Skocz do zawartości
Nerwica.com

pulsująca glowa


sebastian86

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, gre-ta napisał(a):

 

Czy próbowałeś się zatrudnić w zakładzie pracy chronionej (są stanowiska specjalnie dla inwalidów)? Mam znajomą, która jest po Heine-Medinie (porusza się z wielkim trudem) oraz ma upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim i zatrudnili ją w biurze na 1/2 etatu (nie wiem co tam robi). Codziennie dowozi ją do pracy i potem przywozi z pracy opiekun z opieki społecznej.

no mam nadzieje ze bedzie taka oferta pracy dla osob niepelnosprawnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sebastian86 napisał(a):

no mam nadzieje ze bedzie taka oferta pracy dla osob niepelnosprawnych. 

 

Niestety, oferta sama do Ciebie nie przyjdzie. Musisz sam szukać lub poprosić o pomoc kogoś innego, są opiekunowie/asystenci  osób niepełnosprawnych, którzy pomagają w takich życiowych sprawach. Musiałbyś się do takiej osoby zgłosić i ona pomogłaby Ci znaleźć pracę i potem w ewentualnych trudnościach. Warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gre-ta napisał(a):

 

Niestety, oferta sama do Ciebie nie przyjdzie. Musisz sam szukać lub poprosić o pomoc kogoś innego, są opiekunowie/asystenci  osób niepełnosprawnych, którzy pomagają w takich życiowych sprawach. Musiałbyś się do takiej osoby zgłosić i ona pomogłaby Ci znaleźć pracę i potem w ewentualnych trudnościach. Warto spróbować.

Bede szukał. dzieki za wskazowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×