Skocz do zawartości
Nerwica.com

Upublicznienie danych pedofilów i gwałcicieli w internecie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dane najgroźniejszych pedofilów i gwałcicieli już dostępne w internecie

 

Nazwiska i inne dane najgroźniejszych gwałcicieli i pedofilów są od dziś (1 stycznia 2018 roku) w pełni jawne. Zostały zamieszczone w internecie, w ogólnodostępnej części Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

 

– Prawo do ochrony naszych dzieci stawiamy ponad anonimowość przestępców – podkreśla Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro.

 

– Państwo ma obowiązek chronić dziecko a nie pedofila. Przestępca, który krzywdzi dzieci, musi się liczyć z bardzo surowymi konsekwencjami. Nie tylko z wieloletnim wyrokiem, lecz także z utratą anonimowości. Dlatego zaostrzamy Kodeks karny w tym zakresie i planujemy kolejne zmiany w przepisach. Po wyjściu z więzienia taki przestępca ma być pod stałą kontrolą, aby wszyscy wiedzieli, że jest ich sąsiadem – tłumaczy Minister Sprawiedliwości.

 

Dodaje, że publiczne rejestry z danymi pedofilów funkcjonują na świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych. Są dobrym sposobem na zapobieganie krzywdzie ofiar, bo pozwalają na skuteczną kontrolę takich przestępców.

 

Rejestr jest dostępny na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Sprawiedliwości. Składa się z dwóch części: ogólnodostępnej (Rejestr publiczny) i z dostępem ograniczonym, z którego mogą korzystać przedstawiciele organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, a także instytucji zajmujących się opieką nad dziećmi.

 

768 sprawców w Rejestrze publicznym

 

W części ogólnodostępnej znalazły się imiona i nazwiska oraz fotografie 768 osób. To głównie pedofile, którzy dopuścili się gwałtów na dzieciach poniżej 15. roku życia i sprawcy gwałtów popełnionych ze szczególnym okrucieństwem. Spośród sprawców czynów popełnionych od 1 października 2017 r. do rejestru publicznego trafiają dodatkowo także recydywiści – jeśli którekolwiek przestępstwo na tle seksualnym popełnili na szkodę małoletniego (do 18. roku życia) i zostali uprzednio skazani na karę pozbawienia wolności bez warunkowego zawieszenia jej wykonania.

 

W Rejestrze publicznym zamieszczone są informacje, w jakich miejscowościach przebywają obecnie wszystkie te osoby. Muszą one pod groźbą kary aresztu zawiadamiać policję o każdej zmianie miejsca pobytu, a policja na bieżąco będzie aktualizować te dane w rejestrze. Jawne też są między innymi informacje o rodzaju, dacie i miejscu przestępstwa każdej z tych osób.

 

2614 nazwisk w Rejestrze z dostępem ograniczonym

 

Druga część rejestru – z ograniczonym dostępem – zawiera 2614 nazwisk. Oprócz osób z rejestru ogólnodostępnego znaleźli się w nim sprawcy gwałtów popełnionych przed 1 października 2017 r. na osobach w wieku 15-18 lat, co do których to sprawców sądy nie orzekły o wyłączeniu ich z rejestru. Natomiast w przypadku przestępstw popełnionych po 1 października 2017 roku, do rejestru z dostępem ograniczonym trafili wszyscy gwałciciele i pedofile, stręczyciele dzieci i skazani, którzy posługiwali się pornografią na szkodę nieletnich. W tej części rejestr jest bardzo szczegółowy. Zawiera m.in. PESEL skazanych i adresy ich zameldowania.

 

Dyrektorzy szkół, a także organizatorzy wypoczynku czy zajęć dla dzieci są zobowiązani sprawdzać, czy osoby, które zamierzają zatrudnić, figurują w rejestrze. Jeśli tak – nie będą mogli przyjąć ich do pracy. Za niedopełnienie tego obowiązku grożą kary – aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000 zł.

 

całe

https://ms.gov.pl/pl/informacje/news,10232,dane-najgrozniejszych-pedofilow-i-gwalcicieli-juz.html

 

 

Dane:

https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/home

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona mało przejrzysta, wczoraj praktycznie nie chciała działać, dzisiaj lepiej.

