Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak zainteresowania od kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, User1903 napisał(a):

 

Wygląd jest ważny. Nie mów, że umówiłbyś się z dziewczyną, co się nie podoba. Jak się dobrze dogaduje, to jest tylko koleżeństwo.

To akurat racje masz. Jak to się mówi trzeba wpaść w oko. Ale chodzi o to ze tyle gustow ile ludzi. Są oczywiście osoby co każdy powie ze ladna/ładny ale nie jest to większość.

 

A co do twojego wyglądu grzecznego chłopca to go podrasuj, co za problem, fryzura, ciuchy, itp. A młoda buzia się nie przejmuj bo lata przyjdą i na ciebie przyjdzie pora na nabrać lat wiec

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DEPERS napisał(a):

No to jak nie jesteś przystojny, nie masz gadki, a związek z rozsądku jest dla Ciebie słaby, to czego Ty w życiu oczekujesz? Że którejś się spodobasz nawet jak będzie głupia i z nią będziesz? 

 

Ja siebie nie umiem ocenić. Słyszałem o stronie Photofeeler, ale nie korzystałem z tego. 

 

Rozmawiać potrafię, ale w taki sposób by "nakręcić" na siebie dziewczynę. Sam chyba wpadam w rolę kolegę. 

 

Godzinę temu, Dryagan napisał(a):

Moim zdaniem jak się ma wzrost 190 to już plus jeden do przystojności. Zazwyczaj to wystarcza, żeby zainteresować kobietę. Tacy dużo niżsi mają gorzej. A twarz... nie wiem, zapuść brodę, już będziesz wyglądać poważniej. Broda zmienia wygląd

 

Mam 189-190 cm wzrostu. 

 

@Kawa Szatana

 

Żadna mi wprost nie powiedziała, jaki jestem 1-10, albo nie dała tego odczuć.

Edytowane przez User1903

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, User1903 napisał(a):

 

Ja siebie nie umiem ocenić. Słyszałem o stronie Photofeeler, ale nie korzystałem z tego. 

 

Rozmawiać potrafię, ale w taki sposób by "nakręcić" na siebie dziewczynę. Sam chyba wpadam w rolę kolegę. 

 

 

Mam 189-190 cm wzrostu. 

 

@Kawa Szatana

 

Żadna mi wprost nie powiedziała, jaki jestem 1-10, albo nie dała tego odczuć.

Czyli słabe libido, a prostytutki odwodzą Cię od zabiegania o kobietę bo płacisz i masz którą chcesz i tu jest Twój problem, zaspokajasz się panią za kasę i to Cię w pewnym stopniu satysfakcjonuje i już nie masz ochoty np na flirt, czy byle jaką gadkę bo mózg ma wpojone płacisz-masz. Źle się zaprogramowałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A autorze, a jeszcze, bo Ty byś chciał żeby wzbudzać zainteresowanie ale jeszcze i przebierać. Mówiłeś że odrzucałeś jakieś dziewczyny bo miały juz dzieci czy rozwódki czy 30 lat czy Bóg wie co. Na początek to może jednak byś wziął co jest, a potem byś wybrzydzał jak już będziesz taaaaki pewny siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu to ja mam takie humorystyczne przemyślenia odkąd widzę bardzo wyraźnie, że ludzie w większości nie są zbytni ładni;) no i co z tego? większość się paruje i  są nawet szczęśliwi i  zadowoleni z siebie:) wygląd jest przereklamowany bycie pięknym nie gwarantuje szczęścia w miłości ani ogólnie w życiu a jeszcze może rodzić wiele problemów o których nie masz pojęcia. Także według mnie jeśli chodzi o wygląd to najlepsza opcja to być zwykłym, przeciętnym, niewyróżniającym się za bardzo człowiekiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DEPERS

 

Odkąd przeszedłem na divy, to nie ręką już nic nie robiłem.

 

@Dalja

 

Były dwie dzieciątek, bo wcześniej nie były zainteresowane (jak dziecka nie miały), więc podziękowałem im. Frajerem nie jestem, by być z rozsądku po wykutaszeniu się.

 

"Wziąć co jest" - ty tak serio, czy jaja sobie robisz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, User1903 napisał(a):

@DEPERS

 

Odkąd przeszedłem na divy, to nie ręką już nic nie robiłem.

To skończ z prostytutkami. Zaspokajasz się nimi to i nie dziwne, że nie dążysz do związku, bo i do czego Ci kobieta, do grania w szachy i pogadania? Już masz odpowiedź dlaczego Cię traktują jako kolegę, bo jesteś zaspokojony dziwkami i nie dążysz do zdobycia kobiety tylko prowadzisz zwykły dialog, bez flirtu i bez nutki erotyzmu. Nawet jak dziewczyna Ci się podoba to nie dążysz do jej zdobycia tylko później odreagowujesz sobie na pani za kasę

 

Gdyby dzikusom w Afryce katering dostarczał jedzenie, też nie latali by z dzidami całe dnie za antylopą. U Ciebie jest to samo. Zaspokajasz się to i nie dziwne, że nie masz pomysłu na kobietę. Sam siebie pogrążasz

Edytowane przez DEPERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DEPERS

 

Ale związek, to nie tylko ruchanie, dlatego "do pogadania" też. 

