Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Rosa26, ten obrazek mi się nie podoba, takie wciskanie komuś swoich słów, by podeprzeć swoje racje, w dodatku gra na emocjach.

 

Ja to wkleiłam, bo podobnie były opisywane możliwe uczucia dziecka, które czuje, będąc w brzuchu matki, że chce ona je usunąć, że w ogóle go nie chce.

A jak obecnie wiadomo poszczególne sytuacje mają dla dziecka znaczenie bardzo wcześnie. Polecam tąk siążkę. Teraz już chyba można ją w pdf ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chory, bo liberalny? Ale ty pier dolisz.
przecież on nie jest liberalny, nie różni się wiele od katotalibów czy islamofaszystów i nie chodzi mi tylko o tą wypowiedź. Wyzywa wszystkich inaczej myślących od nie wiadomo kogo a sam się od nich nie różni a poziomem agresji nawet przebija.

a nie ma racji? czy nie jest tak, że ci najbardziej spolaryzowani wprowadzają zmiany?

czy swoim "wyważonym tonem" przymykasz oko na to, co się aktualnie dzieje? jeżeli TO jest tematem zastępczym, to co będzie potem?

Jest liberalny w znaczeniu amerykańskim czyli lewacki. :mrgreen: Bardziej mi chodziło o to że NNV4 nazywał katofaszystami wszystkich którzy nie są zwolennikami KOD, PO i nie przyklaskują temu co mówi o Polsce politycznie poprawny zachód. A każdy wierzący to dla niego katotalib, kaczysta itd, niczym się nie różni w tym od naszej skrajnej prawicy która wszędzie widzi żydów, masonów, komunistów i gender.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasażer, to ciesz się, że ciebie nie wyskrobali tylko możesz łazić po świecie i pierdolić takie rzeczy publicznie. Jest inny kod dna, jest inny człowiek czy ci się to w głowie mieści czy nie.

 

wolalbym zeby mnie wyskrobali xDD

wiem ze czlowiek, ale taki gowno warty, wiec nie widze dramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasażer, to ciesz się, że ciebie nie wyskrobali tylko możesz łazić po świecie i pierdolić takie rzeczy publicznie. Jest inny kod dna, jest inny człowiek czy ci się to w głowie mieści czy nie.

 

wolalbym zeby mnie wyskrobali xDD

wiem ze czlowiek, ale taki gowno warty, wiec nie widze dramy

za kogo ty się masz żeby decydować kiedy i który człowiek jest ile warty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasażer, to ciesz się, że ciebie nie wyskrobali tylko możesz łazić po świecie i pierdolić takie rzeczy publicznie. Jest inny kod dna, jest inny człowiek czy ci się to w głowie mieści czy nie.

 

wolalbym zeby mnie wyskrobali xDD

wiem ze czlowiek, ale taki gowno warty, wiec nie widze dramy

za kogo ty się masz żeby decydować kiedy i który człowiek jest ile warty?

za boga a co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co samej aborcji to nie jestem jej zwolennikiem, wolałbym żeby było jej jak najmniej, ale nie można tego zakazywać np ze względu na zdrowie, życie matki i dziecka, no i nie oszukujmy się to że wprowadzimy zakaz aborcji nie znaczy że będą jej dokonywać. Lepiej jak będzie dokonywania legalnie niż w podziemiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiara mówi, aby w każdym człowieku doszkiwać się dobrego. To jest kosmicznie trudne. No bo znajdź po ludzku coś dobrego w pedofilu.

 

po co istnieja pedofile

 

Lepszym pytaniem jest, dlaczego istnieją...

 

dlaczego

 

No to jak się masz za Boga to twoje miejsce jest w szpitalu psychiatrycznym na oddziale zamkniętym niestety. Wszystkie lewicowe środowiska pierdolą o tolerancji ale decydowanie kto ma żyć, a kto nie uznają za swoje prawo.

