Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

C©złowiek, 9 stycznia o 15.00 przed chinczykiem -wiekszosc osob taki termin pasuje.

 

Szkoda, że nie mnie... Czyli do zobaczenia kiedyś tam...

 

W takim razie aby nadrobić straty emocjonalne proponuję przynieść butelkę na najbliższe spotkanie ;)

 

To wciąż jest chyba aktualne, bo u Chińczyka i tak nie było by warunków do picia przyniesionego trunku 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda mógłbym też przyjść na spotkanie w czwartek, ale widzę że nie ma chętnych :( Coś te czwartkowe spotkanie niewiem czy wypali.

 

Także przyjdę w niedziele. Czyli najbliższe spotnie: niedziela, godz. 15, u chińczyka.

 

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich!!!! Pa. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne pytanie:

Wie ktoś gdzie jest Carrefour, lub lidl na trasie autobusu 722? (zagórze-wiatraczna)

 

Tych raczej nie ma, ale jest Real po drodze :P ... Ehh, Zagórze, staaare czasy, ale autobus wciąż ten sam :D ...

 

Robanix - poniedziałek pasuje?

 

Pasuje od 18.00 8) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak chyba jutro nie będzie... :( Jakoś źle się czuje...

 

[Dodane po edycji:]

 

A może jednak przyjadę???? Hm... :|

 

[Dodane po edycji:]

 

I po spotkaniu!!! Jednak byłem i było suuuper. Spotkania warszawskie są najlepsze na świecie!!!!! Dziękuje za wspólne oglądanie Światełka do Nieba pod Pałacem!!! :P Pozdrawiam wszystkich uczestników!!! Pa!!!! :))) :DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie baaaardzo ciesze ze spotkania, Anja -wyglada super :), Scrool - bardzo poztywny :), a Człowiek tez tryska dobra energia, wynioslam b duzo poztywow z tego spotkania bo widac, ze mimo roznych problemow z jakimi sie borykamy to przede wszystkim nie tracimy ducha walki :mrgreen::papa: buziaki pap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×