wygodnie, trzeba sprzęgło i wachlować i tak Ty poszedłeś na swój pierwszy raz do dziwki, którą nazywasz studentką (One wszystkie studiują) i jest Ci z tym bardzo wygodnie i Ty nie zamierzasz tego zmienić, bo trzeba by się było starać i argumentujesz sobie, że Ty nie i już. I tym pisaniem wręcz kobiety od siebie odpychasz, a może byś złapał nawet tutaj z jakąś kontakt i kto wie. No, ale taką postawą no to jedynie Panie za 🤑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, User1903 napisał(a):

 

 

@DEPERS

 

No nie muszę, ale miło byłoby by druga strona coś dala od siebie pierwsza, bo do tej pory była jednostajna "transakcja". 

Jak płacisz kartą , to terminal też przyciągasz do karty, bo czemu masz kartę zbliżać do terminalu? Przeciez to oni chcą Ci coś sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kawa Szatana napisał(a):

Nie musisz. Inni ludzie mają gdzieś, czy będziesz w związku czy nie. Powinieneś wykonać ten pierwszy krok dla samego siebie, bo z tego co piszesz, chcesz kogoś poznać.

Ale pięknie to spuentowales. Wgl dobrze się Ciebie czyta;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, User1903 napisał(a):

@DEPERS

 

Jak nawiązujesz tak do zwierząt, to z tego co pamiętam, to samica szympansa bonobo sama częściej inicjuje. 

Bosz ale samica szympansa bonobo jest w mniejszości w świecie samic. Ja jestem samica szympansa bonobo bo mi się zdarza zagadać, ale większość dziewczyn nie zagaduje. To takie trudne pojąć? Sam to wiesz, a sie kłócisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×