 

jezusa tez bys do psychiatryka wyslal?

nwm, ja nie jestem tolerancyjny np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus nie chciał mordować dzieci, na co ty byś chciał dać ogólne przyzwolenie.

http://www.evilbible.com/

Tak, tak. Zawsze to samo. A w Starym Testamencie Bóg zbił tylu i tylu...W każdym razie sądzę, że z każdym, kto chce decydować o tym kto ma żyć, a kto nie, bez względu ma to czy wierzy w Boga czy nie, jest coś bardzo nie tak. Sam się zgodziłeś wyżej, że płód to inne dna, a zatem inny człowiek i nie Tobie decydować o tym czy ma żyć czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus nie chciał mordować dzieci, na co ty byś chciał dać ogólne przyzwolenie.

http://www.evilbible.com/

Tak, tak. Zawsze to samo. A w Starym Testamencie Bóg zbił tylu i tylu...W każdym razie sądzę, że z każdym, kto chce decydować o tym kto ma żyć, a kto nie, bez względu ma to czy wierzy w Boga czy nie, jest coś bardzo nie tak. Sam się zgodziłeś wyżej, że płód to inne dna, a zatem inny człowiek i nie Tobie decydować o tym czy ma żyć czy nie.

no zbił tyle i tyle dzieci, wiec nie roznie sie od niego niczym, oprocz tego ze ja istnieje i ze ja nie zabilem ani nie kazalem jeszcze nikomu zabic zadnych dzieci

no nie mnie, i nie tobie, ale matkom np. i jak dla mnie to moga sobie urzadzac konkursy na wyciaganie plodow wieszakami, kto szybciej ten dostaje lepsza nagrode, mam to w dupie, nie obchodzi mnie to tak bardzo jak katoli, bo ci to wszedzie te swoje durne nochale wetkna i nazabraniaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem idąc tym tokiem rozumowania każda matko może zabić swoje dziecko, czy tak? Tak twierdzisz przynajmniej. Skoro uznajesz, że płód to inny człowiek (bo tak jest z naukowego punktu widzenia), jaką różnicę robi zabicie dziecka w łonie matki, a poza nim? Dlaczego nie pozwolić też na zabijanie urodzonych dzieci? To jest ta wasza lewacka wolność?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem idąc tym tokiem rozumowania każda matko może zabić swoje dziecko. Skoro uznajesz, że płód to inny człowiek (bo tak jest z naukowego punktu widzenia), jaką różnicę robi zabicie dziecka w łonie matki, a poza nim? Dlaczego nie pozwolić też na zabijanie urodzonych dzieci? Czemu nie? To jest ta wasza lewacka wolność?

taka roznice, ze to taki niedojebany czlowiek i mozna z nim robic, co sie chce, bo jest zupelnie niewyksztalcony, jesli chce sie pozbyc dziecka to najlepiej pozbyc sie plodu, a jak ktos komus zabroni to pozniej albo wszyscy zdychaja bo choroby, albo rzucaja tobolki ludziom czy tam oknom zycia albo wychowuja dzieci bez uczuc i mnoza patole

 

nie jestem lewakiem lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem idąc tym tokiem rozumowania każda matko może zabić swoje dziecko. Skoro uznajesz, że płód to inny człowiek (bo tak jest z naukowego punktu widzenia), jaką różnicę robi zabicie dziecka w łonie matki, a poza nim? Dlaczego nie pozwolić też na zabijanie urodzonych dzieci? Czemu nie? To jest ta wasza lewacka wolność?

taka roznice, ze to taki niedojebany czlowiek i mozna z nim robic, co sie chce, bo jest zupelnie niewyksztalcony, jesli chce sie pozbyc dziecka to najlepiej pozbyc sie plodu, a jak ktos komus zabroni to pozniej albo wszyscy zdychaja bo choroby, albo rzucaja tobolki ludziom czy tam oknom zycia albo wychowuja dzieci bez uczuc i mnoza patole

 

nie jestem lewakiem lol

Dlatego napisałem "wasz lewacka", chodziło mi o ogół lewactwa ale tutaj masz pogląd czysto lewicowy więc można uznać, że uwaga trafiona. Spoko logika, jest niewykształcony to znaczy, że można decydować czy ma żyć czy nie. Kurwa przecież to jest chore człowieku. Dzieci bez uczuć? To lepiej zwyczajnie zamordować niż oddać do okna życia i dać szanse na życie? To co mówisz to jest dopiero patolnia. Logika kurwa jak z nazistowskich niemiec. Ten ma prawo żyć, a ten nie ma ręki to do pieca. Kurwa co się z tym światem stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem idąc tym tokiem rozumowania każda matko może zabić swoje dziecko. Skoro uznajesz, że płód to inny człowiek (bo tak jest z naukowego punktu widzenia), jaką różnicę robi zabicie dziecka w łonie matki, a poza nim? Dlaczego nie pozwolić też na zabijanie urodzonych dzieci? Czemu nie? To jest ta wasza lewacka wolność?