Zaraz po upublicznieniu pojawiły się posty pogróżki na fb w kierunku przestępców - uliczni wojownicy, Sebastiany Wyklętę i cała masa osób chce wymierzać sprawiedliwość na własną rękę.

jest tam też kilka Pań, ale Panowie pedofile będą mieć bardziej przesrane :pirate:

Na fb widziałem takie wpisy mamy twoje dane, będziesz ostro bity :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jestem za upubliczniniem tych danych, ale... znajomy moich rodziców jest normalnym mężem i ojcem, ma rodzinę, pracę itd. ogólnie żyje normalnie, a w młodości zgwałcił dziewczynę i odsiedział swoje... czy on też powinien być w takim rejestrze? czy to w porządku? jak sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze.oprócz upubliczniania danych osobowych i wizerunku tych pustych ludzkich skorup byc powinno śledzenie stężenia poziomu testosteronu w surowicy u każdego z nich.jeżeli u którego z nich wzrosnie powyżej 0,21ng/ml powinien mieć z automatu szturm SPAP na mieszkanie z wejściem siłowym i pobiciem przez ateciaków celem przymusowego doprowadzenia do przychodni na dorazne zbicie testosteronu poprzez przymusowe podanie iniekcji cyproteronu/bromku potasu czy przymusowe zabiegi mechanicznej orchidektomii.jacy by wtedy ''ładni '' , wstrzemięzliwi i tacy nieśmiali byli,odechciało by im sie wszystkiego.przedewszystkim lizania smródek małym dziewczynkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już odsiedział,zresocjalizował się to nie.

w wersji pedofila to by się zresocjalizował po pozbyciu się jąder lub po kastracji chemicznej którą regularnie bierze,nienawidzi siebie.w wersji społeczeństwa?NIGDY!!!! to tak jak by schizofrenik,down,oligofrenik czy cyklofrenik miał cudownie powrócić do społeczeństwa.dla takich niema i nie będzie resocjalizacji.rzeznik przerabia zwierzęta na mięso.państwo przerabia zboczeńców,psychicznie chorych i upośledzonych umysłowo na robiące pod siebie warzywa i w końcu utylizuje poprzez uporczywą terapię.wógóle nie ma resocjalizacji w polskich zakładach karnych.fizycznie jest niemozliwe zresocjalizowac 90000 osób na tak małej przestrzeni.wszyscy pedofile-mordercy którzy wcześniej byli upośledzonymi bezdomnymi alkoholikami po zakończeniu kary zazwyczaj po około 30 latach w więzieniu kiedy "wychodzą" zostają okłamywani że "jadą do sanatorium" żeby przypadkiem w drodze do Gostynina sie nie pocieli czy nie powiesili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwsze efekty :pirate:

 

RODZICE ZDEMASKOWALI PEDOFILA PRACUJĄCEGO W DOMU KULTURY

 

W jednym z miast Małopolski rodzice odkryli, że w domu kultury zatrudniony jest pedofil. Było to możliwe dzięki działającemu od 1 stycznia Publicznemu Rejestrowi Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski. Teraz mężczyzna straci pracę, ale kłopoty będzie miał także dyrektor domu kultury.

 

Ten ostatni mimo obowiązku nie sprawdził, czy zatrudniany przez niego mężczyzna nie figuruje w rejestrze pedofilów - grozi za to grzywna lub nawet areszt.

Czego nie zrobił dyrektor, zrobili rodzice. "To pokazuje nam, że rejestr działa, rejestr jest potrzebny i dzięki niemu każdy będzie mógł sprawdzić, czy okolica, w której mieszka, jest bezpieczna, czy jego dzieci są pod właściwą opieką, gdy przebywają w szkole lub w innych miejscach opieki nad dziećmi" - mówi RMF FM wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.

Jak przypomina, poza rejestrem publicznym, gdzie znajduje się blisko 800 wizerunków osób skazanych za najcięższe przestępstwa seksualne, każdy - nie tylko dyrektorzy placówek oświatowych - może uzyskać dostęp do rejestru ograniczonego. W tym celu trzeba założyć konto, posługując się profilem zaufanym, i wtedy - np. zatrudniając opiekunkę do dziecka - można sprawdzić, czy dana osoba nie figuruje wśród 3 tysięcy osób skazanych za inne przestępstwa seksualne. W tej części są także informacje o numerze PESEL skazanych, dokładne adresy ich zameldowania, a także faktycznego pobytu.

