Skocz do zawartości
Nerwica.com

ADHD ostra postać zdiagnozowane w klinice w Szwajcarii


Paweł Ostre Adhd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Moi Kochani Piękni Ludzie 🤗

Diagnozę otrzymałem w wieku 32lat po miesięcznym pobycie w klinice w Szwajcarii.

Do tego czasu zdążyłem się rozwieść, narobić długów,edukacja stanęła na liceum bez matury ,moje życie to jedno wielkie nieporozumienie ale oprócz tego cierpienia i piekła którego doświadczam są również pozytywne aspekty ADHD. 

ADHD to jestem ja i taki mam być na tym świecie . Mam zachowywać się dziwnie bo właśnie tak ma być . ADHD to niewykorzystany potencjał  jeżeli nauczymy się go wykorzystywać to nasze życie będzie lepsze niż u pozornie normalnych ludzi.

Powiedziano mi w klinice że najlepszym wyjściem dla mnie będzie własna firma i tak właśnie uczyniłem. Nie pije alkoholu nie biorę leków. Natrafiłem na książkę niacyna w leczeniu Dr abrama hoffera i od dwóch lat biorę Wit B3 którą produkuje jedna tylko apteka w Bern (Szwajcaria) jest to oryginał bo w aptece są tylko podróbki że śladową ilością tej witaminy . Specjalna mieszanka witamin oraz dieta i dyscyplina pozwalają na normalną pracę i życie . Więc nie załamujcie się z tym da się żyć tylko nauczcie się wykorzystywać swój potencjał.  Mi też jest ciężko z tym cyrkiem w głowie ale jakie mam wyjście poddać się. ? Nie!  Pozdrawiam Was Kochani i trzymam kciuki za każdego z Was . Miłej Niedzieli ❤️❤️❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Paweł Ostre Adhd napisał:

Witam Moi Kochani Piękni Ludzie 🤗

Cześć:)

57 minut temu, Paweł Ostre Adhd napisał:

Diagnozę otrzymałem w wieku 32lat po miesięcznym pobycie w klinice w Szwajcarii.

We wtorek ma wizytę w publicznej poradni w Polsce celu potwierdzenia lub wykluczenia ADHD:)

Mam zespół Aspergera.

58 minut temu, Paweł Ostre Adhd napisał:

Powiedziano mi w klinice że najlepszym wyjściem dla mnie będzie własna firma i tak właśnie uczyniłem. 

Obecnie staram się nauczyć Blendera aby pracować zdalnie.

 

Życzę miłego dnia:)

Powodzenia.

johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Psychoanalepsja_SS napisał:

Witaj! Jak wyglądała Twoja ścieżka diagnostyczna? Robili Ci jakieś testy typu Moxo? Jak rozumiem, oprócz B3 nie zażywasz innych leków?

Pozdrawiam.

Witaj bylem miesiąc w szpitalu robili jakieś testy co dwa dni miałem spotkanie 9 osób od profesorów po psychologów i przeprowadzali ze mną rozmowy obserwowali moje zachowanie .

Wypytywali badali etc po miesiącu dostałem odp że to bardzo ostre ADHD . Leki na amfie powodują lęki..

Wit B3 w dużych dawkach jedynie gasi ADHD myślę że 70% . Staram sie godnie żyć . Dieta bez barwników i chemii teraz nie jem mięsa jest lepiej . Długi temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paweł Ostre Adhd napisał:

Witaj bylem miesiąc w szpitalu robili jakieś testy co dwa dni miałem spotkanie 9 osób od profesorów po psychologów i przeprowadzali ze mną rozmowy obserwowali moje zachowanie .

Wypytywali badali etc po miesiącu dostałem odp że to bardzo ostre ADHD . Leki na amfie powodują lęki..

Wit B3 w dużych dawkach jedynie gasi ADHD myślę że 70% . Staram sie godnie żyć . Dieta bez barwników i chemii teraz nie jem mięsa jest lepiej . Długi temat .

Czy to jakiś specjalistyczny ośrodek w kierunku ADHD? Pojechałeś tam konkretnie w tym celu, czy mieszkasz w Szwajcarii?

A atomoksetynę może próbowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Psychoanalepsja_SS napisał:

Czy to jakiś specjalistyczny ośrodek w kierunku ADHD? Pojechałeś tam konkretnie w tym celu, czy mieszkasz w Szwajcarii?

A atomoksetynę może próbowałeś?

1 minutę temu, Psychoanalepsja_SS napisał:

Czy to jakiś specjalistyczny ośrodek w kierunku ADHD? Pojechałeś tam konkretnie w tym celu, czy mieszkasz w Szwajcarii?

A atomoksetynę może próbowałeś?

Nie próbowałem ,mieszkam w Szwajcarii a ten szpital to jeden z lepszych .

10 minut temu, Psychoanalepsja_SS napisał:

Witaj! Jak wyglądała Twoja ścieżka diagnostyczna? Robili Ci jakieś testy typu Moxo? Jak rozumiem, oprócz B3 nie zażywasz innych leków?

Pozdrawiam.

Witaj bylem miesiąc w szpitalu robili jakieś testy co dwa dni miałem spotkanie 9 osób od profesorów po psychologów i przeprowadzali ze mną rozmowy obserwowali moje zachowanie .

Wypytywali badali etc po miesiącu dostałem odp że to bardzo ostre ADHD . Leki na amfie powodują lęki..

Wit B3 w dużych dawkach jedynie gasi ADHD myślę że 70% . Staram sie godnie żyć . Dieta bez barwników i chemii teraz nie jem mięsa jest lepiej . Długi temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Psychoanalepsja_SS napisał:

Rozumiem. To super, że udało Ci się znaleźć coś, co w takim stopniu Ci pomaga.

Witamina B3 hamuje ADHD i to bardzo zresztą leczy całą psychikę od psychozy po schizofrenie.

Całkowicie nie da się wyleczyć ADHD to naprawdę wyzwanie teraz mnie nie atakuje już tak mocno mam objawy ale takie słabe . Ale niestety z czasem odechciewa się takiego życia gdzie wszystko się sypie . Ludzie tego nie rozumieją . Doświadczyłem wielu przykrych sytuacji i nie poddaje się . Ty też tego nie rób . Jest grupa ludzi w Szwajcarii spotykamy się w pierwszą środę miesiąca . Ludzie naprawdę dają radę z ADHD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł niewiedzialem ze witamina B3 gasi ADHD.

Ja mam rozpoznanie ADHD od 2006 roku i mowiono mi ze na ADHD pomaga Tran (Olej Omega 3 i Omega 6) i Magnez

 

Proponuje przeczytac ksiazki Edwarda Helloweya , John Ratey '' W Swiecie ADHD'' i nowa ksiazka ADHD 2.0: New Science and Essential Strategies for Thriving with Distraction--from Childhood through Adulthood ratey john, hollowey edaward

 

 

Z Badan wynika , ze

Przewlekłe niedobory żelaza, magnezu i jodu mogą mieć negatywny wpływ na objawy ADHD
 

Inne badanie przeprowadzone przez naukowców w losowo kontrolowanych badaniach wykazało, że suplementacja witaminy D może pomóc zmniejszyć objawy ADHD. Badania trwały od 6 do 12 tygodni, a podawane dawki wahały się od 1000 IU dziennie do 50 000 IU tygodniowo.

 

Tutaj masz pelen spis lekow na ADHD https://www.additudemag.com/wp-content/uploads/2019/10/The-Ultimate-Guide-to-ADHD-Medication.pdf

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×