Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy potrzebuje


ewkaeska

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety zawsze mialam pod gorke 😏ale mimo wszystko dawalam sobie z tym wszystkom rade. Rok temu wpadlam w totalny dolek i z czlowieka ktory chodzil do pracy i splacal kredyty zmienilam sie w zobojetnialy wrak.W tym momencie mam dlugi na okolo 100 tys i brak checi do zycia. Ida swieta a ja nawet nie chce o nich myslec.Mam cudownego synka ale nie potrafie sie cieszyc macierzynstwem.Jedyne czego pragne to skryc sie przed wszystkim co mnie czeka w najblizszym czasie.Czasem mam tez nadzieje ze wszystko to okaze sie zlym snem.Czy ktos mial tak jak ja i wygral sam ze soba? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera, rozumiem Cię. Ja mam długu na jakieś 50 tys. miałem połamane kości, a potem wypadek samochodowy i nie miałem jak pracować a mam DG. Masz nadal pracę? Możemy tu ustalić plan działania. Wiem jak to jest mieć tę pętlę na szyi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rysieq napisał:

O cholera, rozumiem Cię. Ja mam długu na jakieś 50 tys. miałem połamane kości, a potem wypadek samochodowy i nie miałem jak pracować a mam DG. Masz nadal pracę? Możemy tu ustalić plan działania. Wiem jak to jest mieć tę pętlę na szyi.

Niestety wszystko jest na nie i wraz z moim macierzynskim zakonczyla sie umowa o prace.Chialabym pracowac ale jak mam jej szukac skoro nawet z wyjsciem z lozka mam problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz dokładnie co się stało i kiedy zauważyłaś, że zaczynasz spadać w dół. Musimy znać przyczynę, aby przeciwdziałać.

Podstawą będzie tu ułożenie jakiejś rutyny/planu dnia, abyś wiedziała co masz robić. Ne chodzi mi tu o bycie tyranem dla samej siebie, ale o zaczęcie tip topem, aż dojdziemy do samej góry. Wiem, że nie jest to forum o długach, ale domyślam się, że tak jak w moim przypadku jest to główny powód depresji. Będziesz musiała rozpisać też swoje długi, wierzycieli i okresy na spłatę. Możesz to zrobić tutaj (i być potem dla innych przykładem) lub dla samej siebie na kartce, albo napisz do mnie prywatną wiadomość. Warto już dzisiaj pomyśleć o wysyłaniu CV. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×