Skocz do zawartości
Nerwica.com

Upublicznienie danych pedofilów i gwałcicieli w internecie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pedofile chcą skreślenia z listy

 

Skazani przez sąd za krzywdzenie dzieci chcą by skreślać ich z listy ministerialnej.

Powodem są szykany wobec nich, groźby pobicia i śmierci. Pedofil z Podkarpacia jako pierwszy domaga się „sprawiedliwości”. Przecież odbył karę i chce żyć normalnie.

 

http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=43516

https://www.wykop.pl/link/4127577/pedofile-chca-skreslenia-z-listy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfce jest na liście? :P

Jak schizofreników też umieszczają, to może.

to jest osobny rejestr sądowy schizofreników upubliczniony w necie?każdy z łatką tej choroby w świetle prawa jest równy pedofilom?to czemu każdego męczyznę ktory ma erekcje czy wysoki testosteron nie zamykają prewencyjnie jako potencjalnych gwalcicieli jako ze są sprawni seksualnie to są potencjalnie niebezpieczni.doszło by do masowych samookaleczen i nagłej redukcji demograficznej.czy to chodzi raczej o pedofilów chorych na tą chorobe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że z postów amfce wynikało, że nie ma "klinicznego" krytycyzmu lub ten krytycyzm jest ograniczony. I w ogóle, że prawdopodobnie ma schizofrenię lub psychozę. No i po prostu, że nie wiem, czy niepoczytalnych pedofilów/quasipedofilów też umieszczają, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nasz pan Roman (O ile to jego prawdziwe dane) raczej, z tego co mi się wydaje, nie siedział za niebezpieczne związki z małoletnimi, więc i na spisie go nie będzie.

Mam nadzieję, że nie polski rejestr ustrzeże się błędów amerykańskiego, w którym dochodzi do kuriozalnych sytuacji, np. wpisania na listę nastolatków skazanych za seks z innymi, będącymi poniżej progu nastolatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on bodajże tu kiedyś wklejał jakieś obrazki z gołymi małymi dziewczynkami które szybko były kasowane.i te dziwne te same teksty.

Na pierwszym koncie cały czas narzekał tylko na kobiety i na to, że mu sperma niszczy od środka cały organizm. Nic o dzieciach nie pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna skazany za molestowanie 3 dziewczynek twierdzi że jest 9-latkiem

38-latek twierdzi że jest "trans-age" czyli dzieckiem uwięzionym w ciele dorosłego.

 

http://www.informationliberation.com/?id=57876

https://www.wykop.pl/link/4134145/mezczyzna-skazany-za-molestowanie-3-dziewczynek-twierdzi-ze-jest-9-latkiem/

 

Kabaret :/ :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwko pedofilom a zarazem przeciw upublicznianiu ich danych ogólnie dostępnych poza kierownikom ośrodkom młodzieżowym i dziecięcym (szkoły, internaty, domy kultury, sierocińce itp.) Wśród udostępnionych danych nie ma w nich 50 księży skazanych za pedofilie.

Idąc tą drogą powinni udostępniać dane morderców, bandytów, złodziei a niedługo dojdzie że będą udostępniać dane osób chorych psychicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwko pedofilom a zarazem przeciw upublicznianiu ich danych ogólnie dostępnych poza kierownikom ośrodkom młodzieżowym i dziecięcym (szkoły, internaty, domy kultury, sierocińce itp.) Wśród udostępnionych danych nie ma w nich 50 księży skazanych za pedofilie.

Idąc tą drogą powinni udostępniać dane morderców, bandytów, złodziei a niedługo dojdzie że będą udostępniać dane osób chorych psychicznie.

http://e-anetabloguje.blog.pl/2016/10/17/czipowanie-ludzi-teraz-wybor-niebawem-przymus/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tu dwa linki, jeden starszy

https://www.kryminalnapolska.pl/2017/07/02/ofiara-zwyrodnialca-wydlubal-mi-oczy-gwalcil-mdlalam-gwalcil-sad-potrafi-go-skazac/#

 

I drugi nowy, bo sprawą żyje cała Polska

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/uwaga-tvn-oslepil-gwalcil-i-wiezil-wstrzasajace-wyznanie-ofiary,733215.html

 

"To skandal! W trwającym od października ubiegłego roku procesie Grzegorza P. (45 l.) [...]"

 

"Milena Walczak (24 l.) została brutalnie zgwałcona i oślepiona przez swojego sąsiada."

 

"Zaczęli się spotykać. Mimo że ona ma narzeczonego i małą córeczkę, niektórzy myśleli nawet, że są parą."

