Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rysieq

Użytkownik
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Rysieq

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Ja tu jednego nie rozumiem. Czy Wy urwa czytaćie posty wkupora? Przecież ona ma tu przejebane, a Wy cały do siebie jakieś kółeczko ofiar "tulimy mocno!". Czemu nikt z was się nim nie zainteresuje? Czy to może jakiś troll? Jak czytam wasze posty, to wytrzymać nie umiem, bo większość z was powinna sobie poradzić. Wkupor, Ty jesteś niezrównoważony psychicznie. Może masz dobre serce, ale definitywnie nie masz pojęcia jak działa ten świat. Błagam zgłoś się po jakąś pomoc, bo kiedyś to się tragicznie skończy
 2. Rysieq

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  @wkuuporr to idź do banków, na pocztę itp i zmień adres korespondencyjny, na taki, pod którym obecnie mieszkasz. Może to zrobić także telefonicznie. Posłuchaj, TY MUSISZ teraz zrobić listę rzeczy, które: a) możesz PRZESTAĆ robić, aby zmienić życie na lepsze czyli: wszystkie używki wyrzuć, leki tylko te od lekarzy, pożyczać pieniądze i powiększać długi itd. b) rzeczy które powinieneś zacząć robić czyli: SZUKAĆ PRACY! Jasna cholera, idź pracować do McDonaldsa lub jako sprzątacz. Zawsze będziesz mieć 1500zł, nawet szukaj dwóch prac. Teraz naprawdę nie ma czasu na wybrzydzanie. Ja wiem, że pisze mi się to bardzo łatwo, zważywszy że wszyscy mamy tu problemy i to głównie w naszych głowach. U Ciebie nie ma zwykłej deprechy, jesteś paranoiczny, ale niestety musisz się wziąć w garść i zacząć pracować! Odbieraj zawsze korespondencję poleconą. ZAWSZE. Nie ma co rozmawiać z windykacją i innymi komornikami, jeśli nie możesz póki co spłacać długów. Wkuuporr, w priorytecie: 1. Szukaj pracy, nawet dwóch prac. Żebyś miał jak najmniej czasu na głupie myśli, a żebyś jak najwięcej zarabiał. 2. zarejestruj się na https://www.forum-kredytowe.pl/f135/ tam są eksperci, sam korzystam i powoli zaczynam widzieć światełko w tym gównianym tunelu długów. 3. Idź do urzędu pracy, wyjaśnij swoją sytuację. Ja wiem, że to wstydliwy temat, ale musisz to zrobić. Mnie też za kilka miesięcy czeka taka rozmowa w pewnym urzędzie gdzie będę się tłumaczył za całe zeszłe 3 lata swojego życia. Zrób to, dogadaj się z nimi. Musisz się zarejestrować jako bezrobotny i mieć ubezpieczenie! Pomogą też Ci znaleźć pracę. 4. Na końcu, bądź świadomy, że możesz wyjść z niemal każdego problemu. Jeśli nie masz na coś najmniejszego wpływu, nie przejmuj się tym. Rób co możesz i tyle. Czeka Cię kilka miesięcy (lub lat) ciężkiej pracy, ale wreszcie odbijesz się.
 3. Rysieq

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  @Walter szuraj do roboty, długi wcale nie pomogą. U mnie głównie długi wywołały depresję
 4. Rysieq

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  @wkuuporr chłopie, Ty masz poważne problemy. Jesteś blisko dna. Napisz do mnie prywatną wiadomość, może Ci jakoś pomogę. Nie możesz tak żyć.
 5. Rysieq

  Problemy w pracy z koleżanką

  @Lunaa ok, nie musisz pisać 5 kolejnych postów, że nie mamy nikogo obrażać - rozumiemy, na serio. Do rzeczy, jakie masz rady dla białoczarnej? @Białoczarna, sory, ale tym ostatnim postem, pokazujesz, że masz nas gdzieś i tyle. Nikt Cię nie uratuje, taka jest prawda. Sami siebie ratujemy. Ja też mam ciężką sytuację. Ba, chciałbym mieć Twoje problemy, ale zaciskam zęby i robię co muszę. Nikt Cię nie nauczył samodzielności jak byłaś dzieckiem, jednak życie na to nie spojrzy jako usprawiedliwienie. Musisz zaakceptować kilka rzeczy w tym życiu: jest ciężko, brutalnie i musisz być ze sobą na maksa szczera. Ty doskonale wiesz co robić. Boisz się i nie chcesz z tym walczyć.
 6. Rysieq

  Samotność

  Mam podobnie 😛 tzn czasami fajnie jest być romantycznym, jednak o wiele fajniej mi się spędza czas np robiąc coś produktywnego z drugą połówką (gdybym ją miał). Poza tym, z mojego doświadczenia wynika, że to jednak kobiety częściej narzekają na brak "miłości i zainteresowania" w związkach, ale nie zawsze oczywiście
 7. Rysieq

