Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nas poznacie, zreszta ja zawsze wyciagam lapke na powitanie :D i spokojnie sie rozpoznacie :D:DD: Ja tez sie postaram przyjsc :D do zobaczenia !

Do chinczyka dojazd tramwajem 4,18, wysiadka przy pl zbawiciela i stamtad skret w prawo wychodzisz na chinczyka :D:D :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bar Que Huong jest tu http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,21.01802,52.21982?l=bd8605572ba5dc74

po zachodniej stronie placu (czyli od strony metra) na parterze jest kawiarnia Coffee Karma, a na piętrze sławetny chińczyk. Dojazd metrem do Politechniki, albo tramwajem do pl. Zbawiciela (4, 18, 10, 35 itp).

Mnie w niedziele jak zwykle nie pasuje ;) ale życzę ciekawego spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysiadka przy pl zbawiciela i stamtad skret w prawo wychodzisz na chinczyka :D:D :mrgreen:

 

Albo na Japończyka, bo chyba i jakieś sushi tam jest :P . W ogóle na parterze jest tam chyba kilka lokali, więc ważne, żeby dostać się na piętro :D .

 

postaram się tam przyjechać, tylko żebym was rozpoznała :D

 

Najlepiej wymienić się telefonami - ja musiałem z tej opcji korzystać przy pierwszych dwóch spotkaniach ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Moze niedlugo dolacze do Waszego grona, ale poki co wczesniej mam pytanie. Wiem, ze to nie miejsce na takie sprawy, ale sprobuje. Slyszal ktos z Was moze o jakims pokoju do wynajecia w Warszawie? Szukam tez przez ogloszenia, ale z polecenia zawsze to inaczej.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się przyjść przed 15.00 do Chińczyka, zajmę miejsce i położę gazetę na stole przy którym będziemy siedzieć. Może dzięki temu nowe osoby będą miały łatwiej nas rozpoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zaburzeni łączcie się" :)

 

 

czarnapasqda, musisz wiedzieć w jakiej części chcesz mieszkać. Dojazdy na przeciwległy koniec nie są zbyt ....

 

Znajoma np. kiedyś miała bardzo niedrogo pokój u jakiejś staruszki. Nawet nie tyle opieka w rozliczeniu prócz drobnej kasy, co kontakt z rodziną jak by coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik akurat lokalizacja nie ma dla mnie zadnego znaczenia, ale zbyt dlugo by to wyjasniac ;)

po prostu bedac 300 km od Warszawy troche trudno jest szukac, ale chyba w koncu bede musiala szukac z ogloszen, a pozniej tlumaczyc sie kazdemu, dlaczego jestem sklonna wynajac pokoj nawet w ciemno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy jest w Warszawie ktoś chętny, żeby zagrać w klasyczne RPG?

"Klasyczną grę fabularną można porównać do teatru improwizacji, w którym osoba prowadząca (najczęściej zwana Mistrzem Gry) odgrywa rolę autora scenariusza, reżysera, narratora i zazwyczaj aktora ról postaci drugoplanowych – gracze natomiast są aktorami pierwszoplanowymi, jednakże nieznającymi scenariusza i zmuszonymi improwizować i reagować na sytuacje, jakie stawia przed nimi Mistrz Gry. Cała rozgrywka toczy się prawie wyłącznie w oparciu o słowne opisy, czasem wspomagane muzyką lub kośćmi – Mistrz Gry opisuje graczom ich otoczenie i akcje wykonywane przez bohaterów niezależnych, gracze natomiast opisują czynności wykonywane przez ich postaci."Często pojawiają się dialogi między bohaterami pierwszo i drugoplanowymi."

Czyli:Mistrz gry opowiada, a gracze odgrywają swoje postaci, które mają określone statystyki, zdolności itp. "Często podczas rozgrywki używane są różne rodzaje kości do gry, które pomagają w bezstronnym określaniu wyników poszczególnych akcji podejmowanych przez bohaterów graczy."

Mamy Mistrza gry, ale brakuje nam graczy, może ktoś byłby zainteresowany? Myślimy o systemie w świecie Wiedźmina. Gracz wcae nie musi być doświadczony, wystarczy tylko trochę chęci, żeby się dobrze bawić. Jakby co, to można się zgłaszać na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×