 

"Pod koniec października podstępem zwabił Milenę do swojej piwnicy. Tam rozpoczął się dramat. Mężczyzna palcami wręcz z zimną krwią wydłubał kobiecie oczy,

następnie więził i brutalnie gwałcił. Po wszystkim zakrwawioną, mdlejącą i zastraszoną Milenę jakby nigdy nic odprowadził do domu. Kobieta mimo że przeżyła, to do końca życia zostanie kaleką."

 

"Jak ustalili śledczy, mężczyzna czynów, za które został skazany, dokonał w dniach 27-29 października 2015 roku. On, jego ofiara i ich znajomi bawili się w mieszkaniu P. Wszyscy pili alkohol.

Kiedy libacja dobiegała końca, mężczyzna nie pozwolił młodej kobiecie wrócić do domu"

 

 

Nie interesuje mnie ten ludzki śmieć, ani to co się z nim stanie, powinien być izolowany do końca życia, nie wierzę w jego resocjalizację ale była burzliwa dyskusja nad losem tej panny i

pojawiły się pytania, czy przypadkiem dziewczyny po dwudziestce nie powinny spotykać się z podstarzałymi recydywistami w celu spożywania alkoholu na libacjach alkoholowych?

Wypadłem z obiegu jakieś 10 lat temu i nie wiem jak to jest teraz na domówkach, ani nie wiem w jaki sposób młode mamy spędzają swój wolny czas?

 

Teraz czekam na pytanie pokroju - "to może od razu napisz, że jest sama sobie winna", od razu odpowiadam - tak, jest bardzo dużym stopniu winna, nazywa się to patologia.

Ze wszystkich zgwałconych oprócz krzywdy na ciele i duchu, ona doznała jeszcze utraty wzroku, jednak szkoda mi jej najmniej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam na pytanie pokroju - "to może od razu napisz, że jest sama sobie winna", od razu odpowiadam - tak, jest bardzo dużym stopniu winna, nazywa się to patologia.

Ze wszystkich zgwałconych oprócz krzywdy na ciele i duchu, ona doznała jeszcze utraty wzroku, jednak szkoda mi jej najmniej :

 

Milena :D:D:D i wszystko jasne .

Siostra pewnie Dżesika , a synek Majkel czy tez Brajan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mężczyzna palcami wręcz z zimną krwią wydłubał kobiecie oczy, następnie więził i brutalnie gwałcił"

 

O fuck...

 

Mało co mnie rusza z tego typu patologii ale takiego powinni przywiązać do słupa nogi przywiązać do haka samochodu i wcisnąć gaz do dechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mężczyzna palcami wręcz z zimną krwią wydłubał kobiecie oczy, następnie więził i brutalnie gwałcił"

 

O fuck...

 

Mało co mnie rusza z tego typu patologii ale takiego powinni przywiązać do słupa nogi przywiązać do haka samochodu i wcisnąć gaz do dechy.

gdy będzie miał hiperpireksje z dowolnego powodu nie podawać mu żadnych środków zbijających temperaturę.białko mu sie zetnie i arivederci roma.jego własny organizm ugotuje go żywcem i mózg mu sie zamieni w gotowane jajko.wystarczy brak opieki medycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty kurna nieboszczu nieźle, można u kogoś wywołać stan podwyższonej gorączki żeby sam się wykończył? To mi się podoba :D jak to zrobić?

wystarczy delikwentowi zrobić zastrzyk z sulfazynu,podać mu UFO lub żeby ciągle myślał o spenalizowaniu erekcji prącia/picia kawy przez PiS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś w formie proszku do dosypania? Czy nawet tabletki do zmielenia na proszek i dosypania?

przecież w zakładach zamkniętych maksymalnego zabezpieczenia szprycują min haloperidolem,fanectilem,sulfazynem.myślisz że po latach takich gwałtów zastrzykami przejmą się że wątroba strzeli delikwentowi,dostanie białaczki polekowej czy cukrzycy nabytej?tam niema opieki internistycznej ani dentystycznej.zęby wyrywają jak rzodkiewkę,boli czy nie,pięć czy dziesięć jest ubytek?rwiemy!personel nie reaguje kiedy pacjent zle sie poczuje.myślisz ze jak zauważą ze pacjent wysoko gorączkuje podadzą mu coś na zbicie gorączki?oni nie będą ich utrzymywać przy życiu "za darmo".krystian broll zmarł na białaczkę polekową którą mu zafundowali w zakładzie.do tego typu zakładów często trafiają pedofile bo pedofilia to mentalne inwalidztwo tak jak schizofrenie,cyklofrenie itp.oby delikwent im zszedł i nie zajmował łóżka.psy w schroniskach jak sobie nie znajdą kochającego pana zostaną uśpione i spalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×