  Problemy w pracy z koleżanką

  Jak dla mnie sprawa jest prosta, tylko wykonanie nie będzie łatwe Szuraj zapisać się do psychologa. Szuraj zapisać się na sztuki walki - nawet nie masz pojęcia jak to podnosi poczucie własnej wartości! I broń boże, nie chodzi mi tu o bicie koleżanek z pracy 😛 ale ta pewność siebie przerodzi się w sporą przewagę w wielu innych sferach życia. Ostatni punkt, rób CV i wysyłaj. Szukaj innej pracy, jeśli nie chcesz się tam z tą "koleżanką" rozprawić, to znajdź inne miejsce pracy. Jednak mam złe wieści. Dopóki nie uporasz się ze swoimi demonami wewnątrz, to prawdopodobnie wszędzie będziesz mieć takie problemy. Ja ze swojej strony chętnie doradzę co i jak, ale na chwilę obecną opuszczam ten wątek. Póki nie zobaczę działań z Twojej strony, to na niewiele się tu zdam.
 8. Rysieq

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  @Steviear Jeśli nie masz na coś kompletnie wpływu, to przywiązuj do tego minimum uwagi i nerwów 🙂 Daj znać, czy się polepszyło potem. @oka22 też to planuję! Dopiero w lato, w zimę nie przeżyję bez kawy 😛
 9. Rysieq

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  @Steviear A czy mogłabyś opisać o jakie sfery życia dokładnie chodzi? Może spróbujmy podejść konkretniej do tematu. Niemal zawsze wiemy co robić, a czego nie robić, aby było lepiej, jednak często strach lub lenistwo nas powstrzymuje.
 10. Rysieq

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  @Steviear Nie porównuj się tak często z innymi. Porównuj się sam ze sobą. Zadaj sobie pytanie pod koniec każdego dnia czy stałeś się chociaż o 0,000001% lepszy w jakiejkolwiek sferze niż byłeś wczoraj. Życie, to głównie wyzwania przeciwko sobie i swoim słabościom 🙂 Cegiełka po cegiełce i będzie kiedyś spory pałac :)!
 11. Rysieq

  Najgorszy rok w moim życiu

  Update: ogółem jest lepiej! Wróciłem na treningi, a przy tym do zdrowszego (i tańszego odżywiania). Ostatnio zaniedbałem trochę naukę, ale wracam. W pracy ogółem też lepiej, ale dzisiaj zrobiłem mega duży błąd i muszę wziąć na siebie winę i to poprawić. Nie uciekam od tego. Mam kilka zobowiązań i strasznych telefonów do wykonania. Przekładam to z dnia na dzień, ale chyba w końcu to załatwię. Ogółem jest lepiej. Nie jest to moje niebo, to dopiero początek mojej drogi do lepszego życia, ale kreska na wykresie idzie w górę, a nie w dół! 🙂
 12. Rysieq

  Sport a depresja,nerwica,fobia itp

  Rozumiem CIę, ale nawet bez żadnych problemów czasami ciężko robi się te rzeczy. Ja lata ćwiczyłem trójbój siłowy, potem złamałem stopę i miałem wypadek samochodowy + depresja... Kilka tyg temu wróciłem na treningi - BOŻE, jak cudnie. Stary, najciężej jest nam robić codziennie te małe rzeczy, które jednak mają znaczenie. Mi też się nie chce codziennie zmywać, myć zębów po 2-3x, albo uczyć się i kłaść spać wcześnie, ale tylko utrzymanie tego porządku da nam lepsze życie.
 13. Rysieq

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Ciężko jest być zdyscyplinowanym non stop. Dzisiaj kompletna klapa w pracy. Morale spadły strasznie... Staram się otrzepać z kurzu, przeładować broń i iść dalej.
 14. Rysieq

  Problemy w pracy z koleżanką

  @Makku błagam, przestań. Naszym celem nie jest chronienie białoczarnej. Ona ma być odważniejsza. Skąd Wam się wzięło to nastawienie, że świat to ma być bezpieczne miejsce?? Życie samo w sobie nie jest bezpieczne. Poziom ucywilizowania niemal wszędzie można poddać wątpliwościom. Jak się wychowuje dziecko, to też - nie chroni się go od całego zła na tym świecie, bo potem mamy dorosłe dzieci. Dzieci zamiast być chronione, mają się stać odważniejsze pod naszymi skrzydłami. @Białoczarna dalekooo mi psychologa i aż się dziwię sam sobie, ale muszę zadać to pytanie: Jakie było twoje dzieciństwo? Czy miałaś sporo kontaktu z rówieśnikami? Czy może jednak zazwyczaj chowałaś się za kolanami mamy i wolałaś siedzieć w bezpiecznym miejscu? Pytam na strzał, nic nie sugeruję. Może "spierdalaj" to dla Ciebie za ostro, ale sama się przekonasz, że z niektórymi tak trzeba. I ja nie żartuję z tymi sztukami walki. Serio, zapisz się. Poznasz mega fajnych ludzi z pasją i od razu pewność siebie odbije w górę. Widzę, że jesteś bardzo emocjonalną i delikatną osobą. To też spore plusy, ale tylko wśród ludzi, którzy potrafią to docenić. Niestety, nie wszyscy tacy są. Nie zmieniaj się z charakteru, ale stań się po prostu silniejsza. Zauważ, że cokolwiek byśmy nie robili, to nie te rzeczy stają się łatwiejsze - my stajemy się lepsi. Obejrzyj sobie https://www.youtube.com/watch?v=ERl8SjgePX0&list=PLRgB5oA_fm4-stSVt4DiF_9YtSphVgdET&index=11
 15. Rysieq

  "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

  @EntroPiaa Co się stało? 😕
×