Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wenlaflaksyna a Sertralina - porównanie


Annanowaknike

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jak porównalibyście działanie wenlaflaksyny i sertraliny? Po nieudanej próbie duloksetyna rozważałam z lekarzem wenlę lub sertralinę (zoloft). Koniec końców zdecydowałam się na zoloft - kiedyś brałam z dobrym skutkiem. Wenli trochę się bałam jak czytałam, że za bardzo zaktywizuje. Jakie macie doświadczenia ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jaką przypadłość? Ja biorę na stres wenlafaksynę i niestety on mnie nie aktywizuje a nawet bardziej senny po niej jestem, wcześniej escitalopram wygrał z sertraliną, która brałem ok 1 miesiąca i niestety nie działała przeciwlękowo na mnie. Escitalopram był ok ale po wielu latach musiałem z niego zrezygnować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2022 o 10:57, Annanowaknike napisał:

Cześć!

Jak porównalibyście działanie wenlaflaksyny i sertraliny? Po nieudanej próbie duloksetyna rozważałam z lekarzem wenlę lub sertralinę (zoloft). Koniec końców zdecydowałam się na zoloft - kiedyś brałam z dobrym skutkiem. Wenli trochę się bałam jak czytałam, że za bardzo zaktywizuje. Jakie macie doświadczenia ?:)

I jak z ta duloksetyna bylo ze sie nie udało?Na jakiej dawce bylas?i 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2022 o 10:57, Annanowaknike napisał:

Cześć!

Jak porównalibyście działanie wenlaflaksyny i sertraliny? Po nieudanej próbie duloksetyna rozważałam z lekarzem wenlę lub sertralinę (zoloft). Koniec końców zdecydowałam się na zoloft - kiedyś brałam z dobrym skutkiem. Wenli trochę się bałam jak czytałam, że za bardzo zaktywizuje. Jakie macie doświadczenia ?:)

Brałam oba i dla mnie sertralina bez porównania lepsza, ale zależy co chcesz osiągnąć i o jakie działanie Ci chodzi, bo to jednak dwa różne leki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×