taka roznice, ze to taki niedojebany czlowiek i mozna z nim robic, co sie chce, bo jest zupelnie niewyksztalcony, jesli chce sie pozbyc dziecka to najlepiej pozbyc sie plodu, a jak ktos komus zabroni to pozniej albo wszyscy zdychaja bo choroby, albo rzucaja tobolki ludziom czy tam oknom zycia albo wychowuja dzieci bez uczuc i mnoza patole

 

nie jestem lewakiem lol

Dlatego napisałem "wasz lewacka", chodziło mi o ogół lewactwa ale tutaj masz pogląd czysto lewicowy więc można uznać, że uwaga trafiona. Spoko logika, jest niewykształcony to znaczy, że można decydować czy ma żyć czy nie. /cenzura/ przecież to jest chore człowieku. Dzieci bez uczuć? To lepiej zwyczajnie zamordować niż oddać do okna życia i dać szanse na życie? To co mówisz to jest dopiero patolnia. Logika /cenzura/ jak z nazistowskich niemiec. Ten ma prawo żyć, a ten nie ma ręki to do pieca. /cenzura/ co się z tym światem stało.

 

zdefiniuj lewice xD

 

no tak, lepiej jest zakazac komus decydowac o wlasnym dziecku, lepiej jest zeby chowali kogos, kogo beda traktowac jako niechcianego smiecia albo wypierdola po to, zeby siedzial w sierocincu a potem poprawczaku i pierdlu albo cale zycie sie depresjonowal. juz nawet nie bede mowil o sytuacjach gdzie jest zagrozenie zycia, to dopiero sa nazistowskie niemcy ze strony konserw. poki nie wyjdzie z dziupli a jest potrzeba aborcji to moga robic co chca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem idąc tym tokiem rozumowania każda matko może zabić swoje dziecko. Skoro uznajesz, że płód to inny człowiek (bo tak jest z naukowego punktu widzenia), jaką różnicę robi zabicie dziecka w łonie matki, a poza nim? Dlaczego nie pozwolić też na zabijanie urodzonych dzieci? Czemu nie? To jest ta wasza lewacka wolność?

taka roznice, ze to taki niedojebany czlowiek i mozna z nim robic, co sie chce, bo jest zupelnie niewyksztalcony, jesli chce sie pozbyc dziecka to najlepiej pozbyc sie plodu, a jak ktos komus zabroni to pozniej albo wszyscy zdychaja bo choroby, albo rzucaja tobolki ludziom czy tam oknom zycia albo wychowuja dzieci bez uczuc i mnoza patole

 

nie jestem lewakiem lol

Dlatego napisałem "wasz lewacka", chodziło mi o ogół lewactwa ale tutaj masz pogląd czysto lewicowy więc można uznać, że uwaga trafiona. Spoko logika, jest niewykształcony to znaczy, że można decydować czy ma żyć czy nie. /cenzura/ przecież to jest chore człowieku. Dzieci bez uczuć? To lepiej zwyczajnie zamordować niż oddać do okna życia i dać szanse na życie? To co mówisz to jest dopiero patolnia. Logika /cenzura/ jak z nazistowskich niemiec. Ten ma prawo żyć, a ten nie ma ręki to do pieca. /cenzura/ co się z tym światem stało.

 

No właśnie... ja tez czytam i mam ciarki :? Nie trzeba być wierzącym ani prawicowcem (ja na przykład jednych i drugich mam gdzieś - większość z nich to myśliwi, którzy urządzają sobie zabawę z torturowania zwierząt), aby mieć w sobie szacunek do życia, do słabszej istoty :( Smutne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... ja tez czytam i mam ciarki :? Nie trzeba być wierzącym ani prawicowcem (ja na przykład jednych i drugich mam gdzieś - większość z nich to myśliwi, którzy urządzają sobie zabawę z torturowania zwierząt), aby mieć w sobie szacunek do życia, do słabszej istoty :( Smutne...

a czym sobie zycie lub slabsze istoty zasluzyly na szacunek

ja nie wiem, caly swiat polega na tym ze sie slabszych smieci rozrywa i pozera a tutaj jakies moralne pierdolki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×