Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


Dante84

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Roza00 napisał:

@alicja_z_krainy_czarów podziwiam Cię za chęć tłumaczenia czegokolwiek Dantemu. Do niego nie przemawiają żadne racjonalne argumenty, poza faktem, że frajdę mu sprawia nakręcanie innych i siebie przy okazji.

Na moje już dawno powinien zostać zgłoszony za sianie fermentu na forum. Jeżeli uważasz, że jesteś śmiertelnie chory to idź pobiadolić na jakimś forum onkologicznym, tylko nie zdziw się jak zostaniesz zlinczowany przez ludzi, którzy naprawdę cierpią. Ty sobie wmawiasz. 

Po drugie, jeżeli dla Ciebie lekarze w Polsce to debile to nie zajmuj miejsca ludziom, którym naprawdę mogliby pomoc, w czasie, kiedy muszą słuchać Twoich wymysłów. 

Ale o czym Ty mówisz kobieto? Ja jestem od czterech miesięcy pod opieką także onkologa + pełna diagnostyka. I przynajmniej chodzę do lekarzy których nazwiska jestem w stanie podać :-). To że wątek o ciężkiej chorobie psychicznej został zamieniony w wątek o biegunce to już nie mój problem :-). Jak można z biegunki robić nerwicę i pisać w kółko to samo od dwóch lat. Skoro boisz się internetowych postów to zmień psychiatrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dante84 napisał:

Ale o czym Ty mówisz kobieto? Ja jestem od czterech miesięcy pod opieką także onkologa + pełna diagnostyka. I przynajmniej chodzę do lekarzy których nazwiska jestem w stanie podać :-). To że wątek o ciężkiej chorobie psychicznej został zamieniony w wątek o biegunce to już nie mój problem :-). Jak można z biegunki robić nerwicę i pisać w kółko to samo od dwóch lat. Skoro boisz się internetowych postów to zmień psychiatrę.

Nikt nie robi z biegunki nerwicy a jeśli nie odpowiada Ci pisanie o biegunce to żegnamy z tego forum. Każdy się tu do tej pory wspierał dopóki nie pojawiłeś się Ty. Nikt się z nikogo do tej pory nie naśmiewał. Skoro jesteś pod opieka takich specjalistów to po co w ogóle się udzielasz? Po co piszesz jak to lekarze się na niczym nie znają i na pewno skoro męczą mnie biegunki to mam raka trzustki bądź jelita. Tzn tak sugerujesz. Na prawde nikogo nie obchodzą Twoje wpisy wiec dziękujemy za pojawienie się na forum i nie obrazimy się jak juz nie bedziesz się udzielał 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zestresowana1990 napisał:

Nikt nie robi z biegunki nerwicy a jeśli nie odpowiada Ci pisanie o biegunce to żegnamy z tego forum. Każdy się tu do tej pory wspierał dopóki nie pojawiłeś się Ty. Nikt się z nikogo do tej pory nie naśmiewał. Skoro jesteś pod opieka takich specjalistów to po co w ogóle się udzielasz? Po co piszesz jak to lekarze się na niczym nie znają i na pewno skoro męczą mnie biegunki to mam raka trzustki bądź jelita. Tzn tak sugerujesz. Na prawde nikogo nie obchodzą Twoje wpisy wiec dziękujemy za pojawienie się na forum i nie obrazimy się jak juz nie bedziesz się udzielał 🙂 

Udzielały się całe dwie Panie z biegunką... widać nikt już tego słuchać nie mógł. Teraz się w końcu ruch zrobił ze strony osób ze stwierdzoną nerwicą.

PS: jak sobie założycie forum biegunka.pl to będziecie mogły decydować o tym kto i co pisze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×