 

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-rodzice-zdemaskowali-pedofila-pracujacego-w-domu-kultury,nId,2484320

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według posiadanych danych na dzień 18 listopada 2013 r., w jednostkach penitencjarnych, karę pozbawienia wolności za wyżej wymienione przestępstwa o charakterze pedofilskim odbywało 1468 skazanych (…). (…) Z posiadanych danych wynika, że na wskazaną wyżej liczbę osadzonych, blisko 900 osób nie posiadało wyuczonego zawodu, około 70 osób wykonywało zawód murarza, 40 pracowników dorywczych, około 30 ślusarza, około 30 rolnika, 25 mechanika samochodowego. (…) Spośród nich zawód np. inżyniera, lekarza, nauczyciela, pedagoga, duchownego wyznania rzymskokatolickiego, wychowawców w placówkach oświatowych, wychowawczych i opiekuńczych, wykonywały pojedyncze osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki człowiek już raczej nie będzie miał życia jak tylko ktoś się dokopie do Jego danych...

 

Podobnie jak jego ofiary....które "życia" juz zapewne nigdy nie odzyskały i nie odzyskają...

 

Jak sądzicie , czy kobieta wielokrotnie zgwałcona przez małpy na plazy w Rimini będzie jeszcze kiedykolwiek miała "życie" czy zadowolenie ze współżycia seksualnego?

 

Upublicznienie danych zwyrodnialcow jest jak najbardziej na miejscu....

Sam , przed ewentualnym samobójstwem chętnie bym kilku w okolicy odwiedzil w charakterze "Ponurego Żniwiarza" :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki człowiek już raczej nie będzie miał życia jak tylko ktoś się dokopie do Jego danych...

 

Podobnie jak jego ofiary....które "życia" juz zapewne nigdy nie odzyskały i nie odzyskają...

 

Jak sądzicie , czy kobieta wielokrotnie zgwałcona przez małpy na plazy w Rimini będzie jeszcze kiedykolwiek miała "życie" czy zadowolenie ze współżycia seksualnego?

 

a co z tymi co siedzą po raz pierwszy zazwyczaj za pierdoły które na zachodzie nie są nawet wykroczeniami, którym już pierwszej nocy każą jeść chleb ze spermą i wydobywać łyżeczką i połykać spermę z odbytnicy po wielokrotnych zbiorowych gwałtach,wybijają zęby na "obciąganiu",oddają im mocz do gardła grożąc ciężkim pobiciem za uronienie kropli nie mówiąc o powitalnych cięzkich pobiciach?najlepsze jest to że gdyby delikwent sie wkurwił i jednym silnym,szybkim szarpnięciem urwał jednego i drugiemu kutacha gołą ręką to dostanie dolewkę(jakieś 10 lat ) bo to "trwały uszczerbek na zdrowiu" multirecydywy.a multirecydywa za te gwałty na współosadzonym?NIC.multirecydywa ma radoche ze "paninka" bierze w "piec" a nikogo nie obchodzi zespamowana pamięć "frajerskiego" delikwenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieboszczyk...nie te czasy...

Oddzielne oddziały, kąpiele i spacery...

Gady chcą mieć spokój - mają syf jak kogoś dojadą, czy zajadą na śmierć.

W śledczaku w Bytomiu jest oddział szpitalny, gdzie przebywają tymczasowo aresztowani z całego śląska , których stan zdrowia jest na tyle zły, że w takowej "szpitalce" musza przebywac. Niestety znaczna częśc cel na "szpitalce" jest przeznaczona dla wszelakich qrw - konfidentow, dzieciobójcow i pedofili. Swego czasu siedział na tym oddziale znany z tv , twardy prywatny detektyw z fryzura zrobioną na kwadrat :D ( zwolnili go chwile przed tym, jak mnie na sledczak - ale oddzial dla zwykłych bandytów- przyjęli ) Wieczorne, regularne i tradycyjne wycia kilkuset osadzonych były ponoc cudowne - "jeeeebać qrwe r...owskiegooooo.....jeeeeebać :D:D:D

Tak więc wszelakie gównoo jest na "ochronkach" i śmiga sobie w piżamkach i szlafroczkach..

Powaznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostają mnóstwo pogróżek, nie daję nawet linków, piszą o tym praktycznie wszędzie.

