Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak zainteresowania od kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, User1903 napisał(a):

@Kawa Szatana

 

Wolę iść do ulubionej "studentki". 

 

@DEPERS

 

Kobieta z dzieckiem patrzy pod kątem, czy dany facet nadaje się na ojca. Którego wybierze - spokojnego faceta, domownika, czy imprezowicza? 

 

A to te rzeczy są wypisane na czole? A może jest napisane dobry/zły ojciec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dalja napisał(a):

A to te rzeczy są wypisane na czole? A może jest napisane dobry/zły ojciec 

Oj nie rozumiesz w ogóle. Jak jest przystojny to i tak z nim będziesz, nawet jak będzie Tobą poniewierał. Autor tyle razy o tym wspominał, a Tobie to jak grochem w ścianę. Nic nie rozumiesz 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Melodiaa

 

By ten "seksowny umysł" pokazać, to najpierw trzeba przebyć akceptację z facjaty, inaczej nie druga strona Ci nawet nie odpiszę. :P

 

@Dalja

 

Na logikę typ imprezowicza nie podejmie się tego, bo "szkoda czasu dla niego", plus jeśli nie ma trudności z kobietami, może zmieniać je, jak rękawiczki, to nie będzie szukał zabowiązania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tłumacz mi oczywistości. Uważasz że we wszystkim innym jesteś 100% dobrą partią, ale tylko ta szpetna twarz odstrasza dziewczyny? To byłoby argumentem gdyby tak było, a nie jest. Gdybyś zrobił sylwetkę Boga, zarabiał gruby szmal, onieśmielał elokwencją w kazdej dziedzinie, rozczulał dobrocią i wrażliwością, podziwianym za twardość i odwagę, był wygadanym i pewnym siebie samcem alfa, który rozbrajałby humorem i ruchami na parkiecie, a no i od każdej kobiety slyszalby że nie spotkała lepszego w łóżku. Wtedy wszyscy przyznalibyśmy ci rację, że to "musi być wina twojej nieprzystojnej gęby" 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo twarz, to pierwsze co widzimy? Już wtedy nieświadomie przypisujemy cechy danej osobie, szufladkujemy ją. Nawet dobra sylwetka tego nie nadrabia - przykład Pudzianowski. On ma tyle fanek (o ile ma), jak przypuśćmy Ronaldo? Co ma sylwetkę i dobra twarz. 

 

Wspomniałaś o samcach alfa. Nie mam charakteru takiego, nigdy nie lubiłem być w centrum uwagi. Przeważnie oni są ojcami, co spłodzili, a potem "bety" są brani pod kątem ojca. To wyrachowanie, jak pisałem parę postów temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dalja napisał(a):

Nie tłumacz mi oczywistości. Uważasz że we wszystkim innym jesteś 100% dobrą partią, ale tylko ta szpetna twarz odstrasza dziewczyny? To byłoby argumentem gdyby tak było, a nie jest. Gdybyś zrobił sylwetkę Boga, zarabiał gruby szmal, onieśmielał elokwencją w kazdej dziedzinie, rozczulał dobrocią i wrażliwością, podziwianym za twardość i odwagę, był wygadanym i pewnym siebie samcem alfa, który rozbrajałby humorem i ruchami na parkiecie, a no i od każdej kobiety slyszalby że nie spotkała lepszego w łóżku. Wtedy wszyscy przyznalibyśmy ci rację, że to "musi być wina twojej nieprzystojnej gęby" 😘

Nawet gdyby był mordercą to znalazłyby się takie Panie, które byłyby takim gościem zainteresowane. 

 

"Elokwentny i przystojny Ted Bundy cieszył się wielką popularnością wśród kobiet, o czym świadczy dwieście listów dziennie, jakie otrzymywał od fanek, przebywając w celi śmierci." (min. 30 trupów)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ted_Bundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, User1903 napisał(a):

By ten "seksowny umysł" pokazać, to najpierw trzeba przebyć akceptację z facjaty, inaczej nie druga strona Ci nawet nie odpiszę. :P

Mam prośbę wyślij mi na pw foto i sama ocenię 🙂

Skoro jestem tutaj modem możesz być pewien, że pozostaniesz anonimowy.

Oblukam sobie Ciebie :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, User1903 napisał(a):

Bo twarz, to pierwsze co widzimy? Już wtedy nieświadomie przypisujemy cechy danej osobie, szufladkujemy ją. Nawet dobra sylwetka tego nie nadrabia - przykład Pudzianowski. On ma tyle fanek (o ile ma), jak przypuśćmy Ronaldo? Co ma sylwetkę i dobra twarz. 

 

Wspomniałaś o samcach alfa. Nie mam charakteru takiego, nigdy nie lubiłem być w centrum uwagi. Przeważnie oni są ojcami, co spłodzili, a potem "bety" są brani pod kątem ojca. To wyrachowanie, jak pisałem parę postów temu. 

