Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak zainteresowania od kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Dryagan napisał(a):

Co jest z Wami? Kiedyś to zwykle facet inicjował spotkanie, starał się zainteresować sobą wybrankę, zapraszał - teraz czekacie aż kobieta to zrobi. Role się poodwracały... 😞 Chyba jestem starej daty

Ja obserwując dzisiejsze społeczeństwo to się wcale nie dziwie brakiem zainteresowania kobiet takimi "facetami". Ich wygląd, włosy na żel i obcisłe rurki😂 zawsze kobieta będzie lgnęła do gościa o silnej osobowości i takim samym postawnym wyglądem, bo geny jej będą mówiły, że on obroni, wesprze, da zdrowe potomstwo, będzie zaradny. Genetyki się nie oszuka:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dalja

 

Robiłem kiedyś, ale limit się skończył po wielokrotnym braku zainteresowania.

 

Seks jest łatwy, ale jak jest się przystojnym facetem.

 

@Dryagan

 

Równouprawnienie jest rzekomo. Jak się nie widzi odwzajemniania, to przestaje się chcieć. Zauważyłem, że obojętność trochę weszła mi wobec kobiet. Sam zacząłem mijać je, jak powietrze. Tak, jakby nikogo nr było.

Edytowane przez User1903

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, User1903 napisał(a):

@Dalja

 

Robiłem kiedyś, ale limit się skończył po wielokrotnym braku zainteresowania.

 

Seks jest łatwy, ale jak jest się przystojnym facetem.

 

@Dryagan

 

Równouprawnienie jest rzekomo. Jak się nie widzi odwzajemniania, to przestaje się chcieć. Zauważyłem, że obojętność trochę weszła mi wobec kobiet. Sam zacząłem mijać je, jak powietrze. Tak, jakby nikogo nr było.

Może masz kiepskie libido? Nie czujesz tego zwierzęcego pociągu do kobiet, no jak byś miał wysokie libido, no to samo przez się, ciągnęło by Cię do dupy i byś zabiegał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, User1903 napisał(a):

@DEPERS

 

Jak "divovałem" 2 lata, to problemu z libido nie było. Na sam seks ochotę mam (może nie aż tak, jak zacząłem divovać), ale chęci do "zagadywania" nie mam. 

Ochota to może być na lody. Do libido: pożądanie, pragnienie kobiety, jej bliskości, czucia jej oddechu, sprzężenia. To, że Ci się tylko chce i pójdziesz na dziwki, to nie jest libido. Masz dążyć do bliskości z kobietą na wszelkie racjonalne 🤔 czasami trochę też nie 🤫 sposoby żeby ją zdobyć, inaczej masz słabe libido:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, User1903 napisał(a):

@Dryagan

 

Równouprawnienie jest rzekomo. Jak się nie widzi odwzajemniania, to przestaje się chcieć. Zauważyłem, że obojętność trochę weszła mi wobec kobiet. Sam zacząłem mijać je, jak powietrze. Tak, jakby nikogo nr było.

No to dla mnie jest odpowiedź. Jak chcesz zainteresować kogokolwiek? To nie jest kwestia wyglądu tylko zachowania, niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, User1903 napisał(a):

@DEPERS

 

Masz na myśli, że brak u mnie "energii"?

 

@Dryagan

 

To skutek, nie przyczyna.

Brak dążenia i zabiegania o kobietę. Nie dążysz do zdobycia kobiety w innym wypadku, spływały by po Tobie niepowodzenia i brak punktu zaczepienia. Żeby kobietka się zainteresowała trzeba wstukać kod, a ten kod podsuwa libido. Znajduje się sposób żeby tą kobietkę ugadać i w tym pomaga wysokie libido, pociąg jest tak silny, że same się metody zdobycia tej kobietki tworzą w głowie. A u Ciebie tego brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DEPERS napisał(a):

Ochota to może być na lody. Do libido: pożądanie, pragnienie kobiety, jej bliskości, czucia jej oddechu, sprzężenia. To, że Ci się tylko chce i pójdziesz na dziwki, to nie jest libido. Masz dążyć do bliskości z kobietą na wszelkie racjonalne 🤔 czasami trochę też nie 🤫 sposoby żeby ją zdobyć, inaczej masz słabe libido:) 

O matko :D Dobrze, że jestem w związku bo bym napisała pw :D;) :D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, User1903 napisał(a):

@johnn

 

Artysta podrywu. Podobne "sztuczki" używają, promują. 

Ja bym to zrobić aby się zabawić, oswoić z kobietami i przygotować do właściwych działań. Potraktuj to jak przygodę. 

 

Ja mam trudności z kontaktami z ludźmi. Przycholog ćwiczy ze mną rozpoczynanie rozmów i ich podtrzymywanie. Co dla większości ludzi nie stanowi większej trudności. 

Nawet ostatnio napotykam trudne rozmowy, których nie chce wykonać a muszę. Bez ćwiczeń nie zbuduje umiejętności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, User1903 napisał(a):

Krótko mówiąc, jeśli nie jest się przystojnym, to zainteresowania pierwszego od kobiety się nie uświadczy. 

Bzdura kompletna. Nie musi mieć facet wyglądu modela aby był pociągający dla kobiety. Uwierz mi znam mężczyzn przeciętnej urody ale są tak pociągający za to jacy są i ten charakter (seksowny umysł) potrafią zdziałać wiecej niż ci się wydaje. Prawda jest taka, że gdyby facet wyglądał jak z okładki a był, że tak napiszę brzydko pustym dzbanem mojego zainteresowania nie otrzyma. W przeciwnym wypadku już tak...

Kobiety trochę inaczej patrzą na fizyczność facetów niż faceci na fizyczność kobiet ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, User1903 napisał(a):

Krótko mówiąc, jeśli nie jest się przystojnym, to zainteresowania pierwszego od kobiety się nie uświadczy. 

Nie prawda, charyzma jest najważniejsza, nie tylko wygląd przykuwa uwagę. Trza chemię wzbudzić w kobietce. I też zależy od kobietki jaki typ jej się przypodoba, czy skakaniec, czy cichy, tajemniczy chłopczyk, ale to można wyczuć angażując swoje zachowanie w różnych kierunkach, zwracając przy tym uwagę na jej reakcje. W ten sposób możesz też wyczuć, czy jej typ pasuje Tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Melodiaa napisał(a):

Bzdura kompletna. Nie musi mieć facet wyglądu modela aby był pociągający dla kobiety. Uwierz mi znam mężczyzn przeciętnej urody ale są tak pociągający za to jacy są i ten charakter (seksowny umysł) potrafią zdziałać wiecej niż ci się wydaje. Prawda jest taka, że gdyby facet wyglądał jak z okładki a był, że tak napiszę brzydko pustym dzbanem mojego zainteresowania nie otrzyma. W przeciwnym wypadku już tak...

Kobiety trochę inaczej patrzą na fizyczność facetów niż faceci na fizyczność kobiet ;)

 

 

Nie szufladkuj wszystkich facetów, bo lepiej żyć z przeciętnej urody kobieta, niż cały czas użerać się z modelką, także w dwie strony to działa:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×