 

Ja bym tę sprawę inaczej rozwiązał, każdy taki delikwent dostałby mini kamerkę, którą musiałby nosić, technologia poszła tak do przodu, że mamy kamery w okularach, zegarkach, czapkach i innych gadźetach, obiektyw jest wielkości główki od szpilki i monitoring on line 24/doba takiego osobnika przez policję.

 

I dać im wybór, albo nosisz kamerę non stop, albo trafiasz do publicznego rejestru. Ciekawe co by wybrali? :pirate:

 

Swoją drogą XXI wiek i spora część ludzi zachowuje się jak zwierzęta, nie potrafią zapanować nad swoim f*utem :roll:

Ciekawe ile tysięcy lat jeszcze minie, aż ludzie (w większości mężczyźni) w tej kwestii zaczną zachowywać się przyzwoicie? No obstawiam, że 10 000 lat jak nic :evil:

Nie będzie gwałtów, nie będzie niechcianych ciąż i tym samym niepotrzebnego argumentu w dyskusji nad aborcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem pedofilów,gwałcicieli,dzieciobójców,konfitury,matkobójców powinno się powoli mordować penisami pod celą i w łazni,kopać ich na spacerniaku,ale to tylko stereotypy że tylko za te przestepstwa gwałcą. w rzeczywistosci wystarczy nie pochodzic ze srodowiska przestepczego tudzież siedzieć za pierdoły, byc fizycznie słaby , byc ułomny intelektualnie,mieć obrysy na twarzy ktore choć troche przypominają kobiece.tacy też lecą na ochronki czy pozostają na oddziale ogólnym na sztywnych celach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą XXI wiek i spora część ludzi zachowuje się jak zwierzęta, nie potrafią zapanować nad swoim f*utem :roll:

Ciekawe ile tysięcy lat jeszcze minie, aż ludzie (w większości mężczyźni) w tej kwestii zaczną zachowywać się przyzwoicie?

 

Nie ma to najmniejszych szans. Cywilizacja europejska idzie nawet w przeciwnym kierunku - Szariat, w ktorym pedofilia jest ze względów "religijnych" zboczeniem całkowicie normalnym i powszechnym....

Tak więc zmiana prawa spowoduje całkowitą likwidację pojęcia "pedofil" i statystycznie pedofilia jako taka zostanie wytępiona :D

Co zostanie okrzyknięte wielkim triumfem lewactwa i feminizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rzeczywistosci wystarczy nie pochodzic ze srodowiska przestepczego tudzież siedzieć za pierdoły, byc fizycznie słaby , byc ułomny intelektualnie,mieć obrysy na twarzy ktore choć troche przypominają kobiece.tacy też lecą na ochronki czy pozostają na oddziale ogólnym na sztywnych celach?

 

Nie mam pojęcia jak jest na "karniakach", a nie lubię się wypowiadać w tematach, które znam tylko z teorii.

Słyszałem to i owo, ale...

O Aresztach Śledczych też sie różne cuda słyszy, które często nijak mają sie do rzeczywistości - czasami ludziska przesadzają , a czasami pierdollą głupoty typu "lepsze jedzenie niż w szpitalach" , siłownie i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mim zdaniem całe to pieprzenie o gwałtach w więzieniach to głupota, taki element zastraszania ludzi żeby prędzej strzelili sobie w łeb niż tam wylądowali. Takie "trafisz do piekła za życia jak nie będziesz się słuchał przykazań więc lepiej bądź dobrym obywatelem" Naleciałość komuny z gównianą bezradna policją jako stróżem społeczeństwa.

 

Co to upubliczniania pedziów to ono moim zdaniem niewiele da. Co najwyżej frustraci i znudzeni sobie pohejtują ich i porzucają im pogróżki Tych ryjów jest tam tyle że nikt w praktyce tego nie zapamięta. Zdzisio Pederasta wpadnie, dostanie wyrok, pójdzie siedzieć, potem wyjdzie i już nikt o nim nie będzie pamiętał. Chyba że media jego sprawę nagłośnią. Potem opuści miasto bo w jego regionie będą go pamiętać i tyle. Pedofilem dalej będzie bo jedyne lekarstwo na takich to albo bezpośrednia kastracja (na kochanka ani na tatusia się nie nadaje więc po co mu to) albo terapia farmakologiczna:

 

1372783809_y4tfd3_600.jpg

 

 

