Skocz do zawarto┼Ťci
Nerwica.com
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki kt├│re...
Znajd┼║ wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety zawsze mialam pod gorke ­čśĆale mimo wszystko dawalam sobie z tym wszystkom rade. Rok temu wpadlam w totalny dolek i z czlowieka ktory chodzil do pracy i splacal kredyty zmienilam sie w zobojetnialy wrak.W tym momencie mam dlugi na okolo 100 tys i brak checi do zycia. Ida swieta a ja nawet nie chce o nich myslec.Mam cudownego synka ale nie potrafie sie cieszyc macierzynstwem.Jedyne czego pragne to skryc sie przed wszystkim co mnie czeka w najblizszym czasie.Czasem mam tez nadzieje ze wszystko to okaze sie zlym snem.Czy ktos mial tak jak ja i wygral sam ze soba?┬á

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

O cholera, rozumiem Ci─Ö. Ja mam d┼éugu na jakie┼Ť 50 tys. mia┼éem po┼éamane ko┼Ťci, a potem wypadek samochodowy i nie mia┼éem jak pracowa─ç a mam DG. Masz nadal prac─Ö? Mo┼╝emy tu ustali─ç plan dzia┼éania. Wiem jak to jest mie─ç t─Ö p─Ötl─Ö na szyi.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
12 minut temu, Rysieq napisał:

O cholera, rozumiem Ci─Ö. Ja mam d┼éugu na jakie┼Ť 50 tys. mia┼éem po┼éamane ko┼Ťci, a potem wypadek samochodowy i nie mia┼éem jak pracowa─ç a mam DG. Masz nadal prac─Ö? Mo┼╝emy tu ustali─ç plan dzia┼éania. Wiem jak to jest mie─ç t─Ö p─Ötl─Ö na szyi.

Niestety wszystko jest na nie i wraz z moim macierzynskim zakonczyla sie umowa o prace.Chialabym pracowac ale jak mam jej szukac skoro nawet z wyjsciem z lozka mam problem. 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

To napisz dok┼éadnie co si─Ö sta┼éo i kiedy zauwa┼╝y┼éa┼Ť, ┼╝e zaczynasz spada─ç w d├│┼é. Musimy zna─ç przyczyn─Ö, aby przeciwdzia┼éa─ç.

Podstaw─ů b─Ödzie tu u┼éo┼╝enie jakiej┼Ť rutyny/planu dnia, aby┼Ť wiedzia┼éa co masz robi─ç. Ne chodzi mi tu o bycie tyranem dla samej siebie, ale o zacz─Öcie tip topem, a┼╝ dojdziemy do samej g├│ry. Wiem, ┼╝e nie jest to forum o d┼éugach, ale domy┼Ťlam si─Ö, ┼╝e tak jak w moim przypadku jest to g┼é├│wny pow├│d depresji. B─Ödziesz musia┼éa rozpisa─ç te┼╝ swoje d┼éugi, wierzycieli i okresy na sp┼éat─Ö. Mo┼╝esz to zrobi─ç tutaj (i by─ç potem dla innych przyk┼éadem) lub dla samej siebie na kartce, albo napisz do mnie prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç. Warto ju┼╝ dzisiaj pomy┼Ťle─ç o wysy┼éaniu CV.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö