Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odstawianie leków i objawy abstynencyjne.Wątek zbiorczy


małpeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Wróć do dawki 0.5 mg, później zejdź na 0,25 mg, później bierz 0,25 mg co 2 dzień, a później odstaw całkowicie. Mimo, że brałeś niedużą dawkę, to przygotuj się na bolesny "detoks".

 

Fajowo. Chyba się potnę...

 

-- 20 sie 2011, 11:26 --

 

Mad a da się jakoś odbić od tego za pomocą hydro albo czegoś? Kupię sobie butlę clemastinu normalnie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie bylem ze znajomymi w barze wzialem soczek sobie chwilke posiedzialem zaraz uczucie goraca w klatce panika strach przed smiercia zawalem ucieklem do domu nie daje rady boli mnie serce zoladek ;(( poce sie masakra wzielem cala tabletke zomirenu zobacze co sie stanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wlasnie bylem przedwczoraj zrobili ekg i wszystko ok boje sie ze umre dostalem zastrzyk wtedy relanium wlasnie

 

-- 20 sie 2011, 22:39 --

 

niby troche przeszlo polozylem sie nawet chwile usnelem ale na dluzsza mete nie dam rady tak zyc ... wkoncu mi serce stanie w poprzek i finisz albo cos sam zrobie glupiego ...

 

-- 21 sie 2011, 03:29 --

 

i znowu tragedia uczucie pieczenia w klatce piersiowej takie cieplo bol zoladka i jakby mnie ciagnelo na wymioty nie daje rady ;(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez mam problem bralam tranxen 7 tyg wypisal mi rodzinny po 7 tyg poszlam do psychiatry i zapisala mi aurex a tranxene kazala odstwic,wiec odstawilam nie biore juz 6 dni i czuje sie koszmarnie caly czas mam zawroty glowy slabo mi jakis ucisk w gardle trzese sie to jakis koszmar , kiedy to minie? sa jakies leki ktore moge zlagodzic te objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Ja to odstawiam właśnie na zalecenie mojej psychiatrki....

 

Zenonek, Tak, biorę Xetanor 20 mg ( paroksetyna ). Schodzę z benzo tak jak zaleciła lekarka, wsumie zmiejszyłem dawke o połowę... następną wizytę mam 15 września.... No chyba że nie wytrzymam to pujde wcześniej... na szczęście mam taką możliwość.

 

Czy to jest norma przy schodzeniu z benzo że tak się pogarsza ?? i jak długo może to potrwać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×