Ale przymus na sprawdzanie w rejestrze takich przed przyjęciem nowego pracownika do pracy w szkołach, żłobkach, domach dziecka itp... bardzo dobry. Może o seminariach też pomyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzisio Pederasta wpadnie, dostanie wyrok, pójdzie siedzieć, potem wyjdzie i już nikt o nim nie będzie pamiętał. Chyba że media jego sprawę nagłośnią. Potem opuści miasto bo w jego regionie będą go pamiętać i tyle. Pedofilem dalej będzie bo jedyne lekarstwo na takich to albo bezpośrednia kastracja (na kochanka ani na tatusia się nie nadaje więc po co mu to) albo terapia farmakologiczna:

zdzisio pederasta jak pierwszy raz wpadnie zostanie w łazni rytualnie dotknięty czyjąś mastką w twarz czy szczotką do kibla,ścierką do podłogi po czym rzucą mu ka podłoge margarynę i zostanie spuszczony do wora na starcie.jak po wyjściu jeszcze raz wpadnie za coś podobnego do jakiegokolwiek więzienia w kraju to zanim wrzucą go na cele przyśmiga wianek do całego więzienia że wraca cwer bodajże za napad z kindybałem w ręku.zapytają za co siedzi,on powie ze np okradł warzywniak to rzucą sie na niego skopią go i powiedzą ze jest nie tylko gwałcicielem i padalcem ale też kłamcą.przepływ informacji w więzieniach jest szybszy niż gdziekolwiek indziej.tak się zawsze dowiadują czy ktoś jest konfiturą czy zakonspirowanym cwerem i np jako kajfus roznosi wikt i pada po pewnym czasie hasło z poprzedniego więzienia "proszę pozdrowić od nas pana Z.-to bardzo miły chłopak".mechaniczna kastracja?prawo zabrania i wyrywanie zębów nazywa leczeniem a obcinanie jąder okaleczaniem.po kastracji by zwiędł i to co było jego obsesyjną miłością spadnie do wartości przyjemności z wypicia kolejnej małej puszki lipton ice tea wypijanej co drugi dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię pedofili (chociaż może trochę, jest mi to obce, nie wiem jak to jest być pedofilem, jest to jakiegoś rodzaju zaburzenie, choroba). A więc (staram się być wyrozumiały), jesteś na tym forum, być może masz zaburzenia psychiczne i starasz się odnaleźć w tym świecie, czuć się dobrze, swobodnie, mieć przyjaciół i w miarę spokojne życie bez problemów. Ale jesteś zaburzony, i świat daje ci to odczuć. Więc dlaczego czepiasz się pedofili? Sam jesteś zaburzony, tylko w trochę inny sposób. Chcesz mieć spokój w życiu, jesteś chory psychicznie, cierpisz hmmm... powiedzmy na jakieś lęki i widzisz, że świat nie jest zbyt przyjazny dla ciebie, cierpisz przykro ci z tego powodu i chciałbyś być traktowany jak inni, z szacunkiem, godnością aby czuć się dobrze. Widzisz nie sprawiedliwość na świecie i czujesz ją na własnej skórze, chciałbyś to zmienić. Jednak czepiasz się pedofili, chciałbyś zmienić świat ale co robisz? czepiasz się pedofili. Dobra, teraz wyobraź sobie, że TOBIE WŁAŚNIE wykształciło się zaburzenie pedofilii, zamiast tego zaburzenia, które masz to właśnie pedofilia, TAK WŁAŚNIE TOBIE TO SIĘ PRZYTRAFIŁO, i co fajnie ci teraz kiedy cały świat cię nienawidzi? Przyjemnie Ci? A przecież chciałeś sprawiedliwości, bo tak chujowo cię traktują z twoimi lękami. Czyli co jesteś jebanym hipokrytą, chciałeś sprawiedliwości dla siebie ale nie dla pedofili. A tu jeb, pedofilia dopadła ciebie, i co??? Zastanawiasz się, czemu nikt mnie nie rozumie, czemu wszyscy mnie nienawidzą, nie chcę tego, to nie w porządku.

