Skocz do zawartości
Nerwica.com

WIELKA AMNESTIA


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Z mocy uprawnień nadanych mi przez stolicę apostol... krainy Januszy i Grażyn, naszą adminkę Królową górnego forum, offtopicu i pierwszych użytkowników, protektorkę siedmiu działów, khaleesi wielkiego morza postów, pani nerwicowej skały, królową nerwicy, zrodzona w spamie, pierwszą tego imienia, niepoirytowaną, wyzwolicielkę ze spamfestu, matkę banhammerów, mhysę i tak dalej... ogłaszam JEDNORAZOWĄ akcję abolicyjną. Jeżeli byłeś kiedyś zbanowany i funkcjonujesz na forum w formie multikonta, którego nie możemy namierzyć (proxy, VPN itp.) albo dostałeś/aś bana i chciałbyś/ałabyś powrócić na forum... to jedyna niepowtarzalna okazja! Akcja trwa 72h! Ujawnij się. Obiecuję, iż nic Ci nie grozi, na honor Joffreya Baratheona, Ramseya Boltona i Petera Baelisha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogę Ci dźwigać, Moderatorze,  to brzemię dopóki spoczywa na twoich barkach!

Nieznajomi z daleka, starzy przyjaciele, wezwano was tu abyście przestali ukrywać się w mroku...

Nie. To nie koniec podróży. Ban to tylko kolejna ścieżka, którą wszyscy musimy podążyć. Znika szara, deszczowa zasłona tego świata i wszystko spowija srebrzysty blask. A potem... widzisz... odblokowane konto... i to co poza nim, daleką zieloną krainę skąpaną w blasku wschodzącego słońca.

 Synowie forum, bracia i siostry moje! Widzę w waszych oczach te same przerażenie, które osłabiło moje serce! Być może przyjdzie dzień, gdy ludziom braknie odwagi, gdy porzucimy druhów, rwąc więzy przyjaźni! Ale to nie jest ten dzień! Być może przyjdzie godzina wilków i strzaskanych postów, gdy skończy się era nowych tematów. Ale to nie dziś! Dziś bowiem stajemy do walki! Na wszystko, co wam na tej dobrej ziemi drogie, wzywam was do odwagi!
Naprzód, nie bójcie się mroku! Powstańcie jeźdźcy Forumu! Umysły pójdą w ruch! Blokady pójdą w drzazgi! Dzień odkupienia! Dzień chwały, nim wzejdzie słońce! A teraz do boju ! Do boju! Do boju! Na zatracenie i po koniec świata! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam bana ale pewnie za jakiś czas zasluze. Chyba mam inne konto ale nie znam już hasła można usunąć. Ciekawa inicjatywa, ciekawe ile synów marnotrawnych się nawroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie kiepski forumowicz...w życiu żadnego upomnienia, osta, nic o banie nie wspomnę. Ideał po prostu ale nagród ni ma :P 

Może jakiś konkursik by się zdał na najsympatyczniejszą osobę na forum... ;)

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Motocyklista, znaczy amnestia nadal obowiązuje? Nie mam na forum multikonta (nigdy nie miałam), ale może mogłabym zachęcić do powrotu paru zbanowanych, choć swego czasu aktywnych i lubianych, byłych userów. Otrzymane przeze mnie ostrzeżenie też mogłoby zostać uchylone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×