Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Fobic napisał(a):

Melodiaa zakochana 🥰 raz w życiu to poczułem i... więcej nie chcę.

Rozczarowania bolą ale nie można się zamykać na nowe miłości :D

 

16 minut temu, Fobic napisał(a):

o są strzały? 😅 Amor z takich strzela? 😂 O matko jedyna nie chciałbym czymś takim dostać.

To zdjęcie bylo tylko i wyłącznie w celach humorystycznych, na poprawę nastroju i takie tam...

Z góry przepraszam jeśli kogoś to uraziło, ale to tylko ciasteczka są przecież. W kształcie... strzały Amora 🤪 ale wciąż ciasteczka. Do kawy ☕

Mnie Twoje strzały rozbawiły...czasem dystans potrzebny. Nie możemy żyć tylko zaburzeniami.

Póki jest ze smakiem to nic się nie dzieje :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Melodiaa napisał(a):

Rozczarowania bolą ale nie można się zamykać na nowe miłości :D

Mnie zabolało bardzo dawno temu, kiedy nie byłem absolutnie gotowy na taki rollercoaster i potężny zjazd w dół. Jestem już nie do otwarcia i jakoś z tym będę żył.

 

3 minuty temu, Melodiaa napisał(a):

Mnie Twoje strzały rozbawiły...czasem dystans potrzebny. Nie możemy żyć tylko zaburzeniami i dystans potrzebny.

Póki jest ze smakiem to nic się nie dzieje :D

Czyli jednak kształt ciasteczek został poprawnie odebrany. To wciąż ciasteczka są i pewnie smakują... jak ciasteczka. Dystans oczywiście jest bardzo potrzebny, tylko na ten dystans najpierw trzeba stworzyć w sobie miejsce, a nie każdy je ma. Ale to takie pisanie właściwie o niczym.

 

Ciasteczka mam nadzieję, że ze smakiem :D

Fajnie, że nie dostałem ostrzeżenia, nie zostałem wtrącony do lochu ani nic z tych rzeczy. Dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam 👍

Miłej soboty wszystkim 🌞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fobic napisał(a):

Jestem już nie do otwarcia i jakoś z tym będę żył.

Nigdy nie mów nigdy ;)

 

4 minuty temu, Fobic napisał(a):

Czyli jednak kształt ciasteczek został poprawnie odebrany. To wciąż ciasteczka są i pewnie smakują... jak ciasteczka. Dystans oczywiście jest bardzo potrzebny, tylko na ten dystans najpierw trzeba stworzyć w sobie miejsce, a nie każdy je ma. Ale to takie pisanie właściwie o niczym.

 

Ciasteczka mam nadzieję, że ze smakiem :D

Fajnie, że nie dostałem ostrzeżenia, nie zostałem wtrącony do lochu ani nic z tych rzeczy. Dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam 👍

Miłej soboty wszystkim 🌞

Oczywiście, że poprawnie :D Od razu wyzwoliłeś chęć aby przewrotnie odpisać ;)

 

Nieeee....my nie tacy straszni. Pilnujemy regulaminu ale nie było bałaganu. To poważne forum i dotyczą nas poważne sprawy więc i chcemy aby każdy dobrze się czuł. Zauważ, że przeważnie zaczynamy od upomnień zanim ktoś dostanie jakąś większą karę. Ktoś musi się bardziej postarać :D Staramy się "docierać" do ludzi aby trzymali się standardów. 

Forum tworzą ludzie i my też jesteśmy tu dla Was a nie przeciw Wam :D Love 😍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry 🤪

U mnie po śniegu nie ma śladu😏 ale ostatnio ciągle deszcz padał więc śnieg się roztopił. A szkoda.

1 godzinę temu, Fobic napisał(a):

To wciąż ciasteczka są i

I trzeba było szczebiotce wysłać do łóżka duża ilość ich🥺 nie chce mi się wstawać, jestem jakaś zmęczona dzisiaj. 

Po za tym zapomniałeś o moim święcie które było 16 🥺

1 godzinę temu, Fobic napisał(a):

Fajnie, że nie dostałem ostrzeżenia,

No jak tak bardzo chcesz to wiesz🤪 powiedz i da się zrobić 😅 

55 minut temu, Dryagan napisał(a):

Ciasteczka takie bardziej dla naszych Pań 😄 

Dzień dobry - obudziłem się a tu za oknem zima

 

 

image.jpeg

Wow ale fajnie.