 

Zaświtał ci coś w głowie? Gdyby pedofilia dopadła ciebie, czy chciałbys żeby cały świat cię nienawidził? Nie, chciałbyś czuć się dobrze w społeczeństwie i żeby zaburzenia były zrozumiane przez innych i leczone ewentualnie. Dokładnie tak jak teraz twoje zaburzenia, które masz uprzykrzają ci życie, chciałbyś żeby inni ludzie wykazali się zrozumieniem i byli przyjaźnie nastawieni do ciebie. Więc dlaczego gnębisz tych, którzy mają inne zaburzenia, dlaczego wykazujesz się tym samym nie zrozumieniem o które oskarżasz tych, którzy uprzykrzają ci życie? Czy tak trudno ci jest sobie wyobrazić, że to właśnie Ty urodziłeś się w ciele nie winnego chłopca, który pod wpływem jakichś przeżyć nabawił się pedofilii?

 

Żeby była jasność, nie wiem czy bronię tutaj pedofili czy nie, być może trochę tak, jednak uzasadniłem to wcześniej. Nie wiem jak to jest być pedofilem, jednak dzięki empatii potrafię wczuć się w skórę innej osoby i myślę, że pedofil nie jest aż tak, do końca winny. Oczywiście nie bronię tutaj jakichś okrutnych gwałtów i bestialstwa o którym się czasem słyszy, to co robię to staram wykazać się zrozumieniem dla tych ludzi, którzy padli ofiarą ludzkich zaburzeń seksualnych, prawdopodobnie każdemu w pewnych okolicznościach mogłoby się to przytrafić. Oczywiście nie bronię tego bo to jest obrzydliwe, jednak staram wykazać się zrozumieniem.

 

Teraz, zamiast gnębić pedofili, może zacząć zastanawiać się jakie ludzkie zachowania doprowadzają do takiej patologi, że wykształca się ta pedofilia. Co jest przyczyną pedofilii, jakie zachowania i jak zapobiec tym zachowaniom. Nie znam sie na temacie, pobieżnie tylko znam temat, jednak myslę, że dochodzi do jakichś patologii zachowań (może rodziców) i dzieciak wykształca w nie właściwy sposób swoją seksualność. Może jakiś ekspert się wypowie.

 

Jeszcze raz, pedofilia jest obrzydliwa i powinna przestać istnieć, jednak nie poprzez gnębienie ludzkich ofiar tej przypadłości a poprzez zduszenie przyczyny w zarodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię pedofili (chociaż może trochę, jest mi to obce, nie wiem jak to jest być pedofilem, jest to jakiegoś rodzaju zaburzenie, choroba). A więc (staram się być wyrozumiały), jesteś na tym forum, być może masz zaburzenia psychiczne i starasz się odnaleźć w tym świecie, czuć się dobrze, swobodnie, mieć przyjaciół i w miarę spokojne życie bez problemów. Ale jesteś zaburzony, i świat daje ci to odczuć. Więc dlaczego czepiasz się pedofili? Sam jesteś zaburzony, tylko w trochę inny sposób. Chcesz mieć spokój w życiu, jesteś chory psychicznie, cierpisz hmmm... powiedzmy na jakieś lęki i widzisz, że świat nie jest zbyt przyjazny dla ciebie, cierpisz przykro ci z tego powodu i chciałbyś być traktowany jak inni, z szacunkiem, godnością aby czuć się dobrze. Widzisz nie sprawiedliwość na świecie i czujesz ją na własnej skórze, chciałbyś to zmienić. Jednak czepiasz się pedofili, chciałbyś zmienić świat ale co robisz? czepiasz się pedofili. Dobra, teraz wyobraź sobie, że TOBIE WŁAŚNIE wykształciło się zaburzenie pedofilii, zamiast tego zaburzenia, które masz to właśnie pedofilia, TAK WŁAŚNIE TOBIE TO SIĘ PRZYTRAFIŁO, i co fajnie ci teraz kiedy cały świat cię nienawidzi? Przyjemnie Ci? A przecież chciałeś sprawiedliwości, bo tak chujowo cię traktują z twoimi lękami. Czyli co jesteś jebanym hipokrytą, chciałeś sprawiedliwości dla siebie ale nie dla pedofili. A tu jeb, pedofilia dopadła ciebie, i co??? Zastanawiasz się, czemu nikt mnie nie rozumie, czemu wszyscy mnie nienawidzą, nie chcę tego, to nie w porządku.

