Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a suplementy diety/odżywki.Wątek zbiorczy.


Sakuraba

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nikt ty nie pisze o "koksie"? Może boi się zapytać?

Brałem Pregnyl i Omnadren 250 przez jakieś dwa lata razem z Anafranilem i Xanaxem. Nic się nie stało z psychiką, a trochę sobie dopakowałem. Oczywiście nie polecam tego typu "suplementów" ale czasami można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tam ktoś napisał, że w szpitalu wylądował po suplementach :/ dla mnie kompletna bzdura. zażywam SSRI i jednocześnie biorę dibencozyd (koenzym B12), gainera, glutaminę.

nic mi się nie dzieje, może trochę tylko wpływa na samopoczucie, ale żeby od razu do szpitala?

 

[*EDIT*]

 

A dlaczego nikt ty nie pisze o "koksie"? Może boi się zapytać?

Brałem Pregnyl i Omnadren 250 przez jakieś dwa lata razem z Anafranilem i Xanaxem. Nic się nie stało z psychiką, a trochę sobie dopakowałem. Oczywiście nie polecam tego typu "suplementów" ale czasami można...

 

 

czasami można? co Ty człowieku piszesz, jak już się zaczniesz kłuć to kłujesz się do końca życia, chyba że chcesz wyglądać jak zgnity pomidor

 

sterydy to poważna decyzja i na pewno nie poleciłbym ich osobom ze stażem mniejszym niż 3 lata.

pozatym najważniejsza jest odpowiednia dieta, bez diety nawet sterydy Ci nie pomogą...

 

zapomniałem dodać, że po sterydach robisz się nadpobudliwy, czasami nawet agresywny, a leki bierzesz po to, żeby Cię uspokoiły, więc jedno albo drugie

 

[*EDIT*]

 

ale tam ktoś napisał, że w szpitalu wylądował po suplementach :/ dla mnie kompletna bzdura. zażywam SSRI i jednocześnie biorę dibencozyd (koenzym B12), gainera, glutaminę.

nic mi się nie dzieje, może trochę tylko wpływa na samopoczucie, ale żeby od razu do szpitala?

 

[*EDIT*]

 

A dlaczego nikt ty nie pisze o "koksie"? Może boi się zapytać?

Brałem Pregnyl i Omnadren 250 przez jakieś dwa lata razem z Anafranilem i Xanaxem. Nic się nie stało z psychiką, a trochę sobie dopakowałem. Oczywiście nie polecam tego typu "suplementów" ale czasami można...

 

 

czasami można? co Ty człowieku piszesz, jak już się zaczniesz kłuć to kłujesz się do końca życia, chyba że chcesz wyglądać jak zgnity pomidor

 

 

 

sterydy to poważna decyzja i na pewno nie poleciłbym ich osobom ze stażem mniejszym niż 3 lata.

najpierw trzeba zobaczyć czy ma się predyspozycje do zbudowania masy na sucho, albo na suplach.

poza tym najważniejsza jest odpowiednia dieta, bez diety nawet sterydy Ci nie pomogą...

 

zapomniałem dodać, że po sterydach robisz się nadpobudliwy, czasami nawet agresywny, a leki bierzesz po to, żeby Cię uspokoiły, więc jedno albo drugie

 

[*EDIT*]

 

ale tam ktoś napisał, że w szpitalu wylądował po suplementach :/ dla mnie kompletna bzdura. zażywam SSRI i jednocześnie biorę dibencozyd (koenzym B12), gainera, glutaminę.

nic mi się nie dzieje, może trochę tylko wpływa na samopoczucie, ale żeby od razu do szpitala?

 

[*EDIT*]

 

A dlaczego nikt ty nie pisze o "koksie"? Może boi się zapytać?

Brałem Pregnyl i Omnadren 250 przez jakieś dwa lata razem z Anafranilem i Xanaxem. Nic się nie stało z psychiką, a trochę sobie dopakowałem. Oczywiście nie polecam tego typu "suplementów" ale czasami można...

 

 

czasami można? co Ty człowieku piszesz, jak już się zaczniesz kłuć to kłujesz się do końca życia, chyba że chcesz wyglądać jak zgnity pomidor

 

sterydy to poważna decyzja i na pewno nie poleciłbym ich osobom ze stażem mniejszym niż 3 lata.

najpierw trzeba zobaczyć czy ma się predyspozycje do zbudowania masy na sucho albo na suplach.

pozatym najważniejsza jest odpowiednia dieta, bez diety nawet sterydy Ci nie pomogą...

 

zapomniałem dodać, że po sterydach robisz się nadpobudliwy, czasami nawet agresywny, a leki bierzesz po to, żeby Cię uspokoiły, więc jedno albo drugie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o polaczenie kreatyny, gainera, glutaminy z Anafranilem?

 

Wydaje mi się, że można, tylko po co naraz brać kreatynę, gainera i glutaminę...

