Skocz do zawartości
Nerwica.com

uczucia


grb1

Rekomendowane odpowiedzi

a czy nie macie moze tak ze poprostu nic nie czujecie... nie no moze przesadziłem... w moim przypadku jest ze ja poprostu czuje tylko lek i zdenerwowanie i strasznie klucie w klatce piersiowej ale to nie jest serce tylko straszny scisk... jak to jest z wami???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam teraz mature ale nie przejmuje sie tym zbytnio, chyba z góry wiem że nie zdam może dlatego... a jak radzicie sobie z nerwicą może jakieś leki, ktoś ostatnio napisał że ziółka cannabis są dobre ale ja pamietam że od tego mi się zaczeło wieć raczej u mnie to nie zadziała..

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnych ziółek nie stosuje... w sumie no to nie wiem co mozna zastosowac zeby pomogło... ja wiem ze uciekam od samotnosci bo wtedy jest gorzej... ,generalnie staram sie myslec pozytywnie choc wiadomo mam rozne dni raz widze wszystko piękne itd a czasami sie załamuje no ale tak jakos sobie radze z dnia na dzien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do uczuć to w dzisiejszym świecie mało, żeby nie powiedzieć wcale nie ma dla nich miejsca :cry:

jak człek jest uczuciowy to zawsze ktoś inny try to use and/or both abuse ya :roll: szlag by trafił...ja jak jestem sobą to mi mówią, że jestem zwariowana; i bądź tu mądry; ogólnie nie mam chwilami siły to work with this shit ya call life no more :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Wy, też borykam się z podobnymi problemami. U mnie obniżony nastrój, spowodował to że nie miałem w sobie żadnych emocji i uczuć. Ostatnio widzę dużo pozytywnych zmian...

Moja terapeutka, zachęciła mnie do tego żeby akceptować ten stan i żeby nie wycofywać się z kontaktów z ludźmi. Uczucia mają to do siebie, że są całkowicie nie zależne od nas, tzn. nie można siłą woli nimi kierować.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to daje link do fajnego artykułu o uczuciach:

 

http://www.sfd.kuria.lublin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=208&Itemid=61

 

Generalnie w chwili obecnej czuje więcej, ważne jest aby się na tym zbytnio nie skupiać, uczucia same wrócą, całkowicie spontanicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×