 

Zaświtał ci coś w głowie? Gdyby pedofilia dopadła ciebie, czy chciałbys żeby cały świat cię nienawidził? Nie, chciałbyś czuć się dobrze w społeczeństwie i żeby zaburzenia były zrozumiane przez innych i leczone ewentualnie. Dokładnie tak jak teraz twoje zaburzenia, które masz uprzykrzają ci życie, chciałbyś żeby inni ludzie wykazali się zrozumieniem i byli przyjaźnie nastawieni do ciebie. Więc dlaczego gnębisz tych, którzy mają inne zaburzenia, dlaczego wykazujesz się tym samym nie zrozumieniem o które oskarżasz tych, którzy uprzykrzają ci życie? Czy tak trudno ci jest sobie wyobrazić, że to właśnie Ty urodziłeś się w ciele nie winnego chłopca, który pod wpływem jakichś przeżyć nabawił się pedofilii?

 

Żeby była jasność, nie wiem czy bronię tutaj pedofili czy nie, być może trochę tak, jednak uzasadniłem to wcześniej. Nie wiem jak to jest być pedofilem, jednak dzięki empatii potrafię wczuć się w skórę innej osoby i myślę, że pedofil nie jest aż tak, do końca winny. Oczywiście nie bronię tutaj jakichś okrutnych gwałtów i bestialstwa o którym się czasem słyszy, to co robię to staram wykazać się zrozumieniem dla tych ludzi, którzy padli ofiarą ludzkich zaburzeń seksualnych, prawdopodobnie każdemu w pewnych okolicznościach mogłoby się to przytrafić. Oczywiście nie bronię tego bo to jest obrzydliwe, jednak staram wykazać się zrozumieniem.

 

Teraz, zamiast gnębić pedofili, może zacząć zastanawiać się jakie ludzkie zachowania doprowadzają do takiej patologi, że wykształca się ta pedofilia. Co jest przyczyną pedofilii, jakie zachowania i jak zapobiec tym zachowaniom. Nie znam sie na temacie, pobieżnie tylko znam temat, jednak myslę, że dochodzi do jakichś patologii zachowań (może rodziców) i dzieciak wykształca w nie właściwy sposób swoją seksualność. Może jakiś ekspert się wypowie.

 

Jeszcze raz, pedofilia jest obrzydliwa i powinna przestać istnieć, jednak nie poprzez gnębienie ludzkich ofiar tej przypadłości a poprzez zduszenie przyczyny w zarodku.

gdyby tak było to wtedy bym znienawidził siebie za to rozbuchane libido które czyni ze mnie groznego,niebezpiecznego dla otoczenia krwiożerczego dewianta,bestię do utylizacji,dno i chce mnie wpędzić do grobu i bym obcioł sobie oba jądra tępym nożem i kazałbym wyciąć nadnercza nawet za granicą albo bym brał na potęgę cyproteron i bromek potasu i bym uciekł na Scilly lub na Islandię i zrezygnował bym ze społeczeństwa dobrowolnie i bezterminowo.wolał bym przez resztę życia rzucać kamieniami w klif i puszczać "kaczki" na oceanie jako rozrywkę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, raczej zrozumienia i samoobrony, no bo przecież kiedy widzimy w sobie pewne mechanizmy to łatwiej jest nam je obronić, z racji tego, że je widzimy i rozumiemy... Widocznie w tym przypadku nie doszłoby do zrozumienia ale do potępienia samego siebie kosztem własnego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, raczej zrozumienia i samoobrony, no bo przecież kiedy widzimy w sobie pewne mechanizmy to łatwiej jest nam je obronić, z racji tego, że je widzimy i rozumiemy... Widocznie w tym przypadku nie doszłoby do zrozumienia ale do potępienia samego siebie kosztem własnego życia.

mnie ongiś linczowali za sieroctwo emocjonalne i monstrualne potrzeby interpersonalne.pedofilów tak samo traktują za ich rozbuchane libido które nigdy nie jest przez nikogo zaspokojone.na szczęście prędzej czy pózniej człowiek się tym zmęczy i nadejdzie bezterminowe obrzydzenie do ludzi od których wyraznie wali kiedy za blisko do ciebie podejdą czego kiedyś wogóle się nie czuło.może wtedy czuło się od nich feromony.a teraz?tylko bakterie ropotwórcze obfity wzrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uznaję teorię, że wszelakie preferencje seksualne same w sobie mają zazwyczaj podłoże wrodzone, no chyba, że ktoś dozna uszkodzenia mózgu. Doświadczenia mogą mieć wpływ na to, co dana osoba ze swoimi preferencjami zrobi i może też jeszcze na to, czy i kiedy się skapnie, że jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×