Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
sebastian86

pulsująca glowa

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos wie jak zmniejszyc objaw tetnienia/pulsowania w glowie ?, do tego dochodzi falowanie i przelewanie sie jakby wewnatrz mozgu...leki przeciwbolowe zawiodly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bierzesz antydepresanty ? Ja tak mialem po praktycznie kazdym SSRI. I nie mialo to zwiazku z cisnieniem, ktore bylo w normie. Cholera wie dlaczego. Czlowiek ma wrazenie, ze ma cisnienie z 250/150. Na TLPD tego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.12.2019 o 18:53, Natrętnik napisał:

Bierzesz antydepresanty ? Ja tak mialem po praktycznie kazdym SSRI. I nie mialo to zwiazku z cisnieniem, ktore bylo w normie. Cholera wie dlaczego. Czlowiek ma wrazenie, ze ma cisnienie z 250/150. Na TLPD tego nie mam.

biore amitryptiline i spamilan. wiec to nie sa SSRI , ale moze kazdy antydepresant wywoluje u mnie takie objawy pulsujace. jest to na tą chwile glowny moj problem ktory nie daje odpoczac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to moze to byc efekt zwiekszonego cisnienia od silnego dzialania amitryptyliny na noradrenaline. Nie bralem Ami to nie wiem jak dziala na mnie, ale to kawal silnej noradrenalinowo suki, wiec moze ona dawac takie uboki, jak pulsowanie w glowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi