Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie Moi kochani :)


Genowefa_15

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy..

Mam dość. Wybaczcie mi takie zaczęcie tematu, niemniej jednak cóż, od czegoś muszę zacząć. Jest to pierwsze "wyciągniecie ręki do samej siebie" I robię to na forum.

Dobra, będzie krótko, jednak szczerze mowiac pisanie na forum do łatwych nie nalezy. sytuacja wygląda tak: trochę przeszłam w życiu. Zastanawiam się nad wizytą u psychologa, gdyż nie radzę sobie z własną sytuacją. Mieszkam narazie z rodzicami, jestem mloda i gdy ktos pyta, co robie w zyciu to wlasciwie nie mam co odpowiedziec..

Czuję się zdystansowana do całego otaczającego mnie świata.

Żyję w jakiejś skorupce, z której bardzo nie chcę wychodzić. Jestem również przemęczona psychicznie, jednak z czego to wynika, to niewiem. Narazie nie pracuję ani nie robię nic innego. Jestem w zawieszeniu jak gdyby moje całe wnętrze uległo jakiemuś "zamrożeniu".

Jeśli chodzi o jakiekolwiek zaburzenia typu anoreksja, to mam je za sobą. Był czas, że ważyłam bardzo bardzo mało.

Otaczający mnie świat przestał mnie interesować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to nie wiem. Szczerze mówiąc nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie, gdyż nie wydaje się sobie osobą "zamkniętą w sobie" naprawde. Mam teraz taki czas, jednak w przeszłości tak nie było, zawsze byłam osobą uśmiechniętą i życzliwą, niewiem z czego to wynika.

Generalnie bardzo długi czas już zmagam się z "nieumiejętnością ruszenia do przodu". Chciałabym ruszyć, być może cechuje mnie zbyt duża nieufność do otoczenia

a twój nick posiada również znany mi kot :) moich znajomych. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×