25 minut temu, Fobic napisał(a):

Dzień dobry. Faktycznie zawiało śniegiem. Odsłaniam zasłony w swej jasniki a tu proszę 🫱

1.thumb.jpg.167e9454c15897d1ff9f2108279b381d.jpg2.thumb.jpg.7642c0fae1f28cefc6fe2fe547063084.jpg3.thumb.jpg.e6cd6d9625a5ed0074f7ba8097319dc3.jpg

❄️❄️❄️

Ale masz widoki 😳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dryagan napisał(a):

@Fobic ale masz widoki za oknem

 

7 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Ale masz widoki 😳

😂 Nie no, jestem chyba wam winien przeprosiny, bo to nie są widoki bezpośrednio z moich okien zaraz po odsłonięciu zasłon. Wyobrażacie sobie umiejscowienie mojego domu? 🤯

 

Po prostu nie po raz pierwszy dzięki aktywności na forum ruszyłem swoje cztery litery i wyszedłem z telefonem na poranny zwiad. Jednak to wszystko jest nie dalej, niż 200 m od mojego miejsca zamieszkania, więc... mieszkam w chyba w dość ciekawej lokacji.

 

Co do ciasteczek, sam bym takie zjadł. W dodatku są caałe oblane lukrem 😀

Do ☕ jak znalazł. Ciastka jak ciastka, ale że @Szczebiotka chciałaś ich dużą ilość prosto do łóżka, no...

Jestem rąbnięty 😝 nie wiem czy to przez śnieg, czyli moją ulubioną pogodę, czy po prostu tak reaguję na nadchodzący armageddon, czyli masę stresu która jest tuż przede mną i będzie ciągnąć się jeszcze przez lata. Nie chcę o tym rozmawiać.

 

22 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

No jak tak bardzo chcesz to wiesz🤪 powiedz i da się zrobić 😅

Po niedawnej rozmowie z @Melodiaa nie wiem czy chcę z wami zadzierać 😁 może i czasem jak to ładnie pani acherontia styx ujęła - peron odjeżdża mi za daleko, ale jestem niegroźny i jestem tutaj głównie po to, żeby czasem kogoś wspomóc swoją tzw. "wiedzą", doświadczeniem itp.

Jeśli coś robię nie tak - walić prosto w ten pusty dzban 💥

 

33 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

Po za tym zapomniałeś o moim święcie które było 16 🥺

Teraz już wiem. Dzień Wiedźmy... ehh ale ja nie mam w ogóle pamięci do dat. Proszę nie wiń mnie za to 🥺

Poza tym co miałem zrobić. Wysłać ci nowe siodełko do miotły? 🧹 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, 94. napisał(a):

 

Wtedy to było w odniesieniu do mnie z tego co pamiętam 😔

Tak, dokładnie. Miałeś swoje odklejki, ale każdy ma swoje życie, które różnie się układa.

Jak zdrowie obecnie? Bo wybacz, ale nie śledzę na bieżąco wszystkiego co z tobą związane. Już nie szukasz czujników ruchu w mieszkaniu? Kuchnia nie czycha na twoje życie? Jest ok pod tym względem? Śmiejesz się dziś z tego wszystkiego? 😜

Czy raczej nie jest ci do śmiechu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fobic napisał(a):

bo to nie są widoki bezpośrednio z moich okien

No coś mi się nie zgadzało, no ale nie mówiłeś nigdy dokładnie co masz za oknem😅

4 godziny temu, Fobic napisał(a):

Po prostu nie po raz pierwszy dzięki aktywności na forum ruszyłem swoje cztery litery i wyszedłem z telefonem na poranny zwiad.

A to chyba akurat bardzo dobrze 😁 ruch to zdrowie podobno🤪

4 godziny temu, Fobic napisał(a):

chciałaś ich dużą ilość prosto do łóżka, no...