 

Gdyby jakaś była zainteresowana, to by sama ową nutkę erotyzmu wprowadzała, dwuznaczne teksty. Stąd wiem, bo widziałem/słyszałem, jak do jednego kolesia się w barze kleiła. Być może alkohol przełamał bariery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, User1903 napisał(a):

@DEPERS

 

Ale związek, to nie tylko ruchanie, dlatego "do pogadania" też. 

 

Gdyby jakaś była zainteresowana, to by sama ową nutkę erotyzmu wprowadzała, dwuznaczne teksty. Stąd wiem, bo widziałem/słyszałem, jak do jednego kolesia się w barze kleiła. Być może alkohol przełamał bariery.

Ale Ty mi nie tłumacz co to jest związek i na czym polega, bo w nim nigdy nie byłeś, a ja mam trójkę dzieci i jestem w związku 16 lat:) a taka co się klei i pcha na pałę ,to nie jest osoba do związku, no chyba, że chcesz z taką spać w jednym łóżku do końca życia ze świadomością, że innym też się pcha dupą na qtasa jak Ciebie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DEPERS

 

Oprócz ruchania, to też życie codziennie, czyli praca, dom, jakieś inne obowiązki. 

 

Ale nie musi od razu pchać się na każdą pałę... Miałem na myśli, że jak podoba jej się facet, to pokazuje to. A wspomniałem o sytuacji z baru, bo takie widziałem na własne oczy, tylko dopisałem, że alkohol dodał jej "odwagi". 

Edytowane przez User1903

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, User1903 napisał(a):

@DEPERS

 

Oprócz ruchania, to też życie codziennie, czyli praca, dom, jakieś inne obowiązki. 

 

Ale nie musi od razu pchać się na każdą pałę... Miałem na myśli, że jak podoba jej się facet, to pokazuje to. A wspomniałem o sytuacji z baru, bo takie widziałem na własne oczy, tylko dopisałem, że alkohol dodał jej "odwagi". 

To Ty też mogłeś wypić i może też byś się przełamał do którejś , która by Ci się spodobała. Wydaje mi się, że uważasz się za osobę która wie wszystko, nic nie ma sobie do zarzucenia i tylko wygląd posądza o swoje niepowodzenie, bo Ci tak wygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@User1903 hmmm nawet najbardziej zdesperowana dziewczyna nie poleci na dłuższą metę na faceta, który ma do zaoferowania tylko wygląd. Z takim może co najwyżej dla seksu, ale nie zechce być w związku. Z własnego doświadczenia wiem, że jak człowiek chce, jest w stanie zdobyć wybrankę (nawet jak ma niesprzyjające okoliczności). No ale ja byłem zakochany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@User1903

Oczywiście że serio. Skoro nie jesteś zdołowany ze nie masz kobiety i nie miałeś, na dziwki sobie chodzisz, to w sumie partnerka ci jest potrzebna do pogadania tak? Żebyś nie czuł się samotny? W takim razie co jest złego w tym że kiedyś nie były zainteresowane a teraz maja dziecko i są. Nawet nie spróbowałes ich zdobyć, a ty myślisz że co że zaraz mężem będziesz? Związki z przyszłością to nie są te z rozsądku, raczej właśnie te bez rozsądku jak zakochanie nas odmóżdża:P a jak znaleźć miłość to ci nikt nie powie, bo miłość znienacka przychodzi. A jak znowu chcesz dziewczynę z górnej półki to z taką samooceną i z takim podejściem nie zdobędziesz jej, a nawet żadnej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dalja napisał(a):

Ten temat się przydaje tym co to potem odkopują w internecie, niekoniecznie forumowiczom. Natomiast chce dodać panowie, że mi zdarza się zagadywać, a nie jestem ani po alkoholu, ani zdesperowana, ani nie nie pcham się na pałe:) magia?

Po prostu taka jesteś:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, User1903 napisał(a):

@Dalja

 

Po co mam odwzajemniać zainteresowanie, jak zanim wpadła, to nie była zainteresowana? Nie rozumiem też, czemu taka "radę" dajesz, jak czyste wyrachowanie od strony takiej panny. 

Wyrachowanie będzie jak cie zlapie na dziecko. A o to chyba umiesz się zatroszczyć bo wiesz jak to działa? A ciekawe że wyrachowaniem nazywasz szukanie partnera lub ojca dla dziecka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×