Skocz do zawartości
Nerwica.com

pulsująca glowa


sebastian86

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.12.2019 o 18:53, Natrętnik napisał:

Bierzesz antydepresanty ? Ja tak mialem po praktycznie kazdym SSRI. I nie mialo to zwiazku z cisnieniem, ktore bylo w normie. Cholera wie dlaczego. Czlowiek ma wrazenie, ze ma cisnienie z 250/150. Na TLPD tego nie mam.

biore amitryptiline i spamilan. wiec to nie sa SSRI , ale moze kazdy antydepresant wywoluje u mnie takie objawy pulsujace. jest to na tą chwile glowny moj problem ktory nie daje odpoczac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam ostatnio troszkę inny problem. Zdiagnozowano u mnie refluks, chociaż nigdy wcześniej nie miałam problemów żołądkowych. Brałam najróżniejsze leki, bez żadnego rezultatu. Dopiero jak zaczęłam łykać środki uspokajające przed snem to refluks właściwie sam przeszedł. Sporo chorób fizycznych, które trudno wyleczyć bierze się ze stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie możliwe przyczyny fizyczne zostały wykluczone? Jeśli tak, to najwyraźniej przyczyna leży w psychice. Czy żyjesz w sytuacji stresowej? Ktoś wywiera na Ciebie presję, przed którą nie potrafisz się obronić? Masz problemy, których nie potrafisz rozwiązać? Mieszkasz z kimś kto psychicznie Cię tłamsi? Może masz pracę, której nie znosisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, gre-ta napisał(a):

Czy wszystkie możliwe przyczyny fizyczne zostały wykluczone? Jeśli tak, to najwyraźniej przyczyna leży w psychice. Czy żyjesz w sytuacji stresowej? Ktoś wywiera na Ciebie presję, przed którą nie potrafisz się obronić? Masz problemy, których nie potrafisz rozwiązać? Mieszkasz z kimś kto psychicznie Cię tłamsi? Może masz pracę, której nie znosisz?

zdiagnozowane mam tylko przepukline kregoslupa szyjnego. ale juz nie boli po zabiegach. ja odczuwam stres bez wzgledu na to co sie dzieje. pracy nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, gre-ta napisał(a):

Każdy sposób jest dobry, jeśli pomaga. Z jakiego powodu nie masz pracy? Czy brak pracy jest dla Ciebie problemem?

z powodu lęku przed nią. jest to ogromny problem bo nie mając pracy nie moge sie usamodzielnic i poznac kobiete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebastian86 napisał(a):

mam umiarkowany stopien niepelnosprawnosci.

 

 

Czy próbowałeś się zatrudnić w zakładzie pracy chronionej (są stanowiska specjalnie dla inwalidów)? Mam znajomą, która jest po Heine-Medinie (porusza się z wielkim trudem) oraz ma upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim i zatrudnili ją w biurze na 1/2 etatu (nie wiem co tam robi). Codziennie dowozi ją do pracy i potem przywozi z pracy opiekun z opieki społecznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×