Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Wenle biore w dawce 75mg, a sert. 50mg, narazie jem obydwa, jesli sertralina okaze sie dobrym lekiem to zejde z tej wenli chyba, narazie biore, lekarz mi powiedzial ze im dluzej bierze sie dany antydepresant to lepiej, ale kurwa ile to brac w nieskonczonosc, jak czlowiek zdycha i zyc sie nie chce, a raczej brak sil :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenle biore w dawce 75mg, a sert. 50mg, narazie jem obydwa, jesli sertralina okaze sie dobrym lekiem to zejde z tej wenli chyba, narazie biore, lekarz mi powiedzial ze im dluzej bierze sie dany antydepresant to lepiej, ale /cenzura/ ile to brac w nieskonczonosc, jak czlowiek zdycha i zyc sie nie chce, a raczej brak sil :roll:

 

 

Dobry mix :mrgreen:

 

Powinny być bary dla depresantów i nerwicowców. Wchodzisz i prosisz takiego mixa :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczący z lękami, śpię super, nie dokładam nic, ani nie mam senności/sedacji w ciągu dnia.

 

 

A rani nie masz tak że jakoś tak jakbyś młotem w głowę dostał? Budzę się 3 w nocy i jestem świeżutki, mógłbym w stać, no ale kurcze myślę sobie 3 to za wcześnie, wiercę się okropnie zasypiam, mam wstać o 6 lub 7 i wtedy jestem jakiś taki zamroczony, brak tej świeżości co o 3 nad ranem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczący z lękami, śpię super, nie dokładam nic, ani nie mam senności/sedacji w ciągu dnia.

 

 

A rani nie masz tak że jakoś tak jakbyś młotem w głowę dostał? Budzę się 3 w nocy i jestem świeżutki, mógłbym w stać, no ale kurcze myślę sobie 3 to za wcześnie, wiercę się okropnie zasypiam, mam wstać o 6 lub 7 i wtedy jestem jakiś taki zamroczony, brak tej świeżości co o 3 nad ranem.

 

ja tak maaam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,ze skoro znalazłeś w szawce to brałeś juz kiedyś Sedam?Od najmiejszej dzialajacej na Ciebie dawki.

 

Brałem kiedyś ,ale z lekami które źle na mnie działały,więc mogło to zaburzyć działanie Sedamu.

Brałem wtedy 3/4 i na mnie nie działało kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u dilera w związku ze wzrostem niepokojów na sercie. Brałem 150mg, dość spore wewnętrzne napięcie. Zapytałem o paroksetynę, powiedział, że jest duża szansa kastracji niemal do zera i spora opcja przytycia. Zaproponował wenlę ale brałem ją jakieś 5 lat temu, nie sprawdziła się zupełnie, on raczej lubi ją przepisywać swoim pacjentom. Ostatecznie zejście na 100mg serty i dorzucony propranolol na lęki i jeszcze jakiś, którego nazwy nie pamiętam a recepta została w aptece bo nie mieli na stanie leku. Zapronował też moklobemid. Jedna wielka masakra z tymi dragami :(

 

-- 21 sie 2014, 19:11 --

 

Od paru dni biorę bodymax z żeńszeniem i dużo lepiej się czuję, dobrze współgra to z sertraliną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wjeżdżam na 50 mg. Malutko ale po co mi więcej jak działa :mrgreen:

 

Tyle że zauważam jakieś większe podenerwowanie no ale to może w związku ze zmianą leku.

 

Hahaha wenlafaksyniarze i tak kończycie na sertcie :lol: Oby wam pomogła bo mi już nie chcę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×