 

Zrób sobie najpierw cykl na masę z gainerem i glutaminą, a później cykl na siłę z kreatyną, dodatkowo podtrzymasz zdobytą masę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreatyna jest doskonalym suplementem, zeby osiagnac mase - chociazby monohydrat - retencja wody.

Kreatyna nawadnia komorki, jak i glutamina, a dodatkowo nitrobolon II powoduje poprzez alfaketaglutaran argininy rozszerzenie zyl, wiec wiekszy transport skladnikow odzywczych, czyli takze dobrze jest zazywac gainera. Wiec jak widzisz, wszystko jest na swoim miejscu. Wiem co robie.

 

Ktos jeszcze wie cos na temat mieszania tych odzywek z Anafranilem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kofeina jest zdecydowanie niewskazana przy takich zaburzeniach (podobnie jak nikotyna). Przez nią rośnie poziom niepokoju. W internecie są dostępne strony na których można sprawdzić czy leki lub ich składniki nie wchodzą w interakcje z innymi medykamentami. Niestety znam głównie angielskie strony tego typu:

 

http://www.healthline.com/druginteractions

http://www.uhhospitals.org/HealthInformation/DrugInteractionTool/tabid/1980/Default.aspx

http://www.drugs.com/drug_interactions.php

 

Znalazłem też polską stronę:

http://www.bil.aptek.pl/servlet/interakcje/list?who=patient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeń-szeń zawiera związki, które są naturalnymi inhibitorami IMAO- ale jest to na tyle słabe, że raczej głowy Ci nie urwie jak połączysz go z lekami. Inaczej sprawa ma się z dziurawcem zwyczajnym, gdzie interakcja jest już istotna i nawet na ulotkach wspomniana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no tak myślałem, dzięki za info. To chyba na wzmocnienie lepiej tzw. kozieradkę łykać i multiwitaminę :-) Ogólnie zszedłem z Sulpirydu, Escitilu i Trazodonu,ale hmmm znowu tak dziwnie jak by w głowie mi się kręciło na otwartych przestrzeniach... :(

Jak brałem leki było ok, ale Sulpiryd=tycie, Escitil=spadek SSRI... Ciekawe co najbardziej pomaga? Może Trittico?

 

-- 20 paź 2013, 19:28 --

 

Tzn. miałem napisać Escitil(SSRI) = spadek libido:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie do osób które znają się trochę na lekach. Czy biorąc antydepresanty (konkretnie Californie Rocket Fuel) mogę zażywać taki suplement dla sportowców jakim jest Nitrobolon Energizer? Wydaje mi się że nie ma przeciwskazań bo ten suplement nie oddziałuje ani na serotonine ani wogóle na mózg ale czułbym się pewniej jakby ktoś mądry mi to potwierdził... Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka ten Nitrobolon Energizer wygląda ok, odżywka jak odżywka. Trzeba by dokładnie przeanalizować skład i upewnić się czy nie zawiera efedryn, johimbin, geranium i innego amfetaminopodobnego syfu, bo california rocket fuel dość silnie zwiększa transmisję noradrenergiczną, więc żeby Ci pompa nie siadła. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało brać nitrobolon czy inne przedtreningówki. Nie słyszałem, żeby jakiegolwiek KULTURYSTYCZNE suplementy diety w jakiś sposób kolidowały z antydepresantami. Tu się pojawiają jedynie wątpliwości czy takie a nie inne suplementy warto kupować, ale to już nie ten wątek :P Więc bierz śmiało i rośnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało brać nitrobolon czy inne przedtreningówki. Nie słyszałem, żeby jakiegolwiek KULTURYSTYCZNE suplementy diety w jakiś sposób kolidowały z antydepresantami. Tu się pojawiają jedynie wątpliwości czy takie a nie inne suplementy warto kupować, ale to już nie ten wątek :P Więc bierz śmiało i rośnij.

 

Oj to aż dziw, że pakujesz i nie słyszałeś o fat burnerach na bazie geranium, efedryny, johimbiny itp., które nowicjusze żrą na redukcji. Oczywiście teraz tego typu gówno jest wycofane przez sanepid ale w necie z powodzeniem można kupić. Polecam starego ALRI Venoma, gdzie dosypywali sibutraminę + jakiś antydepresant z grupy IMAO i fruniesz na cmentarz. :) Oczywiście nie mówię o przedtreningókach bo to tam w niczym nie szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreatyne i zwykłe BCAA to akurat wiem że możesz brać napewno. Z tą tauryną też coś słyszałem że niby serotonine hamuje i dlatego na wakacjach zrezygnowałem z gainera bo też ją zawierał ale nie wiem na 100% czy to prawda, może niech ktoś to zweryfikuje.

 

-- 22 paź 2013, 20:06 --

 

Swoją drogą to mam nadzieje że to nie prawda z tą tauryną bo ten nitrobolon który zamierzam brać też ją chyba ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×