Ej ej ja tutaj tylko o ciastkach myślałam 🤪 ja wiem że słowo "ciastka" można też odnieść do przystojnych mężczyzn ale nie tym razem. Tym razem potrzebuje cukru 😏 

4 godziny temu, Fobic napisał(a):

nie wiem czy chcę z wami zadzierać 😁 

A mnie się tak nie boisz 😮‍💨😂 

Czyli tylko Melodii się boisz? 🤔 

4 godziny temu, Fobic napisał(a):

peron odjeżdża mi za daleko

Chyba u większości czasami tak jest 🤷 

4 godziny temu, Fobic napisał(a):

Poza tym co miałem zrobić. Wysłać ci nowe siodełko do miotły? 🧹 😜

Lepiej nową miotłę bo stara mi się zepsuła 😭 

1 godzinę temu, 94. napisał(a):

Ale dzisiaj mam senny dzień, co chwilę przysypiam (jakieś ciśnienie niskie na zewnątrz?), nawet monsterek nie pomógł. Chyba dam sobie spokój z próbami niespania i po prostu pójdę spać 🫠 

Idź się połóż. Ciśnienie leży. Ja też najchętniej bym spała dzisiaj. No koszmar jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

No coś mi się nie zgadzało, no ale nie mówiłeś nigdy dokładnie co masz za oknem😅

Mam za dużó okien, żeby ci to wszystko opisać 😅

 

6 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

A to chyba akurat bardzo dobrze 😁 ruch to zdrowie podobno🤪

Ja jestem zdrowo porąbany 😜 bo gdyby nie czyjś wpis we Wronach i choćby jedna osoba czekająca na czyjąś odpowiedź w temacie + jakiś pomysł w mojej głowie i włącza mi się w tyłku taki mały motorek napędowy, który sprawia, że zakładam byle jakie buty, jakąś szapkę na ten pusty łeb i gonię w poszukiwaniu przygód i dobrych fotek 😅 weź to wytłumacz psychiatrze.

 

10 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Ej ej ja tutaj tylko o ciastkach myślałam 🤪 ja wiem że słowo "ciastka" można też odnieść do przystojnych mężczyzn ale nie tym razem. Tym razem potrzebuje cukru 😏 

Widziałaś te ciastka w ogóle? 😏

 

11 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

A mnie się tak nie boisz 😮‍💨😂 

Czyli tylko Melodii się boisz? 🤔 

Po porannej wymianie postów z Melodią doświadczyłem raz propozycji zamknięcia w lochu a innym razem wysłania na dłuugie i błogie wakacje na hamaku pod palemką z drinkiem (zimny lipton), więc jak dla mnie 50:50% to trochę niepewny grunt 😅

Żeby nie było darzę was wszystkich szacunkiem i szanuję każdą podjętą przez was decyzję. Macie swoje role, swoje zadanie do spełnienia i tyle. Tylko od jednej pani moderator z jakimś mrówkojadem, czy zdechłym fifrakiem w avatarze 😁 dostałem słowne, chłodne upomnienie w związku z lekami chyba no i ok, nie jestem zły. Taką dostała rolę.

 

17 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Lepiej nową miotłę bo stara mi się zepsuła 😭

🤔 Poszukam jakiejś na wypasie, takiej z dwiema turbinami, że jak śmigniesz to ubrania pogubisz 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wrony 🙂

 

Po śniegu ani śladu, tak jak się spodziewałem. A mogłoby poprószyć chociaż te kilka dni i poprawić znachorowi nastrój, a tak to był, został wciągnięty, czy rozpuszczony i nie ma 🥺

Pamiętam jak rok temu z łopatą do odśnieżania biegałem jak potłuczony 😂 dla mnie śnieg lepszy niż SSRI.

 

Jak po sobocie? Głowy nie bolą? Wypoczęci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

U mnie śniegu nie ma, za to zalało mi znowu piwnice wczoraj przez opady deszczu🤪. No i zimno jest brrr.

33 minuty temu, Fobic napisał(a):

Pamiętam jak rok temu z łopatą do odśnieżania biegałem jak potłuczony

A ja nie chcę biegać i tego robić😭 

14 godzin temu, 94. napisał(a):

 

😂😂

Nie śmiej się 😂 on się boi zielonego koloru tutaj 😅

34 minuty temu, Fobic napisał(a):

Głowy nie bolą?

Boli 😮‍💨 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×