Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak zainteresowania od kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cynthia napisał(a):

Ale z Ciebie uparty człowiek. Myślisz schematycznie. Już niejedna osoba ci napiała, że to kwestia indywidualna i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Z takim nastawieniem to nigdy nikogo nie znajdziesz.

 

Nie manipuluję Twoją wypowiedzią i trochę wyluzuj. Było to napiane żartobliwie.

A Ty myślisz, że jestem spięty😂 widzisz jak błędnie postrzegasz otoczenie:) sporo nauki przed Tobą 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, User1903 napisał(a):

 

Nie podobając się kobiecie/kobietom można zostać odebranym, jako napaleńca. Znikąd te memy, że jak przegryw podrywa, to jest molestowanie, a jak chad to podryw. 

Kolego, objaśniliśmy Ci trochę jak to wygląda, a chyba po to założyłeś ten wątek. Nikt z Tobą rolami się nie zamieni, a gdybym nawet przyniósł Ci damę na talerzu, to jeszcze byś musiał tego pilnować, bo związek trzeba pielęgnować żeby trwał , inaczej się rozpadnie jak u kolegi przerażonego1234 i jeszcze gorszy zawód. Trza się nauczyć dążyć i utrzymać to co się posiądzie, dbając o to i będzie dobrze:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DEPERS napisał(a):

Kolego, objaśniliśmy Ci trochę jak to wygląda, a chyba po to założyłeś ten wątek. Nikt z Tobą rolami się nie zamieni, a gdybym nawet przyniósł Ci damę na talerzu, to jeszcze byś musiał tego pilnować, bo związek trzeba pielęgnować żeby trwał , inaczej się rozpadnie jak u kolegi przerażonego1234 i jeszcze gorszy zawód. Trza się nauczyć dążyć i utrzymać to co się posiądzie, dbając o to i będzie dobrze:) 

 

Oczywiście, że związek trzeba pielęgnować. To sam wiedziałem wcześniej, tak samo jest w kwestii relacji koleżeńskiej nawet. 

 

Ale jak napisałem, jak nie widzi się spojrzeń, to się kobietom nie podoba. Przed 25 lat, gdybym się fizycznie podobał, to chociaż parę spojrzeń, lub zagadań miałbym. Ktoś powie, że są nieśmiałe dziewczyny, one nie zaglądają, ale spoglądają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, User1903 napisał(a):

 

Oczywiście, że związek trzeba pielęgnować. To sam wiedziałem wcześniej, tak samo jest w kwestii relacji koleżeńskiej nawet. 

 

Ale jak napisałem, jak nie widzi się spojrzeń, to się kobietom nie podoba. Przed 25 lat, gdybym się fizycznie podobał, to chociaż parę spojrzeń, lub zagadań miałbym. Ktoś powie, że są nieśmiałe dziewczyny, one nie zaglądają, ale spoglądają. 

Tobie brak charyzmy, a nie wyglądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, cynthia napisał(a):

Oczekujesz, że to kobiety zrobią ten pierwszy krok. Dlaczego Ty nie zagadasz?

 

A czemu to facet ma ciągle to robić? Robiłem próby, to "nie mam czasu/odezwij się w X dniu" itp. zamiast wprost powiedzieć, że nie jest zainteresowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, User1903 napisał(a):

 

A czemu to facet ma ciągle to robić? Robiłem próby, to "nie mam czasu/odezwij się w X dniu" itp. zamiast wprost powiedzieć, że nie jest zainteresowana.

Bo mężczyzna zabiega o kobietę, a nie na odwrót. Twoim zadaniem jest przykuć uwagę. Nawet w świecie zwierząt tak jest. Poza tym jak kobieta za bardzo się angażuje , uważana zaraz jest za łatwą i traci na wartości. Geny masz takie, że to Ty powinieneś pierwszy zrobić krok i obserwować reakcję i za którymś razem któraś wykroczy do Ciebie i wspólnie sobie pójdziecie 🤔np do łóżka 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DEPERS

 

Podobno równouprawnienie jest, może kiedyś tak było, że to facet musiał pierwszy wykonać krok

 

@cynthia

 

Co masz na myśli na myśli "z takim nastawieniem"? Jeśli chodzi o wylew tutaj na forum to nic, bo taki na codzień nie jestem. Nikomu się nie żale, wolę to dla siebie zostawić.

 

Po za tym, by najpierw ujrzeć "moje nastawienie", to musiałaby wykonać pierwszy krok jakaś dziewczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@User1903

Wydaje się, że ostatnie komentarze reprezentują życiowe podejście.  Nie miałem w życiu łatwo. Wydaje się, że nie cieszyłem się powodzeniem u kobiet ale mimo chcę  stać się wartościowym człowiekiem. Zawalczyć o to czego pragnę. To nie jest proste. Inni mieli w życiu łatwiej. Ale jeżeli nie mogę tego teraz zmienić to pozostaje mi walczyć lub poddać się. Nie raz szlak mnie trafia i chce się poddać ale brnę dalej. Bezruch oznacza porażkę. Ja już wybrałem a Ty?

Edytowane przez johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, User1903 napisał(a):

@cynthia

 

Odpowiedziałem wyżej, że kobieta też może wykonać krok, jeśli o ten krok miałaś na myśli (jeśli inny, popraw). Chyba, że to jest zarezerwowane dla przystojnych facetów, a inni są 2-3 sorty po wybawieniu się - rozsądku.

Załóż wątek w poszukiwaniu bratniej duszy. Tutaj są kobietki samotne i też mają problem ze znalezieniem połówki. Coś trza działać. No chyba, że wolisz czekać na cud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DEPERS

 

Dziwne, że mają trudności. Na Tinderze tyle co wiadomości dostają, nie mówiąc że jakiś facet też zagada w pracy. Chyba, że celują tylko w Chadów, a zwykłych facetów mają gdzieś. 

 

Ja działałem wcześniej, to miałem odpowiedzi, że nie ma czasu i inne wymówki. Już lepiej mogła wprost powiedzieć, że nie jest zainteresowana. Może problemem u mnie jest to, że mam urodę "grzecznego chłopca", bo do matki bardziej podobny jestem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą wam się nie podobać. Nie od dziś wiadomo, że tak kobiety celują 1-2 poprzeczkę wyżej. Ja Tindera miałem 6 miesięcy; 4-5 pary. Połowa nie odpisała, druga połowa "z łaską" odpisała. 

 

Ty robisz 1 krok również?

Edytowane przez User1903

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, User1903 napisał(a):

ołowa nie odpisała, druga połowa "z łaską" odpisała. 

Co ty miałeś za oczekiwania wchodząc na tindera? To patologia. Tam ludzie nie szukają przyjaźni czy związku tylko seksu. Miałam tindera. 15 minut. Pierwszy i ostatni raz, stracone, wyrwane 15 minut z mojego życia. Nigdy więcej.

 

6 minut temu, User1903 napisał(a):

Ty robisz 1 krok również?

Nie, ja nie robię pierwszego kroku, bo ja jestem ponad to. Nie szukam partnera, czy partnerki. Wolę swoją samotność i brak zobowiązań. Bynajmniej, nie narzekam.

Edytowane przez cynthia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×