TAK WSPOMNIALAM O SAMCACH ALFA BO JAKBYS NIE ZAUWAZYL TO BYLO Z LEKKA PRZESMIEWCZO-PRZESADZONE

 

Skoro to wina twarzy bo wszystko inne to 100% sukcesu zatem zacznij zbierać hajs na operacje plastyczną. Ronaldo też sobie zrobił ząbki, zaś Pudzian nie uchodzi za przystojniaka. Ale oboje zajebiscie dużo zainwestowali w pasję sylwetkę sport i unikanie podatkow;p więc rach ciach skalpelem i masz nową facjatę i wtedy znajdziesz tą kobietę 

Edytowane przez Dalja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, User1903 napisał(a):

@Melodiaa

 

Ok. Zaraz wyślę.

Dziękuję 🙂 Już wszystko wiem bo widziałam :yeah:

Trochę obawiałam się otworzyć pw i myślałam co napiszę jeżeli rzeczywiście okażesz się szpetny :D

I wiesz co...otworzyłam i zrobiłam oczy jak pięciozłotówki i wyszeptałam WOW :105:

Pozytywnie mnie zaskoczyłeś bo jesteś naprawdę przystojnym młodym chłopakiem. Masz ładne niebieskie oczy.

Wyglądasz naprawdę fajnie :yeah:

Tak więc Twoje obawy są zupełnie co do wyglądu twarzy nietrafione.

I co teraz napiszesz????

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Kawa Szatana napisał(a):

Nawet gdyby był mordercą to znalazłyby się takie Panie, które byłyby takim gościem zainteresowane. 

 

"Elokwentny i przystojny Ted Bundy cieszył się wielką popularnością wśród kobiet, o czym świadczy dwieście listów dziennie, jakie otrzymywał od fanek, przebywając w celi śmierci." (min. 30 trupów)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ted_Bundy

Oczywiście że tak. Autor może obrać drogę psychopaty lub autostradę do Berlina. Fajnie ze przytoczyłeś Bundiego nie pomyślałam o nim:D mam fajna książkę o nim był cały rozdzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Melodiaa napisał(a):

Dziękuję 🙂 Już wszystko wiem bo widziałam :yeah:

Trochę obawiałam się otworzyć pw i myślałam co napiszę jeżeli rzeczywiście okażesz się szpetny :D

I wiesz co...otworzyłam i zrobiłam oczy jak pięciozłotówki i wyszeptałam WOW :105:

Pozytywnie mnie zaskoczyłeś bo jesteś naprawdę przystojnym młodym chłopakiem. Masz ładne niebieskie oczy.

Wyglądasz naprawdę fajnie :yeah:

Tak więc Twoje obawy są zupełnie co do wyglądu twarzy nietrafione.

 

 

Jak autor ma jaja niech wysyla na priv do dziewczyn i zaraz okaże się że wszystkie forumowiczki potwierdzą:) to chyba będzie źle bo to znaczy że autor ma braki gdzieś indziej a nie w urodzie....

Edytowane przez Dalja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dalja napisał(a):

Jak autor ma jaja niech wysyla na priv do dziewczyn i zaraz okaże się że wszystkie forumowiczki potwierdzą:) to chyba będzie źle bo to znaczy że autor ma braki gdzieś indziej a nie w urodzie....

Myślę że spotka się z akceptacja 😁

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Dalja napisał(a):

TAK WSPOMNIALAM O SAMCACH ALFA BO JAKBYS NIE ZAUWAZYL TO BYLO Z LEKKA PRZESMIEWCZO-PRZESADZONE

 

Skoro to wina twarzy bo wszystko inne to 100% sukcesu zatem zacznij zbierać hajs na operacje plastyczną. Ronaldo też sobie zrobił ząbki, zaś Pudzian nie uchodzi za przystojniaka. Ale oboje zajebiscie dużo zainwestowali w pasję sylwetkę sport i unikanie podatkow;p więc rach ciach skalpelem i masz nową facjatę i wtedy znajdziesz tą kobietę 

 

Akurat Ronaldo przed zrobieniem ząbków miał już dobra twarz, sylwetka tylko była dodatkiem, bo musiał jakość przepychać się grając w lidze angielskiej, a wtedy grali dość twardo w niej. 

 

 

 

 

@Kawa Szatana

 

Bo nie jestem homo. 

 

Któraś oprócz @Melodiaa chce zdjęcia?

 

@Dalja nic nie było grą.

 

Edytowane przez User1903

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, User1903 napisał(a):

@Melodiaa

 

Gdyby tak było, to do tej pory chociaż jedna dziewczyna by zagadała, zainicjowała, widząc że nie jestem z tych "hop do przodu". Jedyne zainteresowanie było, jak byłem podwózką do pracy. Mój błąd to był.

Myślisz że nie jestem szczera? 

 

Detazone to portal sex randek jak patrzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×