Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Paweł Ostre Adhd

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witamina B3 hamuje ADHD i to bardzo zresztą leczy całą psychikę od psychozy po schizofrenie. Całkowicie nie da się wyleczyć ADHD to naprawdę wyzwanie teraz mnie nie atakuje już tak mocno mam objawy ale takie słabe . Ale niestety z czasem odechciewa się takiego życia gdzie wszystko się sypie . Ludzie tego nie rozumieją . Doświadczyłem wielu przykrych sytuacji i nie poddaje się . Ty też tego nie rób . Jest grupa ludzi w Szwajcarii spotykamy się w pierwszą środę miesiąca . Ludzie naprawdę dają radę z ADHD.
 2. Nie próbowałem ,mieszkam w Szwajcarii a ten szpital to jeden z lepszych . Witaj bylem miesiąc w szpitalu robili jakieś testy co dwa dni miałem spotkanie 9 osób od profesorów po psychologów i przeprowadzali ze mną rozmowy obserwowali moje zachowanie . Wypytywali badali etc po miesiącu dostałem odp że to bardzo ostre ADHD . Leki na amfie powodują lęki.. Wit B3 w dużych dawkach jedynie gasi ADHD myślę że 70% . Staram sie godnie żyć . Dieta bez barwników i chemii teraz nie jem mięsa jest lepiej . Długi temat .
 3. Witaj bylem miesiąc w szpitalu robili jakieś testy co dwa dni miałem spotkanie 9 osób od profesorów po psychologów i przeprowadzali ze mną rozmowy obserwowali moje zachowanie . Wypytywali badali etc po miesiącu dostałem odp że to bardzo ostre ADHD . Leki na amfie powodują lęki.. Wit B3 w dużych dawkach jedynie gasi ADHD myślę że 70% . Staram sie godnie żyć . Dieta bez barwników i chemii teraz nie jem mięsa jest lepiej . Długi temat .
 4. Witam Moi Kochani Piękni Ludzie Diagnozę otrzymałem w wieku 32lat po miesięcznym pobycie w klinice w Szwajcarii. Do tego czasu zdążyłem się rozwieść, narobić długów,edukacja stanęła na liceum bez matury ,moje życie to jedno wielkie nieporozumienie ale oprócz tego cierpienia i piekła którego doświadczam są również pozytywne aspekty ADHD. ADHD to jestem ja i taki mam być na tym świecie . Mam zachowywać się dziwnie bo właśnie tak ma być . ADHD to niewykorzystany potencjał jeżeli nauczymy się go wykorzystywać to nasze życie będzie lepsze niż u pozornie normalnych ludzi. Powiedziano mi w klinice że najlepszym wyjściem dla mnie będzie własna firma i tak właśnie uczyniłem. Nie pije alkoholu nie biorę leków. Natrafiłem na książkę niacyna w leczeniu Dr abrama hoffera i od dwóch lat biorę Wit B3 którą produkuje jedna tylko apteka w Bern (Szwajcaria) jest to oryginał bo w aptece są tylko podróbki że śladową ilością tej witaminy . Specjalna mieszanka witamin oraz dieta i dyscyplina pozwalają na normalną pracę i życie . Więc nie załamujcie się z tym da się żyć tylko nauczcie się wykorzystywać swój potencjał. Mi też jest ciężko z tym cyrkiem w głowie ale jakie mam wyjście poddać się. ? Nie! Pozdrawiam Was Kochani i trzymam kciuki za każdego z Was . Miłej Niedzieli
 5. Cześć odezwij się do mnie mam ciężkie ADHD drugi przypadek w klinice w Szwajcarii. Mam na to sposób który łagodzi objawy. pawelmojsym1987@gmail.com
×